Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

xFejleD

User
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

xFejleD last won the day on April 5 2020

xFejleD had the most liked content!

About xFejleD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

xFejleD's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

8

Reputation

 1. Proszę o UB. Dostałem bana za udostępnianie nie prawidłowych linków. Bardzo mi zależy na tym UB ponieważ mam tam kolegów z którymi gram w różne gry a nie mam z nimi innego kontaktu poza tym serwerem. Zdaje sobie sprawę z mojego zachowanie przepraszam i gwarantuje ze nigdy się to nie powtórzy. Wiem że pisze odwołanie za późno. I przepraszam też adminów za za moje zachowanie. Nick: xFejleD9.: Działanie na niekorzyść serwera. ID: DRQcu5wCsXHORJvlTrB1rqDJjYE= Data: 02.04.2020 Powód: Działanie na niekorzyść serwera.
 2. Dzień dobry zostałem zablokowany permanentnie powód: Omijanie bana. Czy jest jakaś możliwość UB? Przepraszam za moje zachowanie gwarantuje że już nigdy to się nie powtórzy. Nick(TS3): xFejleD9 Unique ID: 95Z6XQBXv7I2ziTAO/ViJLOuml0= Powód blokdy: Omijanie bana Data otrzymania blokady: 02.04.2020 Odwołanie: Proszę o UB
 3. Dzień dobry zostałem zablokowany permanentnie powód: Omijanie bana. Czy jest jakaś możliwość UB? Przepraszam za moje zachowanie gwarantuje że już nigdy to się nie powtórzy. Nick(TS3): xFejleD9 Unique ID: 95Z6XQBXv7I2ziTAO/ViJLOuml0= Powód blokdy: Omijanie bana Data otrzymania blokady: 02.04.2020 Proszę o UB przepraszam za moje zachowanie gwarantuje że już nigdy to się nie powtórzy
 4. Dzień dobry zostałem zablokowany permanentnie powód: Omijanie bana. Czy jest jakaś możliwość UB? Przepraszam za moje zachowanie gwarantuje że już nigdy to się nie powtórzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines