Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

 • Ogłoszenia

  • Arewar

   Rekrutacja na Redaktora Gazetki forumowej-Otwarta   04.09.2017

   Witajcie   Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Redaktora. Podania prosimy składać w tym dziale KLIK. Nabór trwa do odwołania.   Wzór: Imię: Wiek: Coś o sobie: Ile mógłbyś tygodniowo napisać artykułów: Tematyka, o której chciałbyś pisać: Przykładowy artykuł:  
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 • Podobna zawartość

  • Przez Alysaan
                                                                                                                                      
                                                                                                                                                        Jak grać Ashe ? - Poradnik


   Ashe lategame ad carry. Jej "Q" to zmora dla uciekinierów, niezły harras + farming z "W", dobre "E" coś jak claivorance tyle że określony zasięg ma. Ulti świetny stun na 3 sekundy - w tym czasie zdążysz zabić prawie każdego, może nie tanka :)Niestety to skillshot więc musisz się wysilić aby nim zabić. Jako ad carry lecisz bota, farmisz farmisz farmisz. Rushujesz Infinity Edge, potem Phantom Dancer, w międzyczasie Vampiric Scepter na life steal. Buty standardowo Berserkery.   Maxowanie skilli

   R > W > Q > E - gra mocno ofensywna

   R > E / W > E / W > Q - farmienie,  jeżeli masz na lane powiedzmy Gravesa + Blitzcranka


    
  • Przez Tomekst

    
    
   Historia:
   W górach pomiędzy Noxus a Burzowymi Równinami znajduje się świątynia, w której ukryte są tajemnice starożytnej i straszliwej magii. Obszar otaczający świątynię jest zasnuty wysuszonymi zwłokami tych, którzy przez przypadek zapędzili się w jej pobliże. Rozbudziły one ciekawość Vladimira, który - w swojej młodości - przemierzał te góry podczas podróży z Noxus. Dzień wcześniej młody Vladimir brutalnie zamordował dwóch chłopców w swoim wieku, jedynie po to, aby nacieszyć się odurzającym szkarłatem wydobywającym się z ich ciał. Natychmiast zdał sobie sprawę, że nie będzie w stanie poskromić swojej morderczej żądzy i jeśli pozostanie w Noxus, jego uczynki obrócą się przeciwko niemu. Bez wahania opuścił miasto-państwo i udał się na południe.

   Szlak ciał doprowadził go do rozpadającej się, kamiennej świątyni. Wewnątrz napotkał starego mnicha, który wpatrywał się w niego oczami koloru czystego szkarłatu. Vladimir zaskoczył mnicha, prezentując taki sam, wypełniony zapałem, wzrok. Rozpoznając złowieszcze pragnienie chłopca, mnich nauczył go kontroli nad życiodajnym płynem, często trenując na przechodzących w pobliżu podróżnych. Gdy nadszedł czas ostatecznej próby, mnich ostrzegł go, że porażka oznacza śmierć. Vladimir odniósł sukces, który krył straszliwą niespodziankę. W czasie rytuału, każda kropla krwi została wyssana z ciała mnicha i połączyła się z Vladimirem, obdarowując go mocą magiczną jego mistrza, a także każdego hemomanty przed nim. Pozostawiony samotnie i bez żadnego celu, Vladimir postanowił powrócić do Noxus, żądając dołączenia do League, aby zademonstrować piękno swojej sztuki. Gdy najwyższe dowództwo Noxus obserwowało straszliwy los jaki spotkał strażników pałacowych, postanowili wykorzystać niezwykłe talenty Vladimira.

   „To, co daje ci życie, doprowadzi do twojej zguby.”
   -- Vladimir
    
    
    
   Umiejętnośći:
   Transfuzja - Vladimir wysysa życie z celu. Vladimir wysysa życie z celu, zadając 90/125/160/195/230 (+0.6) pkt. obrażeń magicznych oraz przywraca sobie 15/25/35/45/55 (+0.25) pkt. zdrowia. Cena Darmowa Zasięg 600  
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
   Kałuża Krwi - Vladimir rozpływa się w kałużę krwi, a przez 2,5 sekundy nie można go namierzyć. Ponadto, przeciwnicy w kałuży zostają spowolnieni, a Vladimir wysysa z nich życie. Vladimir rozpływa się w kałużę krwi, stając się niemożliwym do namierzenia przez 2 sekundy oraz spowalnia stąpających po nim wrogów o 40%.

   Vladimir zadaje 80/135/190/245/300 (+0.15 (15% dodatkowego zdrowia)) pkt. obrażeń magicznych w trakcie działania zaklęcia oraz leczy się za 12,5% tego. Cena Koszt:20% aktualnego zdrowia Zasięg 350  
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
   Przypływy Krwi - Vladimir wyrzuca z siebie strumienie krwi, zadając obrażenia przeciwnikom w okolicy. Ponadto, kolejne Przypływy Krwi, rzucone w krótkim czasie będą kosztowały więcej zdrowia, zadadzą więcej obrażeń oraz zwiększą skuteczność leczenia oraz regeneracji o 8%. Vladimir wyrzuca z siebie strumień krwi, zadając 60/85/110/135/160 (+0.45) pkt. obrażeń magicznych pobliskim przeciwnikom.

   Przy każdym użyciu tej umiejętności otrzymuje ładunek Wzmocnienia (do maks. 4), z których każdy zwiększa skuteczność efektów leczących i regeneracji o 4/5/6/7/8%. Dodatkowo, koszt i obrażenia Przypływów Krwi zwiększa się o 25% za każdy ładunek. Cena Koszt:30/40/50/60/70 pkt. zdrowia Zasięg 610  
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
   Hemoplaga - Vladimir wypuszcza na obszar plagę. Dotknięci nią przeciwnicy otrzymują więcej obrażeń przez czas jej trwania. Po kilku sekundach hemoplaga zadaje zainfekowanym wrogom dodatkowe obrażenia magiczne. Vladimir wypuszcza na dany obszar plagę, która zwiększa zadawane obrażenia o 12% na 5 sekund. 

   Po upłynięciu tego czasu, zainfekowani wrogowie otrzymują 150/250/350 (+0.7) pkt. obrażeń magicznych. Cena Darmowa Zasięg 625  
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
   Krwiożerczy Pakt - Za każde 40 pkt. dodatkowych punktów zdrowia Vladimir otrzymuje 1 pkt. mocy umiejętności; natomiast za każdy punkt mocy umiejętności dostaje 1,4 pkt. zdrowia (efekt ten nie kumuluje się sam ze sobą).  
    
    
    
    
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
    
   Rozdawanie Umiejętnośći:
   1.Q
   2.W
   3.Q
   4.E
   5.Q
   6.R
   7.Q
   8.E
   9.Q
   10.E
   11.R
   12.E
   13.E
   14W
   15.W
   16.R
   17.W
   18.W
    
    
   Vladimir-Moja Opinia...
    
   Vladka posiadam jakieś 2-3 miesiące.Jest jednym z moich ulubionych championów na Mida,dzięki swojemu Q ma bardzo dobre survi jak i haras.Nie ma many co sprawia że musimy przejmować się jedynie swoim HP.Vlada zawsze buduję pod AP Tanka,ponieważ czasem musi wbić się w sam środek walki wiec pancerz,życie +ap się przyda.
   Szczerze mogę polecić Vladimira,jest łatwą postacią i bardzo przyjemną,skuteczny harras z Q+E pozwoli nam spokojnie wygrać Mida jak i uciec przy pomocy W.
   Jeśli szukacie postaci na Mida to naprawdę...polecam Vladimira,ten wampir jest świetny nawet pod solo topa ;d
   Buildy oczywiśćie macie na dole :
    
    
   Buildy:
   Solo Top:http://www.lolking.net/guides/155445
   Mid:http://www.lolking.net/guides/650
    
    
   Ps..Myślę że nowa forma opisów wam się bardziej niż poprzednia i myślę że tym razem nie popełniłem żadnego błędu...
   Co myślicie o nowej formie . ? Pisać   
    
  • Przez Tomekst

    
   Historia:
   Nikczemny drapieżca Pustki, Kha'Zix przedostał się do Valoran, aby pożreć najbardziej obiecujące stworzenia tej krainy. Pochłania moc każdego gasnącego życia, a tym samym staje się coraz bardziej potężny. Kha'Zix wprost dyszy żądzą unicestwienia i pożarcia Rengara - bestii którą uważa za równą sobie.

