Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Prεzεs

[Wzór podania][Wymagania] Rekrutacja na stanowisko Pomocnika

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By Malina
   Imię: Fabian
   Wiek: 16
   Nick z TS3: Malinna
   Dyspozycyjność: Zależy co się będzie w tym dnu dziać u mnie w domu lub gdzieś indziej, ale dziennie zazwyczaj jakieś 2-4 godzin, a w weekendy 5-10 godzin.
   Unique ID: lyAyhkFslsowvDN3VT1e8kPcb34=
   Coś o sobie: Cześć jestem Fabian pochodzę z Plewisk k. Poznania. Gram w gry od dzieciństwa i interesuje się informatyką. Lubię grać też w piłkę nożą. Od jakiegoś roku próbuje bo tak to można nazwać streamowac na Twitch, daje mi to wielką radość, bo można pogadać i pograć z „widzmi”. Z programem ts3 "pracuje" od 3 lat. Lubię pomagać ludziom w tym czym się znam a inny nie dlatego chciałbym dostać tego "new admina". Myślę że się spiszę (jedynie mam problem z  Edytowanie Description). Myślę że się tego nauczę. Nie mam też problemu z dostosowaniem  się do poleceń wyższych rang odemnie. Jestem miły i szybko nawiązuje kontakty z ludźmi i myśle że z administracją również szybko się zakoleguje. Na grywamtu jestem od 2016 roku i nigdy nie zmieniałem serwera ts wcześniej z kolegami mieliśmy prywatny, coś się popsuło i przyszliśmy na GWT. Bardzo chciałbym dostać to stanowisko to jest moja druga próba i myśle ze będzie udana.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines