Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

xWeRix

Nowy
  • Zawartość

2
  • Ostatnia wizyta

O xWeRix

• Tytuł
    Gram w grę
  • Urodziny 26.01.1992

Metody kontaktu

• Gadu-Gadu
    60017364

Informacje

• Gram w
    CS:GO, Legend Online
  • Ulubiona gra
    Życie ;)
  • Hobby
    Muzyka,

Ostatnie wizyty

1743 wyświetleń profilu
  1. Imię: Jakub, Kubuś, Kuba. Wiek: 24lat. Nick z TS3: xWeRix Dyspozycyjność: Tak jak opisane poniżej potrafię przesiedzieć 10h+ Unique ID: 5JzZr2CGD3Tp3MSBpW9OWBftsPo= Coś o sobie : Witajcie, mam na imię Jakub, mam 24lat, na czas obecny nie pracuję więc mam sporo czasu na pomoc użytkownikom, przesiaduję na TeamSpeak3 po 10h+. Mam dobry kontakt z Użytkownikami. Posiadam rangę GoldDJ na dużym TeamSpeak3 i prowadzę audycje w wolnym czasie, nie podaje IP nikomu. Jak już możecie się domyśleć moje zainteresowanie to muzyka, gatunki przeróżne lecz najczęściej jest to electrohause, hardstyle. Moim "mentorem" osobą która mnie napędza jest Alan Walker, młody człowiek który zdziałał w muzyce chyba wszystko, możecie napisać jaki jest wasz najlepszy artysta osoba inspirująca. Twoje doświadczenie na TS3: Tu już sporo można napisać, byłem współwłaścicielem nie istniejącego już TeamSpeak3 podam IP może ktoś pamięta FreeSpeak.pl jak i TEAM-SPEAK.COM.PL, dodam że oby 2 domeny już nie działają, a było naprawdę ciekawie i miło można było spędzać czas. Organizowaliśmy dużo Idoli, Battle DJ i inne też ciekawe gry. Udało mi się zarchiwizować Idola dla ciekawych zapraszam Idol. Mam dużo cierpliwości do ludzi ponieważ wiadomo ile osób to tak zwane trolle lub osoby które robią sobie żarty. Doświadczenie nauczyło mnie że nie ma co się z nimi wykłócać lecz wręcz przeciwnie zwalczać to inteligencją. Pozdrawiam xWeRix.
  2. :wub:Przypatrz się dokładnie kochana :wub:

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin