Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

WecioK

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About WecioK

• Rank
    Gram w grę

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. 1. WecioK i GrzechU2. rEOmaznDVg2+NePp7goAdhqGFIo=3. Mnichowie Shaolin4. Około 8 będziemy powiększać Ekipę 5. 406. Chcielibyśmy otrzymać kanał Vip ponieważ siedzimy długo już na Waszym TS i twierdzimy że zasłużyliśmy na coś więcej niż tylko kanał prywatny . Myślę że siedzimy na waszym TS z dobre 2 lata więc to jest odpowiedni Czas By dostać Kanał Vip . Mieliśmy już 2 vipy ale niestety zostały usunięte z powodu małej aktywności która była spowodowana rozpadem ekipy . Dodam też że mamy bardzo fajny plan na rozbudowanie VIPa .7. LOL , CS , FIFA , MTA8. 16
  2. 1. WecioK i GrzechU 2. rEOmaznDVg2+NePp7goAdhqGFIo= 3. NoSexGoLol 4. Około 8 będziemy powiększać Ekipę 5. 40 6. Chcielibyśmy otrzymać kanał Vip ponieważ siedzimy długo już na Waszym TS i twierdzimy że zasłużyliśmy na coś więcej niż tylko kanał prywatny . Myślę że siedzimy na waszym TS z dobre 2 lata więc to jest odpowiedni Czas By dostać Kanał Vip . Mieliśmy już 2 vipy ale niestety zostały usunięte z powodu małej aktywności która była spowodowana rozpadem ekipy . Dodam też że mamy bardzo fajny plan na rozbudowanie VIPa . 7. LOL , CS , FIFA , MTA 8. 16
  3. Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: 2. UID: 3. Nazwa twojego kanału VIP: 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) Odpowiedzi udziel nastepująco: 1. WecioK 2. rEOmaznDVg2+NePp7goAdhqGFIo= 3. NoSexGoLol 4. 7-8 Będzie Nas więcej 5. Nie Mam 6. Chcielibyśmy otrzymać kanał Vip ponieważ siedzimy długo już na Waszym TS i twierdzimy że zasłużyliśmy na coś więcej niż tylko kanał prywatny . Myślę że siedzimy na waszym TS przynajmniej ROK więc to jest odpowiedni Czas By dostać Kanał Vip . Dodam też że nikt u nas w ekipie nie dostał Bana . 7. LOL , CS , FIFA , 8. 16
  4. Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: 2. UID: 3. Nazwa twojego kanału VIP: 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) Odpowiedzi udziel nastepująco: 1. WecioK 2. rEOmaznDVg2+NePp7goAdhqGFIo= 3. NoSexGoLol 4. 7-8 Będzie Nas więcej 5. 697 6. Chcielibyśmy otrzymać kanał Vip ponieważ siedzimy długo już na Waszym TS i twierdzimy że zasłużyliśmy na coś więcej niż tylko kanał prywatny . Myślę że siedzimy na waszym TS Ponad Rok więc to jest odpowiedni Czas By dostać Kanał Vip . Dodam też że nikt u nas w ekipie nie dostał Bana . 7. LOL , CS , FIFA , 8. 16
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines