Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

VilO

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana VilO w dniu 11 Marzec

Użytkownicy przyznają VilO punkty reputacji!

O VilO

• Tytuł
    growe reprezentant
  • Urodziny 20 Listopad

Informacje

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

392 wyświetleń profilu
  1. VilO

WBW | Freestyle Rap Battle & Polish Beatbox Battle

Filipku jak smakuje zupka? Dobra dobra, dobra.
  2. VilO

[SZUKAM] Ekipy na FreeBuild 1.7.2

Nie wiem po co Ci tyle administratorów na start jak nie wiesz ile graczy bedzie, chyba ze masz to zapewnione to cofam. 13/14 latek raczej nie różni się od 12 latka, niektórzy może głosem więc nie wiem po co ta dyskryminacja.
  3. Zyjemy w Polsce a czuje sie jak w Campton.

4. Imię: MarcelWiek: 16 w listopadzie.Nick z TS3: VilODyspozycyjność: Jestem dostępny na komputerze prawie ciągle więc w tygodniu mógłbym siedzieć na komunikatorze z ok. 5 godzin, oczywiście weekend troszkę więcej.Unique ID: gsJMz2dYKHfFzAFdh5b1VCDH/zQ=Coś o sobie: Jak ww. na imię dano mi Marcel, niedługo wpadnie mi już szesnaście wiosen. Jestem specyficzną personą gdyż potrafię kogoś pocieszyć jeżeli jest smutny czy też znam sytuacje w której można się pośmiać, a w której być poważnym. Interesuje się motoryzacją, ratownictwem medycznym, a pasjonuje ciężarówkami.Lubie w wolnej chwili wyjść na dwór ze znajomymi, pojeździć na rowerze po jakichś górzystych terenach czy posłuchać muzyki, uwielbiam rap, słucham polskiego i zagranicznego. Pozwolę przejść teraz do mojego doświadczenia z komunikatorem teamspeak 3, spędziłem sporo czasu będąc administratorem na wielu różnych serwerach lecz były one o 75% mniejsze od grywamtu.pl gdzie w sumie nie mogłem się wykazać. Bbcode potrafię, znam podstawy więc problemu z tym u mnie raczej by nie było. Jak wyżej wspomniałem w punkcie dyspozycyjność jestem często aktywny na komputerze więc nie miałbym żadnych przeciw wskazań aby wejść na serwer i pomagać użytkownikom. Jestem kulturalną i szanującą każdego osobą więc żadnej ze skarg od strony społeczności na mnie na pewno by nie było. Spełniam większość wymagań które zostały ujęte w temacie informującym o rekrutacji oprócz jednego, wieku. Myślę że to nie skreśla mnie jakoś z listy bo jestem z rocznika 02, gdybym urodził się w styczniu miałbym już to za sobą. Próbuje jeszcze raz tylko dlatego że zależy mi bardzo na owej posadzie. Jestem rocznikiem '02 jak ww. więc tak jakby mam już szesnaście wiosen na karku. Miłego wieczoru! Edytowano 26 Styczeń przez VilO
  5. Imię: MarcelWiek: 16 w listopadzie.Nick z TS3: VilODyspozycyjność: Jestem dostępny na komputerze prawie ciągle więc w tygodniu mógłbym siedzieć na komunikatorze z ok. 5 godzin, oczywiście weekend troszkę więcej.Unique ID: gsJMz2dYKHfFzAFdh5b1VCDH/zQ=Coś o sobie: Jak ww. na imię dano mi Marcel, liczę piętnaście wiosen, rocznikowo szesnaście. Jestem specyficzną personą gdyż potrafię kogoś pocieszyć jeżeli jest smutny czy też znam sytuacje w której można się pośmiać, a w której być poważnym. Interesuje się motoryzacją, ratownictwem medycznym, a pasjonuje ciężarówkami. Z początku chciałem iść do liceum na profil ratownictwa medycznego gdyż interesował mnie ten zawód od dzieciństwa lecz nie ma szans na to że po tej szkole dostane się na jakiekolwiek studia, musiałbym się mocno przykładać do nauki, a taki z natury nie jestem. Lubie w wolnej chwili wyjść na dwór ze znajomymi, pojeździć na rowerze po jakichś górzystych terenach czy posłuchać muzyki, uwielbiam rap, a najczęściej w ucho wpada mi twórczość 21 letniego szpaka i innych lecz zagranicznych raperów (Ameryka i te sprawy). Pozwolę przejść teraz do mojego doświadczenia z komunikatorem teamspeak 3, spędziłem sporo czasu będąc administratorem na wielu różnych serwerach lecz były one o 75% mniejsze od grywamtu.pl gdzie w sumie nie mogłem się wykazać. Bbcode potrafię, znam podstawy więc problemu z tym u mnie raczej by nie było. Jak wyżej wspomniałem w punkcie dyspozycyjność jestem często aktywny na komputerze więc nie miałbym żadnych przeciw wskazań aby wejść na serwer i pomagać użytkownikom. Jestem kulturalną i szanującą każdego osobą więc żadnej ze skarg od strony społeczności na mnie na pewno by nie było. Spełniam większość wymagań które zostały ujęte w temacie informującym o rekrutacji oprócz jednego, wieku. Myślę że to nie skreśla mnie jakoś z listy bo jestem z rocznika 02, gdybym urodził się w styczniu miałbym już to za sobą. Miłego wieczoru!

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin