Sign in to follow this  
Followers 0
SkatePiter

[WoolCraft][1.4.7][SkyBlock][non-premium][Dedyk]

11 posts in this topic

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg WoolCraft


informacje.png


strzalka.gifTYP: SkyBlock

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: WoolCraft.srvmc.pl

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: OFF chyba że na arenie

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tylko na eventy

strzalka.gifBialaLista: Nieadmini.png
skatepiterpl i jakubkks


pluginy.png
Tajne


inf.png
Paczka pluginów zostało wykonana przez adminów i nie była ona gotową paczką. Im więcej osób będzie grało tym więcej slotów pojawi się na serwerze.

Share this post


Link to post

@ref

 

//Subtelny

ref co 24h, upomnienie

Edited by Subtelny

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
 • Similar Content

  • [ZAPOWIEDŹ]BETTER4YOU.PL
   By ezon
   Adresy do skopiowania
   Forum
   http://better4you.pl/forum/  
   TeamSpeak3
    
   ts.better4you.pl  
   FanPage
    
   https://www.facebook.com/Better4y/  
  • Mc.Lobby-pl
   By killersuperkoles
   ➤ Tryb: SkyBlock
   ➤ Ip Serwera: Lobby-Mc.Pl
   ➤ Wersja: 1.8.x
   ➤ Autoryzacja: Non-Premium
   ➤ Typ Serwera: Dedykowany
   ➤ Ilość slotów: 200
    
   Jesteśmy zgraną ekipą, która tworzy serwery SkyBlock od dłuższego czasu. II Edycja Serwera SkyBlock Lobby-Mc.Pl jest dla nas powodem do dumy, gdyż po wielu tygodniach przygotowań do niej, możemy z pełną śmiałością stwierdzić, iż jest ona jedną z najlepszych przygotowanych przez edycji. Nasz spawn naprawdę jest w stanie zachwycić oko, niejednej osoby. Posiadamy wiele innowacyjnych rozwiązań, będących połączeniem wszystkich tych dodatków, które uwielbiacie na serwerach typu SkyBlock, oraz wiele unikalnych nowości, naszego autorstwa  
    
   Kilka słów o sprawach technicznych. Nasz serwer jest postawiony na maszynie dedykowanej, o wysokich parametrach, dzięki czemu nasi gracze mogą grać bez opóźnień, lagów i cofek  Co 4h wykonywany jest również backup całego serwera, co pozwala nam na przywrócenie serwera do stanu sprzed 4 godzin, w wypadku utracenia danych graczy. Posiadamy również lobby, dzięki czemu każdy atak DOS/DDOS oraz atak botów, jest udaremniany. Jednak nie tylko aspekty techniczne są cechą wyróżniającą naszego serwera. Jesteśmy jedną z niewielu serwerowni, którym aż w takim stopniu zależy na jakości rozgrywki graczy. Specjalnie dla was dodajemy masę ciekawych rozwiązań! Niedługo mamy zamiar wprowadzić także AutoEventy, by gra na serwerze stała się jeszcze przyjemniejsza!  Wiele serwerów SkyBlock boryka się też z problemem ekonomii. Edycje na tychże serwerach kończą się stosunkowo szybko, gdyż już po 2-3 dniach wszyscy są milionerami. Nasza ekipa przygotowała ceny w sklepie i skupie, tak, by zadowoliły każdego, a jednocześnie nie zruinowały gospodarki serwera!
    
    
   Na naszym serwerze posiadamy, jak już wspomniałem, masę innowacyjnych rozwiązań. Pierwszym z nich jest zablokowanie korzystania z hopperów. Leje od zawsze ułatwiały grę na serwerach tego typu. Więc dlaczego je blokujemy? Bo nie stawiamy na automatyzację!  Wychodzimy z założenia, że lepiej, jeśli gracz sam musi zbierać przedmioty z farm, gdyż wtedy gra nie nudzi się aż tak szybko, niż, gdyby wszystko było w pełni zautomatyzowane! Kolejną rzeczą jest nether. Na wielu SkyBlockach gracze narzekają na brak netheru. U nas Nether stoi otworem specjalnie dla was, drodzy gracze! Możecie korzystać z niego bez żadnych ograniczeń, a przedmioty, które zdobędziecie, możecie sprzedać w naszym sklepiku serwerowym  Posiadamy również autorski plugin na chat dla znajomych! Możesz dodawać osoby do konwersacji i pisać wraz z nimi!
   Innowacji nie może zabraknąć również w naszym ItemShopie! Rangi VIP i SuperVIP posiadają wiele przydatnych przywileji, a ceny są adekwatne do tego, co oferujemy w zamian za zakup tychże rang  Schemat wysp również jest bardzo ciekawie zrobiony!
    
    
   Nie czekaj! Dołącz już dziś do naszej SkyBlockowej społeczności!
   Lobby-Mc.Pl
  • [ZOSTANĘ] Sponsorem
   By Dragon557
   Zostanę sponsorem serwera gry MineCraft.  
    
    
   Skontaktować się ze mną można poprzez email ([email protected]). Przy zainteresowaniu możemy kontaktować się poprzez GG, a przy dłuższej współpracy może to odbywać się poprzez telefon.
    
   Oferuję: dobry, szybki kontakt, przy dłuższej współpracy dodatkowa, lepsza ochrona DDoS, serwer dedykowany:
   Procesor: Intel i7 4790 (4c|8t) 4x4.0Ghz, RAM: 16GB DDR3, Dysk: 1x120GB SSD, Sieć: 100 Mbit, Ochrona anty-ddos: w pakiecie hostera.
    
   Oczekuję profesjonalizmu,  gotowego projektu w 100%, ustalonego % z zysków (oczywiście nie wliczając zarobionych pieniędzy na opłatę serwera), w większości własnych, nie bugujących się pluginów, zaprenionej dobrej reklamy.
    
   Najlepiej aby serwer istniał ale tego nie wymagam. Proszę o wypowiadanie się co sądzicie o mojej ofercie  . Czekam na propozycje .
  • MyCrafci.PL [Lobby] [NP] [1.7.x & 1.8]
   By TheRodzioPL
   Sieć MyCrafci powstała na przełomie 2011/2012 roku Pod inną nazwą. Początki serwera były dosyć prymitywne i sięgają czasów prehistorycznych - wersji 1.4
    
   Start był taki jak każdego innego serwera, jednak nikt nie spodziewał się, że popularność i frekwencja graczy aż tak wzrośnie!
    
   Następnie serwer, który miał zwyczajny okrojony wygląd, pojedynczy nie pozorna odmiana FreeBuild, przerodziła się w potężny serwer lobby.
    
   MyCrafci mają już za sobą kilka edycji, które odniosły sukces. Wielu graczy przewinęło się przez nasz serwer, są też tacy którzy wiernie utrzymują się od pierwszej edycji.
    
   Może to serwer właśnie dla Ciebie? Błąkasz się po serwerach i nie możesz się zdecydować, czy owy serwer spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Zapraszamy na MyCrafci.pl! Możliwe, że to właśnie u nas Ci się spodoba. Każdy nowy gracz znajdzie coś dla siebie.
    
    
   Jesteśmy siecią z długoletnim doświadczeniem, wszystko czego się nauczyliśmy przez te lata to zasługa graczy bo to właśnie na ich przykładzie wiemy czego potrzebują. W naszych szeregach panuje równość, każdy administrator jest traktowany dokładnie tak jak gracz, na serwerze posiadamy unikalne skrypty, pluginy. Na naszym teamspeak'u można także znaleźć autorskie skrypty, na forum został zakupiony styl premium. Nasze bannery reklamowe są na różnorodnych stronach.
    
    
   Obecnie w naszej sieci posiadamy różnego rodzaju serwery między innymi:
    
   Wersja 1.7.x & 1.8

   Wiele dodatków
      
    
   FreeBuild
    
   EasyHC
    
   ChestPvP
    
   KitPvP
    
   SkyBlock
    
   SkyWars
    
   Creative
    
   CastleMod
    
    
   IP Serwerów: MyCrafci.pl
    
   IP Teamspeak: Ts.MyCrafci.pl
    
   Strona Główna: MyCrafci.pl
    
   Forum: Forum.MyCrafci.pl
   Trochę screenów z serwera:
   (Nie wszystko zostało wypisane. Chcemy abyście zwiedzili nasze serwery sami )
    
      
    
  • [1.8.x] Minesquad.pl Polska sieć serverów
   By DyZioYT
   Nie możesz znaleźć dobrego serwera na non premium?
   Zapraszamy do nas!
   Lubisz walczyć o przetrwanie? Mamy dla Ciebie MineSurv czyli niezwykły survival!
   A może wolisz bujać w obłokach? Skyblock na Ciebie czeka!
   Czy wolisz zaczerpnąć nutkę prawdziwego survivalu ze znajomymi? Mamy MineRust.. Tak dobrze widzisz ! MineRust to połączenie HurtWorlda z Rustem i odrobiną H1Z1!
   A może jesteś wspaniałym budowniczym? Mamy dla Ciebie server Creative!
   Na naszym serwerze jest wiele atrakcji, bardzo miła administracja oraz masz możliwość zagrania ze sławnymi YouTuberami!
   Zapraszamy!
   IP: minesquad.pl
   Weraja 1.8.x
    
   Prezentacja jednego z trybów: https://www.youtube.com/watch?v=deu294zjosA
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.