Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
HeroseQ

[Zapowiedź] [1.7.10][HC][100+][Misje] HeroHC.pl

Recommended Posts

logo.png

Słowa wstępu

Cześć, jestem HeroseQ i mam 15lat. Interesuje się informatyką, sportem i majsterkowaniem. W minecraft'a gram już dosyć długo, bo chyba z sześć lat. Ale teraz coś o serwerze. Jest to reaktywacja serwera, który próbowałem otworzyć już dwa razy, lecz nie udało się ze względu na brak reklamy i środków na utrzymanie maszyny. Tym razem postaram się zebrać jak najwięcej graczy, tak aby można było cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie. Zachęcam do przeczytania całej prezentacji.

informacje.png

Nazwa serwera: HeroHC.pl

Data startu: 25 Grudnia

Adres IP: mc.herohc.pl

Sloty: 100

Wersja: 1.7.10

Tryb: Hardcore/RPG

Fanpage: Klik!

Forum: Klik!

WWW: Klik!

administracja.png

Właścicielem całego projektu jestem ja. W późniejszym czasie prowadzona będzie rekrutacja na moderatora i kidmod'a

rozgrywka.png

Postanowiłem połączyć dwa najciekawsze tryby gry w jeden (Hardcore i RPG) Myślę że dzięki temu gracze chętniej będą wchodzili do gry i dobrze się bawili. Spawn stworzony jest w klimacie RPG, jest to mała wioska w której mieszkają wieśniacy. Mają oni wiele misji dla każdego z graczy. Podzielone są one poziomami trudności, a co najciekawsze możemy wziąć po jednej z misji od każdego mieszkańca, każdy z nich oferuje aż 10 poszczególnych i doskonale opisanych zadań, które zrozumieją nawet najmłodsi gracze. Dosyć ciekawym urozmaiceniem gry jest zaawansowany system dropu ze stone, który oferuje system zdobywania doświadczenia, statystyk, poziomów, nagród i specjalnych umiejętności przydatnych w PVP!

bossy.png

Bezpośrednio w grze zobaczycie również prosty system bossów które spawnują się w określonych miejscach raz na kilkanaście godzin. Po zespawnowaniu na globalnym chacie ukazuje się informacja z dokładną lokalizacją bossa. Po jego śmierci gracz może zdobyć drogocenne przedmioty, a nawet kupon na rangę HeroS! (Ranga VIP na serwerze) Dodatkowo istnieje możliwość zdobycia magicznego kamienia, w którym znajduje się boss. Po jego zniszczeniu pojawia się on 5 metrów od gracza.

potwory.png

Stworzony został specjalny system statystyk, oraz powiększony został exp. Ponadto dodanych zostało wiele przedmiotów które z pewnością przydadzą się każdemu poszukiwaczowi przygód! Istnieje 6 poziomów potworów.  Dzięki temu nie będzie już można zabijać jednym uderzeniem, a gracze będą musieli toczyć prawdziwe pojedynki, w których nie zawsze będą wygrywać.

pety.png

Wprowadzony zostanie prosty system zwierzątek. Najprawdopodobniej wyróżniać będziemy tylko trzy: Świnia, wilk i koń. Każde z nich będzie można dowolnie nazywać, karmić i rozwijać wedle własnego uznania. Gdy zwierzak będzie przywołany, gracz dostanie bonusy które pomogą mu w PVP, albo w walce z mobami. 

questy.png

Wprowadzony został również system misji, które wpasowane są pod klimat serwera. Poczynając od imienia mieszkańca wioski, od którego będziemy mogli ów misje otrzymać, a kończąc na nagrodach i samej tematyce. Cała wioska będzie nimi zapełniona, dzięki temu nikt nie będzie się nudził, a wszystkie misje nie skończą się tak szybko. Questerzy, bo tak nazywamy NPC dających misje będą dodawani, jeśli oczywiście zajdzie taka potrzeba. 

expowiska.png

Najprawdopodobniej postaną tylko dwa. Znajdować będą się one w pobliżu wioski, albo w jej podziemiach. Jak sama nazwa wskazuje będą to miejsca w których każdy gracz będzie mógł expić, tzn. wbijać kolejne poziomy i zdobywać różne przedmioty. Aby dostać się na expowisko trzeba będzie pokazać przepustkę strażnikowi.

galeria.png

Brak SS'ów. Zostaną one dodane w najbliższym czasie.

------------------------------------------------------------------

Prezentacja została w 100% wykonana

przeze mnie i nie zezwalam na wykorzystywanie

obrazków i tekstu do własnych celów!

------------------------------------------------------------------

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Filip
      W tym poradniku, chciałbym podzielić się swoją wiedzą, którą nabyłem poprzez spędzenie ponad trzech tysięcy godzin w grze Counter Strike: Global Offensive. Mianowicie, chciałbym nieco naświetlić drogę, jaką powinno się podążać, chcąc wejść na wyższy poziom rozgrywki w tej jakże popularnej grze FPS. 
      Podstawą jest zaangażowanie oraz faktyczna chęć poprawienia swojej jakości gry. Bez tego będzie bardzo ciężko poprawić najmniejszy aspekt. 
      Ja osobiście, na ten moment gram w Counter Strike'a bardzo sporadycznie, ale mogę polecić mapę rozgrzewkową, która bardzo pomogła mi poprawić procent strzałów w głowę, a jest to mapa AimBotz: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=243702660 
      Mapę możemy dodać poprzez "Zasubskrybowanie" jej w Warsztacie Steam. 30 minut dziennie, przez załóżmy - miesiąc, jest w stanie naprawdę poprawić celność oraz refleks.
      Pomijając mapy rozgrzewkowe, warto również grać mecze turniejowe, z kolegami mającymi wyższe rangi. Wówczas, nieuniknionym jest, że z czasem po prostu zaczniemy dostosowywać się umiejętnościami do osób nam towarzyszących. Tym bardziej jeśli będziemy trenować codziennie, na różnego rodzaju aim_mapach, czy też innych mapach trenujących pozostałe aspekty. 
      Dlaczego codzienny trening jest tak ważny? 
      Przede wszystkim dlatego, że mając pewien rytm treningowy, nasz organizm zaczyna zapamiętywać pewne ruchy oraz naturalnie sprawia to, że nasz poziom zaawansowania w danej grze najzwyczajniej w świecie - wzrasta. Jednakże, taki trening ma sens tylko wtedy, gdy jest powtarzany codziennie. Robiąc go załóżmy - raz na tydzień, traci to najmniejszy sens, w takim tempie, nigdy nie dojdziemy do zadowalającego nas poziomu. 

W poradnikach tego typu, można wymieniać bardzo dużo rzeczy, mających nam "pomóc", ja natomiast uważam, że nie ma sensu dawać tu dwudziestu, czy trzydziestu kroków, z uwagi na to, że te, które wymieniłem, są w stanie faktycznie pomóc i to w nie tak długim czasie. 
      Mam nadzieję, że mój poradnik pomoże komukolwiek. 

• By Filip
      Hejka, z uwagi na to, iż poradnik napisany przez @Marcel jest już nieco przestarzały oraz przedstawia zawartość w języku angielskim, uznałem, że odświeżę owy poradnik korzystając z najnowszej wersji klienckiej TS3 (3.3.2). 
      A więc, aby zablokować osobę, należy najechać na jej nick, następnie kliknąć prawy przycisk myszy oraz wybrać opcję "Dodaj jako zablokowanego". Poniżej przedstawiam to w formie grafiki: 

Wykonując powyższe kroki, nie będziemy musieli martwić się o ewentualne wiadomości od osoby zablokowanej, nie będą one przychodziły. Poza tym, osoba ta będzie zawsze przez nas wyciszana, co sprawi, że nie będziemy jej słyszeć, reasumując - straci ona możliwość jakiegokolwiek kontaktu z nami poprzez TeamSpeak. 
    • By tyranos37
      Witam wystartowałem  serwer z modami razem z pluginami typu anty greef + działki  20x20 . Jestem jedynym administratorem ogarnięcie wszystkiego samo było trudne i trwało mnie cały miesiąc. Jeśli miał byś ochotę sprawdzić a mówię tobię warto to wbij na discorda i sprawdz #instrukcja: https://discord.gg/GDECKnh
      Strona serwera : https://serwerycul3rmod.wixsite.com/prem
        YOU SENT AN INVITE TO JOIN A SERVER
        Serwer Cul3rMod
    • By Damper
      IP SERWERA » CraftMC.PL
      TeamSpeak 3 » TS.CraftMC.PL
      Strona serwera » WWW.CraftMC.PL
      Discord » Discord.gg/craftmcpl
      Fanpage » Facebook.com/craftplmc

Ilość slotów » 999
      Serwer wspiera wersje » 1.7-.14.x
      Autoryzacja serwera » NON PREMIUM + PREMIUM
      Nasze serwery » Survival+Gildie╚ SkyBlock╚ Freebuild╚ CaveBlock╚ BedWars╚ WaterBlock
      Crazy Jail╚ ChestPvP╚ Creative╚ Survival 1.14.4

Serwer Survival+Gildie głównie opiera się na założeniu gildii a także zajęciu pierwszego miejsce w ilości punktów rankingowych. Spotkasz również kilka urozmaiceń które umilają całą rozgrywkę.             Serwer SkyBlock tutaj głównie rozchodzi się o rozbudowę własnej latającej wyspy. Posiadamy również unikalny system SkyCoinsów, za które możesz zakupić różnorodne przedmioty. Musisz również ulepszać limity które dotyczą każdej wyspy. Musisz zagrać, aby poczuć ten klimat!             Serwer Freebuild musisz zarobić na swoją własną działkę, możesz również posiadać dwie oraz je połączyć. Występują tutaj pojazdy takie jak autka, czołgi, helikoptery. Przedmioty możesz również sprzedawać w sklepie a także na rynku.    

Serwer CaveBlock gra toczy się w jaskini, musisz w niej przeżyć a także rozbudować. Musisz stawiać czoło potworom, hodować zwierzęta. Chcesz się poczuć trochę jak jaskiniowiec? Wejdź do nas i zagraj na tym trybie!             Serwer BedWars opiera się na wspólne rywalizacji z wieloma graczami. Możesz zająć pierwsze miejsca w różnych statystykach. Wygrane areny, zabicia, zniszczone łóżka dzięki temu awansujesz na wyższy poziom.             Serwer WaterBlock tutaj jesteś rozbitkiem na wyspie której musisz przetrwać. Musisz zarabiać na rozwinięcie swojej wyspy. W wolnych chwilach możesz spędzić czas na arenie PvP.             Serwer Crazy Jail zostałeś uwięziony w więzieniu i musisz się wydostać. Wydostać się możesz poprzez kopanie w różnorodnych sektorach. Osiągniecie wolności skutkuje odblokowanie prestiży.             Serwer ChestPvP charakteryzuje się zdobyciem pieniędzy i stworzenia diamentowego seta. Możesz również stworzyć swój własny klan. Na całej mapie jest zostało ukryte ponad 200 skrzyń.             Serwer Creative tu możesz budować ile tylko chcesz wraz ze znajomymi. Spędzony czas jest zamieniany na gotówkę, za którą możesz zakupić dodatkowe efekty. Na serwerze możesz również spotkać się z ślubami.             Serwer Survival 1.14.4 czysty Survival na którym liczy się przetrwanie. Możesz zabezpieczyć swój teren posiadając Cuboid 16x16. Na serwerze panuje wspaniała atmosfera, zapraszamy do gry!           ♥ Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry na naszym serwerze ♥              

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines