Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

xXxMederixXx

Elita
  • Content Count

56
  • Last visited

Community Reputation

11 Startujący

About xXxMederixXx

• Rank
    Pasjonat gier I

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    11525627

Profile Information

• Ulubiona gra
    Counter-Strike
  • Hobby
    Grafika, Programowanie, Informatyka, GSM

Recent Profile Visitors

1,668 profile views
  1. Ucz sie ucz, graficy dobrze zarabiaja xD
  2. Wykonanie to jedna sprawa, ciezej jest cos wymyslic. Ale tutoriale sa dobre, sam aktualnie chodze na kurs z PhotoShopa, to moj ostatni retusz
  3. Tutoriale sa dobre bo mozesz np w jeden pracy wykorzystac kilka poradnikow i zrobic cos na prawde dobrego. Ja z tutoriali nauczylem sie glownie skrotow i kilku sztuczek ale przydatnych
  4. 3 i 4 wydaja mi sie najciekawsze. Jak na miesiac pracy no to jest niezle, poczytaj jakies tutoriale, pobaw sie i bedzie lepiej
  5. Chcialbym zobaczyc Twoje podanie na grafika :)
  6. Witam, Sam robiles ten "herb" czy jak to nazwac "RTW"? I jakbys mogl to prosilbym, abys po krotce opisal mi proces tworzenia tego banneru TS, o ktory prosil Cie Dark
  7. Wszystko zalezy od tego jak duze bedzie Twoje forum a co za tym idzie, czy ktos Cie podpie*doli. Jezeli bedzie to forum na np. 1k uzytkownikow to nie powinno byc problemow ale jak bedzie wiecej tego to lepiej, zeby ten footer byl. Edit: Boze, to temat z kwietnia xD
  8. http://forum.grywamtu.pl/wzór-zlecenia-graficzne-t37106/
  9. Pierwsza misja w SA to zaje*ac rower murzynem
  10. Jezeli nie masz do niego dostepu to jest to zapewne tajemnica a Ja nie jestem upowazniony do podawania tych informacji.
  11. Ale on wlasnie mowil o nowym logo. Jutro jak sie wyrobie z czasem to sie wezme za styl
  12. Reupload http://forum.grywamtu.pl/files/file/70-group-name-indicator/
  13. 1. Zwykly filtr 2. Napis 3. Filtr 4. Napis Malo tu pracy wlozone... :/
  14. Od grafika wymaga sie kreatywnosci. Banner ts'a
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines