Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Flow

[Zawieszone] Podanie na Moderatora [Flow]

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o sobie:  Cześć jestem Wojciech mam 17 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Koła. Jestem bardzo pozytywny,miły oraz odpowiedzialny za to co zostanie mi powierzone.
Jeśli chodzi o znajomość bbcode znam go bardzo dobrze co będzie można ujrzeć w tym podaniu, postaram się użyć tu kilku komend bbcode przez co będziecie mogli sprawdzić te umiejętności.
Jestem administratorem na TS'ie od listopada 2017 roku na randze jSA (junior Serwer Admin). Część czasu spędzanego na TS'ie mógłbym przekazać na forum.
Doświadczenie z moderowaniem forum mam średnie ale obejrze kilka poradników i  całe zdobyte w ten sposób doświadczenie można będzie ujżeć podczas okresu próbnego.
Nie posiadam też 50 postów lecz postaram się to nadrobić. Posiadanie moderatora napewno zachęci mnie do udzielania się w tym dziale :) .
Do jakiego działu aplikuje:  Dział do którego aplikuje to Pogaduszki.Myślę że ten dział w zupełności wystarczy na okres próbny.
Moderacja IPBoard:  Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, Aspiruje do rangi moderator lecz podczas okresu próbnego sprawdzane będą moje umiejętności przez co tak często odwoływałem się do okresu próbnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż twoje podanie średnio mnie przekonuje według mnie najpierw musisz się wykazać aktywnością w dziale do którego aplikujesz, widziałem temat, który zrobiłeś lecz takowe już są pisałem ci o tym a dokładnie dany dział HUMOR. Ja ze swoim zdaniem się jeszcze wstrzymam jak zobacze przyrost aktywności u ciebie wtedy za decyduje na razie jestem Neutralny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak znam Cię dość długo i na Ts wykonujesz dobrze swoje obowiązki z tego co pamiętam :) lecz to jest forum więc musisz się wykazać kreatywnością. Jestem skłonny dać Ci TAK, ale musisz mnie nie zawieść, a mianowicie chodzi o to, żebyś jakoś rozruszał ten dział. Napisz jeszcze kilka ciekawych tematów, których jeszcze nie ma. Nie zawiedź nas :P:P

Ps. Moim zdaniem akurat 50 postów nie jest tak mocno znaczące, bo jak ktoś ma dobre pomysły to na pewno w bardzo szybkim czasie zdobędzie dwukrotną liczbę postów.

Pozdrawiam Radek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK i nie widzę przeciwwskazań, abyś zajął właśnie te stanowisko.

Tylko interesuję mnie sytuacja Twojego czasu, ponieważ ostatnio mało czasu poświęcasz TeamSpeak'owi, a gdzie znajdziesz czas na Forum?

Jedyna rzecz, która mnie intryguje :D

Podsumowując jestem na TAK ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie napisałeś co chcesz robić w tym dziale do którego aplikujesz. Ale w sumie rozwijać pogaduszki? Śmiech.

Czy być aby być? Nie spełniasz wymagań nawet w kwestii "pogaduszek" jak sam zauważyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedstaw mi kilka pomysłów rozwoju działu, ja się z nimi zapoznam i zdecyduje co dalej.

Póki co podanie zawieszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi