Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

pauliś

[Wzór] Pochwała na Administratora

Rekomendowane odpowiedzi

59ee25d5d8ce7_Pochwaa.png.9b57b01e52533cb6fd89b52f8d1669e9.png.c0dc28f5fd5788e0288c61acfbf80362.png

Jak złożyć pochwałę?
Aby złożyć pochwałę, napisz wniosek w tym dziale.
Zastosuj się do wzoru oraz ogólnie pojętych zasad estetyki, ortografii i gramatyki.
W tytule tematu wpisz nick administratora, na którego składasz pochwałę.

Wzór:

Nick(TS3): 
Nick administratora:
Twoje Unique ID:
Opis (za co pochwała) :

Edytowane przez pauliś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jeden użytkownik, chce pochwalić jednego Administratora za kilka rzeczy, może to zrobić edytując temat z pochwałą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Arewar
      W niniejszym wątku, będą pojawiały się zmiany Regulaminie forum.
      Obowiązują one od momentu publikacji.
    • Przez sharkikocur
      Nick(TS3): Sharki
      Nick administratora: czaki18
      Twoje Unique ID:   XV3EaAxVteC/TQub9q0U3NG5soM=
      Opis (za co pochwała) :  Polecam tego administratora bo codziennie zmienia mi rangi i jest szybszy od michała tego nowego i ogółem ma 200 iq  awansujcie go na admina to będzie porządek w końcu na tym teamspeaku  
    • Przez Michał
      Nick(TS3): Michał
      Nick administratora: Xαnøxø
      Twoje Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ=
      Opis (za co pochwała) : Xαnøxø jest bardzo przyjacielski dla swojego otoczenia, przez co bardzo znaleźć z nim wspólny język. Znam go kilka dobrych lat i z czystym sumieniem mogę przyznać, że znajduje się na odpowiednim miejscu. Czasami na prawdę siedzi na tym TeamSpeak'u, jakby jakieś etaty wyrabiał .  Często również odmawia mi grania, bo robi coś na TeamSpeak'u. Od tygodnia poświęca 1-2 godzinki na przygotowanie mnie do testu na New Admina, za co jestem mu mega wdzięczny, bo sam pewnie nie uczyłbym się w takim tempie jak z nim to robię.

Dziękuję za czytanie moich wypocin! Miłego dzionka!
    • Przez benek343
      Nick(TS3): BeneK
      Nick administratora: Arewar
      Twoje Unique ID: YQej7C2ZX+OvE+A9SkIBzum7LWU=
      Opis (za co pochwała) : Na początku co natychmiastowe zjawienie się na CP oraz stworzenie dla mnie kanału ;). Chciałbym bardzo podziękować za przemiłą rozmowę na pogaduchach, który postanowił poświęcić czas aby pogadać z użytkownikiem (czyli ze mną ), gdy inni administratorzy nie mieli czasu (wiem ze pogaduchy na tym kanale nie są konieczne i wchodzą kiedy chcą). I jeszcze raz za udostępnienie mi kanału abym mógł pogadać kiedy chce (oczywiście kiedy szanowny Pan Arewar też chce i ma czas ). Z całą pewności uważam, że zasługuję on na "Admina Miesiąca", gdyż to nie jeden raz w którym się tak poświęca . W sumie muszę jeszcze pochwalić za ogarnianie forum jest co czytać xD
    • Przez damiansorg
      Imię: Kamil
      Nick: Goha
      Dyspozycyjność: 3-6h
      Unique ID: l4BFtsCq0Qh+c6Oa4JVNlJooeOY=

Coś o sobie:  Cześć, jestem osobą pozytywną i lubię poznawać nowych ludzi. Na Waszym serwerze byłem na paru eventach także przyswoiłem wiele informacji na ten temat. Mam poczucie humoru oraz potrafię wykorzystać to w różnych sytuacjach. Jestem osobą kulturalną i potrafię się zachować odpowiednio do sytuacji. Często przebywam na waszym serwerze i chętnie spróbowałbym czegoś nowego. Wspólne prowadzenie eventu może być dla mnie ciekawym wyzwaniem. Znam podstawy języka BB-Code, więc pomoc ze strony technicznej nie sprawi mi problemu. 

Jak prowadziłbyś event?
      - Z poczuciem humoru
      - Sprawiedliwie
      - Z dystansem
      - Zespołowo
      - Kulturalnie

Jakie masz pomysły na eventy?
      Pomysły na event mam różne np. Idol, Mam Talent, Karaoke, Turnieje w grach np. League of Legends, Cs:go, Familiada

Mam nadzieje, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie i wspólnie będziemy mogli poprowadzić event na poziomie, który zaskoczy wszystkich użytkowników  

Pozdrawiam,
      Kamil
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin