Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Mystiic

[Zawieszone] Podanie na moderatora forum

Polecane posty

Imię: Norbert

Coś o sobie: Tak jak wspomniałem wcześniej mam na imię Norbert i mam 16 lat. Moimi głównym zainteresowaniami są: gry komputerowe, sporty drużynowe a w szczególności piłka nożna. Jestem osobą której można zaufać. Jestem miły i przyjacielski. W wolnej chwili lubię przebywać na teamspeaku i poznawać nowe osoby.

Dlaczego staram się o posadę moderatora?: Ponieważ lubię pomagać innym użytkownikom, tudzież radzić im.

Moderacja IPBoard: Nie

Proponowany dział: W szczególności League of Legends.

Edytowano przez Mystiic

Z podania nie wiele się o tobie dowiedziałem jest ono również krótkie i nie masz spełnionego wymagania 50 postów jednak nie raz rozmawiałem z tobą na ts3 i wydajesz się inteligętną osobą a czy odpowiednią na to stanowisko zobaczymy ale odemnie masz TAK.

Najpierw musiałbyś wykazać się jakąś minimalną aktywnością w tym dziale. Nie masz nawet żadnych poradników na koncie. Dałbym kilka dni na poprawę tej sytuacji, gdyż na razie nie wiem w jakim celu jest napisane to podanie i wolę się nie domyślać. Aktualnie jestem na nie.

W takim razie, podanie zawieszam na miesiąc.

Jeśli w tym czasie nic nie napiszesz w dziale, do którego aplikujesz, podanie zostanie odrzucone.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.