   Kiedy Kha'Zix przekroczył granice tego świata, był wątły i wygłodniały. Stworzenia, które początkowo napotykał na swej drodze, były zbyt drobne, aby zaspokoić jego potrzebę szybkiej ewolucji. Właśnie dlatego Kha'Zix postanowił zacząć polować na najbardziej niebezpieczne z napotykanych stworzeń. Przemożna chęć ewolucji kazała mu tańczyć ze śmiercią. Każdy żer był ucztą zmieniającą go w coraz to silniejszego i szybszego drapieżcę. Nie minęło wiele czasu, a Kha'Zix polował na swoje ofiary z niepohamowaną już agresją, podsycaną przeświadczeniem o swojej absolutnej mocy. Nadszedł jednak dzień, kiedy Kha'Zix z myśliwego stał się ofiarą. Zajęty pochłanianiem świeżo upolowanej zdobyczy, nie zauważył przyczajonej bestii. Ta rzuciła się na niego jednym susem i przygniotła go do ziemi. Z rykiem wpiła się weń stalowymi pazurami, rozszarpując jego ciało. Po raz pierwszy w życiu Kha'Zix poczuł zapach własnej krwi. W furii rozciął oko bestii, odpierając tym samym jej atak. Walczyli od zmierzchu do świtu. W końcu oboje ledwo uchodząc śmierci, niechętnie się rozdzielili. Kiedy Kha'Zix wylizał już swoje rany, jego umysł rozpaliła żądza pożarcia tego, którego siła może równać się z siłą Pustki. Z jeszcze większym zapałem wyruszył na poszukiwania mocodajnego żeru. Nadejdzie dzień, gdy to Rengar stanie się żerem Kha'Zixa.

   ''Zabić. Pożreć. Pochłonąć moc.''
   -- Kha'Zix
    
   Porady:
   - staraj się harrasować przeciwnika, gdy będzie miał mało życia dopiero zabij,
   - Kha’ Zix jest niezwykle mobilny, wykorzystaj to gankując inne line,
   - w teamfightach staraj się wykluczyć wrogiego ADC, potem zajmij się innymi.
    
    
   Rozdawanie Skilli:
   Q>E>W>W>W>R>W>Q>W>Q>R>Q>Q>E>E>R>E>E
    
    
   Ogólny Build :
    
   Jungle:http://www.lolking.net/guides/11571
    
   Mid:http://www.lolking.net/guides/104304
    
   Solo:http://www.lolking.net/guides/139116
    
    
   PS:Pomimo ogromnego braku aktywności w dziale League Of Legends stwierdziłem że należy to nadrobić...od tego czasu bendę Starał się wrzucać takie małe opisy codziennie w miare możliwośći.Nie krytukujcie mnie od razu o co bardzo proszę,ponieważ jakimś prosem nie jestem...ale staram się pomóc tym którzy słabo ogarniają.
   Ten temat jest próbny,napiszcie w  komentarzach co mógłbym dodać żeby było lepiej,i co usunąć.
   Buildy są podane,nie jest to żadna reklama innych stron...więc żeby nie było..  .
    
    
    
  • Przez dodo
   Witajcie, pokażę wam jak szukać i grać mixy.

   1. Ściągamy mirca http://www.mirc.com/get.html
   2. Po rozpakowaniu zaczynamy instalację, z tego co pamiętam trzeba tam zaznaczyć Run mirc.

   3. Wyskoczy nam okienko. Zademonstruję wam swoje, które jest już "wypełnione":

   Nickname - Nasz nick
   Alternative - Alternatywny nick (Wpisujemy jakaś swoją inną nazwę gdyby na pierwsza była zajęta)
   Name - Imię
   Email - Wpisujemy nasz email
   Wypełniamy to okno, przykład macie na zdjęciu wyżej

   4. Teraz łączymy się z serwerem. Na dole macie zdjęcie na, którym macie pokazane co trzeba zaznaczać, ale ja wam to napiszę. Jak odpalamy mirca to to okna automatycznie same nam się włączą. Dajemy Servers> Szukamy Quakenet jak już znajdziemy to klikamy>Random Server i OK


   5. Na samej górze po lewej stronie mamy "File" klikamy w to, a następnie dajemy connect.
   W wolne miejsce wpisujemy cw.pl i klikamy JOIT


   6. Połączyliśmy się z serwerem, gdy chcecie zagrać mixa to piszecie "Zagram mixa", ale jak ktoś jest słaby w grze, albo nie przeszedł jeszcze mutacji niech to napisze jako dodatkowe info.

   Dziękuje bardzo. Poradnik pisałem sam.
    
 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×