Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Yangowa

User
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Startujący

About Yangowa

 • Rank
  Gram w grę

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick(TS3): -Yang- Nick administratora: quikker Twoje Unique ID: A1vBdnQpFLmll7ksT3AP9idqa80= Opis (za co pochwała): Miły, zaangażowany i uprzejmy człowiek. Nie robi z niczego problemów oraz można liczyć na jego pomoc w każdej sprawie. Jego pomoc nie jest zależna od powagi sytuacji. Wykazał się kompetencją i elokwencją wiele razy. Kochamy quikkera yehet pozdrawiam serdecznie Yang.
 2. Nick(TS3): -Yang- Nick administratora: Quikker Twoje Unique ID: A1vBdnQpFLmll7ksT3AP9idqa80= Opis (za co pochwała): W związku z czynną i aktywną praca Quikkera, należy mu się pochwała oraz pozytywna opinia jako administratora. Marcin to osoba pomocna, zawsze rozwiązuje konflikty oraz problemy użytkowników, zejście na CP to nie problem dla niego, na wiadomość prywatną czy tz. ''poke'' zawsze odpisuje i kontaktuje się z użytkownikiem. Osoba ta stara się być wyrozumiała i zawsze oddaje szacunek każdej napotkanej osobie na centrum pomocy. Marcin prezentuje sobą kulturę osobistą oraz widoczne zaangażowanie w rozwój tego serwera. Ten administrator to osoba godna podziwu, pomimo roli SA nie traktuje innych przedmiotowo oraz odgórnie. Moja opinie podziela także szereg innych osób. Polecam i pozdrawiam.
 3. Mówiąc "was" do mnie masz chyba na myśli zle osoby.
 4. Szambo to się robi jak się banuje ludzi za nic, a jak się pyta o powód to się dostaje inna odpowiedź za każdym razem 👌
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines