Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
=3.

Wywiady Sławy - Vision

Recommended Posts

Witajcie. Jestem co prawda nowym użytkownikiem na tym forum, lecz mimo że nie jestem w grupie GWT IV postanowiłem przeprowadzić pierwszy ekskluzywny wywiad sławy.

Dzisiejszym moim gościem jest nasz GlobalnyModerator Vision.

Wywiady Sławy - Vision 

Świeci słońce, niebo bezchmurne. Lato się kończy. Cóż poradzić? Może i nie przedłużę lata, ale na pewno zaprezentuje Wam wywiad z naszym skromnym i pracowitym GlobalModem - Visionem.

Jak trafiłeś na GWT?

Na grywamtu.pl trafiłem bardzo przypadkowo poprostu chodziłem po forach zakładając tematy "Szukam Technika MT2" od listopada do stycznia wchodziłem lecz bez skutku kazałem zamknąć temat i ulotniłem się, aż do Kwietnia... Wtedy zacząłem pisać poradniki, ponieważ na innym forum zawiało pustką, a tutaj była okazja do rozwijania się.

Jak zaczynałeś?

Zaczynałem tak jak już wspomniałem pisaniem poradników na temat IP.Board, a potem przemo, MyBB. Wcześniej byłem też jSA na Team Speak`u aż do dzisiaj po Admin TS, czyli Head Admina. Pisałem posty, pomagałem użytkownikom, dawałem propozycje, a także rozmawiałem z administracją.

Kto był i może do tej pory jest Twoim wzorem/mentorem?

Oczywiście nasz kochany właściciel Dark_Side . Podobały mi się jego decyzje, pomysły na rozwój forum, a także zaangażowanie i to, że trzeba walczyć o swoje.

Czym wg. Ciebie charakteryzuje się forum?

Przede wszystkim wspaniałą atmosferą jaka na nim panuje. Użytkownicy są mili tak jak i reszta administracji. Można tutaj pogadać o wszystkim nawet o zwykłej szarej codzienności. Kłótnie zdarzają się tutaj bardzo rzadko można powiedzieć, że prawie wcale co jest dużym plusem. Użytkownik może liczyć na szybką pomoc i szybkie rozwiązanie problemu.

Czy ciężkie jest bycie GlobalnymModeratorem? 

Nie nie jest ciężkie. Wiadomo codziennie zgłoszenia i te sprawy raz na miesiąc trzeba przejrzeć publikacje serwerów (Publikacje są trochę cięższą pracą, bo trzeba przeglądnąć każdy temat). Praca jako GM nie może być dla mnie ciężka, bo to też moje hobby.

W którym dziale zaczynałeś? 

Test mod Silniki Forum -> Moderator -> Moderator Via www > Test Global Moderator -> Global Moderator

Kto z grona ludzi na GWT jest osobą która powinna dostać awans/degradacje?

Jak na razie nie widzę osoby, która mogłaby dostać awans, być może Miglanc na Pomocnika TS, bo to tak naprawdę puściły mu nerwy przez użytkownika KichaMCPL, a Miglanc się starał i zaczął na TS3 jako DJ skończywszy na HSA.
Degradację zaś powinien otrzymać Kicha moim zdaniem to taki prowokator. Miał już Globala, Admina, Moda MC... dużo by wymieniać, ale przez te jego wygłupy powinien już dawno zakończyć tutaj karierę.

Czy na jesienne szare dni macie dla nas jakiś konkurs ;]?

Użytkownik miesiąca jest co miesiąc, a na jesień na pewno coś wymyślimy ;).

Co pomyślałeś jak wszedłeś po raz pierwszy na forum i co myślałeś podczas rejestracji?

Pomyślałem, że gdzie ja wszedłem, że takiego forum jeszcze nie widziałem, bo od razu spodobał mi się styl forum i działy.

Ile już banów wydałeś?

Około 15.

Dziękujemy naszemu GlobalModeratorowi za wywiad. ;) Podoba się? Zostaw + na zachętę będzie więcej :3

Edited by kacki007
  • Like 1

Gdybym nie mógł tego napisać Vision nie udzieliłby mi wywiady ;-)

Może też banuj ludzi, mimo że nie masz moda? Co to za samowolka? 

Nie rozumiem tej wypowiedzi ; /

• Like 1

Chyba do wywiadów jest team, który sam wybraliśmy, prawda?

To skoro każdy może sobie zrobić wywiad to po ch*ja ten Interview Team ?

Nie rozumiem tej wypowiedzi ; /

Bo jesteś widocznie za głupi. Od pisania jest team, został po coś stworzony, a nie że każdy sobie może napisać wywiad..

'Oczywiście nasz kochany właściciel Dark_Side . Podobały mi się jego decyzje, pomysły na rozwój forum, a także zaangażowanie i to, że trzeba walczyć o swoje.'

hahahaha, padłem.

Edited by Saves

Bo jesteś widocznie za głupi. Od pisania jest team, został po coś stworzony, a nie że każdy sobie może napisać wywiad..

'Oczywiście nasz kochany właściciel Dark_Side . Podobały mi się jego decyzje, pomysły na rozwój forum, a także zaangażowanie i to, że trzeba walczyć o swoje.'

hahahaha, padłem.

Dla ciebie warn za obrazę mnie .

Po co wy się kłócicie co wy jesteście dziećmi ? Koleżka napisał świetny wywiad nawet jak i w team nie jest to i tak świetnie napisał ;) .

Nawet jak go nie przyjeliście to nie zmienia faktu że ma jeszcze szanse jak każdy inny .

• Like 2

Chciał zabłysnąć i w pewnym stopniu mu się to udało :D

Przynajmniej mu się chciało

• Like 1

Też byłem zaskoczony, ale źle nie wyszło przecież :)

Niby nie mogą, ale on się wyłamał i zrobił, i Vision się na to zgodził 

Zamiast się kłócić, to byście go wzięli do Teamu. Bo z tego co widać to nikogo już tu nie ma z Interview.

• Like 1

Ale podanie odrzucone było C:
To napisz jeszcze raz, tym razem może Ci się poszczęści ja będę na pewno na tak :) 

Widać że chcesz się wykazać. Powodzenia

• Like 1