Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Zofa95

Nowy
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Zofa95

• Rank
    Gram w grę

Profile Information

1. Zofa95

Witam :D

A wesołych, wesołych
  2. Dziękuję i wzajemnie ^^ Uważajcie na ości w karpiu
  3. Zofa95

No to jakiegoś dobrego co-op trzeba znaleźć ;p
  4. Zofa95

Tak tylko pytam xD Ale już znalazłam idealnego informatora xD Nowiusieńkie let;s playe na kanale shejcili mnie D:
  5. Zofa95

Nie, dlaczemu? o.o guys, guys, guys, guys... hey, guys, wiecie może jak duże szkody robi pierdyknięcie z bazooki? (sorki za offtop... again)
  6. Zofa95

Horrory, horrorki

Malutka brofist! Pozycja 2,3 i 4
  7. Zofa95

Horrory, horrorki

Co wy tak z tą Drogą bez powrotu(w szczególności V część) Te filmy są mocno przesadzone, ja się na nich śmiałam. Dla fanów typowych rąbanek jest to film cudowny ale dla mnie tak trochę MEEEH... Co do filmu Jestem Legendą-tak z tym się zgodzę, film dobry, podobał mi się O Night Wolfie nigdy nie słyszałam o.o Ekhem Metro 2033, może zagram ale niekoniecznie nagram zazwyczaj lamię w takie gry xD Anyway dzięki za dotychczasowe propozycje
  8. Siemanko! Jakieś dobre horrorki? Film, gra a może jakaś historia, która przydarzyła się w waszym życiu? *evil laugh* Rzucajcie propozycje, sypcie swoje opinie! Moja lista: FILMY: "Stay Alive" "Shutter"(Tajlandzka wersja) "Sinister" GRY: ciężko stwierdzić... Amnesia forever xD
  9. Zofa95

A może i wpadnę ale kiedy, tego sama nie wiem:D W łikend robię kontynuację projektu więc ciężko mnie będzie złapać
  10. Zofa95

Guys STHAP! xD Wgl nie wiem po co się porwałam na tą Amnesie... wszystko wasza wina... Ale i tak was kocham.
  11. Ekhem, a więc aby nie robić dalszego spamu zakładam temat, w którym podzielę się moją mangową twórczością. ENJOY ^^ http://zofa146.deviantart.com/
  12. Zofa95

Manga!! Hai, hai.... stworzy się jakiś inny temat...
  13. Zofa95

Truskawki i jabka :3 Z gimpa nie korzystam w ogóle, chyba, że robię przeźroczyste tło, wszystkie ilustracje wykonuje w Paint tool sai, a jak najdzie mnie na mangę albo jakąś ilustrację z rastrem w tle, to Manga studio EX 4.0
  14. Zofa95

Haha dzięki ^^ Ano szkolną nie ale klasową może, zresztą nie tylko ja bo na grafiku jestem więc jest jeszcze pare innych osób. Galerię możesz podejrzeć na deviancie http://zofa146.deviantart.com/ nie są to jakieś super ekstra prace ale ciągle się uczę ^^
  15. Zofa95

Tajemnica żadna ^^ Nauczycielka ze szkoły poprosiła mnie o 2 plakaty, gdyż organizuje ona zbiórkę dla zwierząt ze schroniska, a jako że mam miękkie serce to pomogę ^^ Next, muszę narysować prace na konkurs, next wicedyrektorka chce zrobić wystawę moich prac więc też muszę walnąć pare ryzunków. To nie wygląda tak strasznie tylko, że jak się wraca ze szkoły po 16 i jeszcze zrobić lekcje na następny dzień... to jednak w łikend chce się mieć tego czasu troszkę dla siebie. Jeszcze mam jeden projekt z koleżanką, nad którym będziemy pracować całą noc w piątek xD Ajajaj....
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines