Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

vTECHv

User
    131
  • Last visited

Everything posted by vTECHv

1. Potrzebuję budowniczego ze skillem w klockach Spawn ma być jedyny niepowtarzalny Oferuję pełną gamę pluginów budowniczych jak i nagrodę w postaci rangi na przyszłość Przewidziane są też inne nagrody za wykonanie zlecenia Info na GG 55324958 TSIE 178.33.168.234:10036 Pytać o vTECHv
  2. Jest to moja pierwsza gra na silniku unity którą udostępniam większej ilości osób. Wszystko w tej grze robiłem sam. Od skryptów po grafikę. Czekam na propozycje co można dodać lub poprawić. Będą: - Dźwięki przy strzelaniu - Inne tryby - Punktacja zabić - Zegar liczący czas przetrwania Działajacy LINK //http://speedy.sh/4rpdm/Battle-Paint.rar Skan wstawię później jak będę miał czas. prosiłbym o usuniecie mojej sygnatury :D
  3. dla mnie takie 3-4/10 nic oryginalnego mało szczegółów, nie jestem jakimś expertem w budowaniu ale robiłem lepsze budowle na tablecie/surv :D
  4. Ok napisałem go od nowa i inaczej ale ważne żę działa Nie będe go publikować P.s jak usunac SYGNATURE ??
  5. Robię gierkę w unity i mam taki skrypt ale on nie działa gdyż wywala błędy. Nie wiem jak je naprawić może ktoś tutaj mi pomoże using UnityEngine; using System.Collections; [System.Serializable] public class Boundary { public float xMin, xMax, yMin, yMax; } public class Player_Script : MonoBehaviour { public float speed; public Boundary boundary; public GameObject shot; public Transform shotSpawn; public float fireRate = 0.5F; public GameObject Explosion; private float nextFire = 0.0F; void update () { if (Time.time > nextFire) { nextFire = Time.time + fireRate; Instantiate (shot , shotSpawn.position ,shotSpawn.rotation); } } void FixedUpdate () { float moveHorizontal = Input.GetAxis ("Horizontal"); float moveVertical = Input.GetAxis ("Vertical"); Vector2 movement = new Vector2 (moveHorizontal, moveVertical); GetComponent<Rigidbody2D>().position = new Vector2 { Mathf.Clamp (GetComponent<Rigidbody2D>().position.x, boundary.xMin, boundary.xMax), Mathf.Clamp (GetComponent<Rigidbody2D>().position.y, boundary.yMin, boundary.yMax) }; } void OnTriggerEnter2D(Collider2D other) { if(other.tag == "Enemy" || other.tag == "Asteroid" || other.tag == "EnemyShot" ) { Instantiate (Explosion, Transform.position , Transform.rotation); Destroy(gameObject); } } } Błędy: Assets/Magazyn/Player_Script.cs(40,17): error CS1922: A field or property `UnityEngine.Vector2' cannot be initialized with a collection object initializer because type `UnityEngine.Vector2' does not implement `System.Collections.IEnumerable' interface ----------------------------------------------------------- Assets/Magazyn/Player_Script.cs(51,59): error CS0120: An object reference is required to access non-static member `UnityEngine.Transform.position' -------------------------------------------------------- Assets/Magazyn/Player_Script.cs(51,80): error CS0120: An object reference is required to access non-static member `UnityEngine.Transform.rotation' ------------------------------------------------------- Assets/Magazyn/Player_Script.cs(51,25): error CS1502: The best overloaded method match for `UnityEngine.Object.Instantiate(UnityEngine.Object, UnityEngine.Vector3, UnityEngine.Quaternion)' has some invalid arguments ---------------------------------------------------- Assets/Magazyn/Player_Script.cs(51,25): error CS1503: Argument `#2' cannot convert `object' expression to type `UnityEngine.Vector3' -------------------------------------------------------- W edytorze czwarta linijka kodu [System.Serializable] ma czerwona czcionkę. Gdy usunę fraze ".Serializable" to mam takie błędy: ----------------- Assets/Magazyn/Player_Script.cs(5,2): error CS0118: `System' is a `namespace' but a `type' was expected -------------- Assets/Magazyn/Player_Script.cs(5,2): error CS0246: The type or namespace name `SystemAttribute' could not be found. Are you missing a using directive or an assembly reference? ------------------ PS dajcie do wybory ciemny/nocny profil bo czy bolą i sie czytać nie da prawie wgl
  6. vTECHv

Windows 8 help

xd dzięki >_< Od dzis wiem jak wylaczyc własny komputer nie lubię W8 ;D
  7. Czy wie ktos jak wylaczyc komputer z Windows 8.1 bez uzycia cmd i wyrywania kabla z gniazdka. Bo zeby go wylaczyc trzeba najpierw sie wylogowac a pozniej mozna wylaczyc. Czy da sie jakos inaczej?
  8. sprawdziłem i gdy zmieniłem spawn protection na 0 to mozna budowac zrobiłem cuboidy na około spawna na normalnym a na plocie nie robiłem nic i wszystko śmiga :D :D :D
  9. To pobiera adres strony www.? Nie łatwiej wpisać w cmd ping www.adres.pl ? Tam nam pokaze ip i to czterokrotnie. Ale szacun za chęci i sory troche za odkop
  10. Reklama nic nie pokazuje. Kolega up Bartek7802 chyba nawet mc nie ma pod kazda publikacja pisze ze fajne
  11. To podawanie linków do innych forów nie jest juz zabronione? //edit + na filmiku widac błędy pluginów/skryptów zgaduje ze reklama była robiona przez gracza aby uzyskać rangę vip. + albo niektóre configi są z neta albo dziwnie się podpisujecie w nazwach przedmiotów. (survival)
  12. co to znaczy pvp z flag? //edit po co piszesz w publikacji na ile oplaciles serwer? Mind'Blow
  13. na podstawowym mozna permisja nic nie daje lista: (ominelem te które nic nie robią w świecie typu antispam) azrank-1.2.5 clearlag essentials (chat .spawn) funnyguilds mv-core 2.5 permissionsEX plotme warpportals World (edit.border.guard)
  14. Posiadam na moim serwerze plugin Multiverse-core na każdym świecie wygenerownym przez niego (plugin) Gracz może budować (stawiać bloki) ale nie może ich niszczyc
  15. Typ pracy: Ikona Tematyka: Minecraft Wymiary: 64x64 Kolorystyka: Niebieski (Jak na tle forum w górnej części) Biały , Czerwony ,Tło ciemne Napisy: TECCRAFT Kolor napisu: Jasne kolory Dodatkowe informacje: Kiedyś już ktoś robił ikone dla mnie lecz temat ten został chyba usunięty. I nie udało mi się go znaleźć temat do zamkniecia/usuniecia juz nie potrzebne
  16. Czy wie ktoś jak założyć ts'a na serwerze Minecraft z hostingu Enderchest ??? Nie chce kupować osobnego serwera ts3 Czy jest plugin na komunikacje głosową w grze? Tak jak w grach typu H1Z1
  17. Gdy próbuje coś wpisać w commandblocku to pisze mi że musze mięć uprawinienia operatora w trybi kreatywnym Mam op i gm 1 i nadal nie działa. Jest to wina pluginow tylko nwm którego. Zmieniłem serwer i dalej to samo. pluginy od rang to: AZrank PeX
  18. Potrzebuję jakoś ładnie przerobić plik messages_pl.properties (essentials) Plik w załączniku. Nowy dokument tekstowy (3).txt Orginalnie. Komunikat o nieznanej komendzie ma odsyłać do /pomoc Komunikaty najlepiej żeby były zwięzłe i krótkie. (Można wykorzystać) Nazwa serwera TECCRAFT Tryb gry PvP Kolorystyka Zielony biały Tak wiem moge to sobie zrobić sam ale nie dysponuje za dużą ilością czasu. (SZK ŁA) Lajkuję wszystkie pomocne odpowiedzi.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines