Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

ZABAWA FORUMOWA

hellboy
 Share

Recommended Posts

SIEma waRIATY macie poozdro od mojego SONSIADA co mnie WYKORZYstuje ALE PLACI!!!!!!!

UWARZACIE CZY MAGDA I DANIEL TO TE SAMO IMIE?

MAKS JEST GWALCONY PRZEZ DANILEA

• Haha 2

• Global Moderator

Uważam wszechstronnie iż te imiona nie mają nic wspólnego ze sobą pod względem zdrobnień czy też powiązań co za tym idzie nie są to te same imiona. Przy okazji imię "Daniel" jest imieniem męskim, a Magda jest to imię żeńskie więc są przeciwne w porównaniach. 

To czy Daniel "gwałci" Maksa to mogłeś zachować to dla siebie bo nikt nie musiał tego wiedzieć, ale również nie wiedziałbyś o tym czy np. Daniel się nie zgodził na to czy coś, taka informacja jest dla nas niestety zbędna.

• Do not like it 1

Po rozmowie z Anatidefobią znaną jako Magdą B. śmiem stwierdzić, że to te same imiona; ja mam na imię Maks i to prawda co napisałeś, lecz faktycznie: mogłeś zostawić to dla siebie. 
                                                                                                                                                                                                                                                                                         Pozdrawiam MAKS

• Like 4

Uważam wszechstronnie iż te imiona mają wspólnego ze sobą pod względem zdrobnień czy też powiązań co za tym idzie są to te same imiona. Przy okazji imię

"Daniel" jest imieniem żeńskim, a Magda jest to imię męskie więc są takie same w porównaniach.

To czy Daniel "gwałci" Maksa to dobrze że nie zachowałeś dla siebie bo to każdy musiał wiedzieć, ale również wiedziałeś o tym że np. Daniel na pewno się zgodzi na to czy coś, taka informacja jest dla nas niestety nie zbędna.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

• 3 weeks later...
  • Global Moderator

A dlaczego tak wogóle Maks pozwolił aby jego gwałcono? Podoba mu się to czy jak? 

• Like 1

Witaj, hellboy

Ewidentnie to samo imię.
Daniel od tyłu jest to Leniad, a jak wiadomo dwa plus dwa równa się czternaście, ale nie zapomnijmy uwzględnić zmiennych w elipsie prostopadłej do prostokątnego sześciokątnego trapezu, którą oczywiście trzeba podnieść do potęgi sześcianu pomnożonego przez wynik rozwiązania o tej samej wartości dwusiecznej kąta i wyciągnąć niewiadomą ze średniej arytmetycznej funkcji trygonometrycznej, by współczynnik nierówności oraz nieskończoności był równy w stosunku do współrzędnych stycznej podzielonej na przedziały proporcji logarytmu bądź grafu.
Temu też uważam, że Daniel i Magda, to jest jedno i,to samo imię.

Pozdrawiam, tfuj somsiad.

Więc wychodzi na to, że Maks jest gwałcony przez Magdę.

• Global Moderator

Drogi Lizconie,

Do twojego wyniku musisz dodać pierwiastek z prędkości wiatru, prostą symetryczną do wzrostu Daniela oraz długość włosów Magdy, poziom wkurzenia somsiada, cali jego telewizora, pole magnetyczne ekranu jego plazmy, objętość półkola czworościanu prostopadłego oraz pole stożka wymnożone przez pięciościankową figurę przestrzenną oraz podzielić ten wynik przez długość członka osoby która gwałci oraz odległość przez którą patrzy somsiad plus poziom jego podniecenia. 

Przeczytałem właśnie, że pierwszymi ludźmi byli Własnie Daniel oraz Magda co wychodzi na to, że nie mogli być tym samy imieniem.

Pozdrawiam ^_^ 

Ja również nie lubie somsiada i jego kundla :P 

• 3 years later...