Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

AgroJacob3

[Zostanę] Technikiem / Administratorem

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, zostanę technikiem bądź administratorem na twoim serwerze, zrobiłem kilka paczek na easyhc/mediumhc/hardcore i 2 spawny, nie mam żadnego zajęcia i mój serwer nie wypalił, nikt nie grał bo był to FreeBuild, upadł po 2 miesiącach, po próbie zrobienia dedyka który robiłem już kiedyś i miał 2 lata to tym razem się nie udało, nie mam możliwości odblokowania portu. Bardzo chętnie pomogę ci ogarnąć pluginy, graczy, zrobić mogę tak że trailer itd...

Mam 14 lat, miałem już serwer dedykowany który stał 2 lata gdzie grało 11 osób w weekendy rano a wieczorem sięgało to 30-40 graczy, mimo że nie promowałem go na YT lecz na FB i na mclistach to i tak było tam dużo graczy, miałem zawsze dobre pomysły na paczki, ponosiło mnie zawsze przy ich robieniu i często były one po prostu zajebiste gdzie sprzedałem kilka paczek ale teraz jest mały pobór na paczki bo polskie serwery się opłacają i pobierają gotowca z neta. Więc jeśli mógłbym się z tobą skontaktować to skype, oraz PW  tu na forum. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi