• Announcements

• BadJoker

mc.GryWamTu.pl   07/25/16

Wejdź już jutro na nasz serwer Minecraft GryWamTu.pl(1.7.x)! Kliknij w tytuł, aby zobaczyć prezentację!  
Sign in to follow this  
Followers 0
SkatePiter

[WoolCraft][1.4.7][SkyBlock][non-premium][Dedyk]

11 posts in this topic

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg WoolCraft

informacje.png

strzalka.gifTYP: SkyBlock

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: WoolCraft.srvmc.pl

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: OFF chyba że na arenie

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tylko na eventy

strzalka.gifBialaLista: Nie

admini.png
skatepiterpl i jakubkks

pluginy.png
Tajne

inf.png
Paczka pluginów zostało wykonana przez adminów i nie była ona gotową paczką. Im więcej osób będzie grało tym więcej slotów pojawi się na serwerze.

@ref

//Subtelny

ref co 24h, upomnienie

Edited by Subtelny

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
  • Similar Content

• By kacan
      Serwer działa pod IP Go2Play.pl od ponad 150 dni, wcześniej znany jako normal-sky działamy od 18 kwietnia 2015.
    • By Jahumen
      Witam,
      miałem taki zamiar już od dłuższego czasu, jednak jakoś nie miałem jak się za to zabrać. A mianowicie - stworzenie dobrego serwera sky-block. Teraz pewnie wszyscy się odezwiecie "hahahahha jaki typ skyblocków jest pełno" - nie. Sprawdzałem sam, przejrzałem wszystkie tematy z tagiem SKYBLOCK na różnych forach, zerknąłem na mc-liste i co widzę? Jest kilka, ale żaden nie jest dobry. Albo są 100% P2W i jakiś ProMegaVIP ma gm1/goda albo są niedopracowane. Pewnie powiecie, że serwerów nie ma ponieważ tryb się przejadł? To nie prawda. Rozmawiałem z bardzo wieloma osobami i wszyscy twierdzili, że graliby na skyblocku na stałe, jeśli takowy byłby naprawdę dobrze wykonany, posiadał ten prawdziwy skyblockowy klimat.

I stąd moja inicjatywa. To tyle słowem wstępu. Zaprezentuję Wam troszkę jak ten serwer będzie wyglądał. Będzie to SkyBlock z jedyną rangą to kupienia VIP (bez żadnych dziwnych odmian), która nie będzie czyniła go P2W - dostanie on efekty wizualne i ewentaulnie jakąś inną wyspę czy komendę. Wyspy zamierzałem wykonać przy pomocy pluginu ASkyBlock (jednak trochę go przerobić) (chyba, że ktoś będzie miał jakiś lepszy pomysł to zmienię swój zamysł). Moim głównym celem jest stworzenie prawdziwego, unikalnego klimatu, którego już od dłuższego czasu nie ma prawie nigdzie.

Oczywistą (chyba) rzeczą jest to, że takiego serwera nie stworzę sam. Osoby których poszukuje to przede wszystkim opiekun, współwłaściciel, HeadAdministrator - zwał jak zwał - ktoś, kto zajmie się serwerem, ts3, forum itp. gdy mnie nie będzie, ktoś, kto będzie w stanie racjonalnie myśleć, nadzorować ekipą, pomagać mi w różnych sprawach. Taka osoba powinna być naprawdę dojrzała, obowiązkowo musi posiadać mikrofon, TS3, przejść już mutację oraz dobrze znać się na tworzeniu serwerów jak i samym trybie skyblock, dobrze by było jeżeli umiałaby obsługiwać VPS'y/dedyki, forum, TS3 w celu błyskawicznego naprawienia ewentualnych błędów. Za wszystko płacę sam (chyba, że opiekun koniecznie chciałby się dołożyć) więc taka osoba nie musi się o to martwić. Kolejnym człowiekiem jakiego poszukuję jest technik czy programista (wiem, że to różne słowa). Poszukuję osoby, która potrafi obsługiwać VPS/dedyk, zainstalować na nim minecrafta, stronę WWW (sam ją napiszę), forum, TS3 oraz wszystko co będzie potrzebne. Oprócz takich ogólnych rzeczy musi także potrafić (bo to w końcu serwer minecraft) konfigurować pluginy oraz je pisać (ewentualnie gdzieś załatwiać). Od razu piszę, skrypty mnie nie interesują, nie chcę skryptera, zależy mi na programiście JAVA. Więc poszukuję programistów javy i techników. Finalnie, gracze muszą na czymś grać. Szukam budowniczych, którzy zbudują spawn, różne wyspy - czyli to, z czym kontakt mają gracze. Nie zależy mi na jakiś domkach z dirtu, jako, że ma to być dobry serwer poszukuję osób, którzy tworzą dobre budowle.
      Właśnie takich osób poszukuję i właśnie to muszą potrafić.

Czas przejść do tego co oferuję!
      Oczywiście będą to takie banały jak wszędzie - ranga (na serwerze, stronie www, forum, TS3), specjalna strefa kanałów na TS3 itp.
      Prócz tego oferuję także wynagrodzenie pieniężne. W jakiej wysokości? Wszystko zależy od włożonego wkładu w powstawanie serwera oraz trudność pracy wykonywanej przez tą konkretną osobę.

Myślę, że zainteresowałem kogoś, czas przejść do podania kontaktu. Tymczasowo w celach rekrutacji zamierzam skorzystać z komunikatora discord. Jeśli chcesz się zgłosić wejdź w ten Link (ewentualnie jeśli chcesz możesz napisać na skype jan.majchrzak6, jednak na skype zaglądam znacznie rzadziej). Gdy dostaniesz się już na serwer "SkyBlock Rekrutacja" do którego kieruje ten odnośnik opisz kim chcesz zostać oraz przedstaw się w kanale chatowym rekrutacja. Nie nakładam wzorów, liczę na kreatywność, im podanie będzie lepsze, tym większa szansa, że zostaniesz przyjęty.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.