Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

ZkiZe

Nowy
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

O ZkiZe

• Tytuł
    Gram w grę

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: Mateusz Wiek: 15 (2003) Nick z TS3: ZkiZe Dyspozycyjność: Jak wskazuje wiek chodzę jeszcze do szkoły i tak jak inni mam życie prywatne ;). Na teamspeaku spędzam ok 2-3h dziennie. Unique ID: dRIdQd7t6iAWaJHhG0KQfUvAm6w= Coś o sobie: Nazywam się Mateusz mam 15 lat i mieszkam w województwie Podlaskim interesuję się komputerem ogólnie informatyką, lubię grać w piłkę, chodzę do szkoły muzycznej. Moją wadą jest to, że nie oczekuje niczyjej pomocy oczywiście przy łatwych zadaniach, bo w trudnych takowa pomoc była by bardzo potrzebna. Jestem miły oraz otwarty na nowe znajomości, chętnie pomagam innym nie tylko na ts lecz także na serwarach gier. Mam fajne poczucie humoru. Jeśli chodzi o doświadczenie w programie ( myślę, że będzie to gdzieś 7/10 ) to posiadam i to nie małe, stanowisko administratora nie jest mi obce, ponieważ kilka razy posiadałem takie stanowisko: * HeadAdminna serwerze kolegi (który upadł) * Administrator na dużym serwerze który także upadł * ViceWłaściciel serwera z którego odeszłem, ponieważ znudziłem się tam. Posiadam sprawny mikrofon. Nadawanie rang oraz edycje kanałów wraz z opisami nie jest dla mnie problemem. Chciałbym zosatać członkiem ekipy dodać coś od siebie w rozwój serwera i nie tylko. Będę się trzymał regulaminu, postaram się wypełniać swoje obowiązki. Liczę na jak najszybsze rozpatrzenie podania oraz kontakt

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin