Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

WorldOfExaraa

Nowy
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About WorldOfExaraa

• Rank
    Gram w grę
  1. World Of Exaraa Nazwa Serwera: World Of Exaraa IP Serwera: worldofexaraa.no-ip.info Wersja Serwera: 1.7.2 Sloty: 100 Rodzaj: Survival Typ Serwera: Dedykowany White-List: Nie Premium: Nie Nether: Tak PvP: Tak Zwierzeta: Tak Pluginy: Pluginy standardowe na początek Szukam załogi,zgłoszenia kierować w wiadomościach Poszukuje ekipy - temat w dziale [sZUKAM] [ZOSTANE] SERWER NA RAZIE NIE AKTYWNY!!
  2. Witam, w dniu dzisiejszym poszukuje budowniczych i adminów ew.kogoś kto zajmie się pluginami,na mój serwer. Mapa jest jałowa gdyż sam nie mam czasu się zająć budową.Każdy zainteresowany posadką na serwerze proszę kierować wiadomości prywatnie tu na forum lub na mój e-mail: crashabore@gmail.com. W wiadomościach napiszcie parę słów o sobie,jeśli macie screeny swoich budowli też możecie je dodać w załącznikach. Każde zgłoszenie na którąś z ról rozpatrzę prawidłowo. Zasady serwera przybliżę wam jak już go wybudujemy
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines