Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Vhin

User
    45
  • Last visited

About Vhin

• Birthday 04/25/1995

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    (w profilu)

Profile Information

• Gram w
    Call of Duty, Terraria

Recent Profile Visitors

12,424 profile views

Vhin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

• Week One Done Rare
  • One Month Later Rare
  • One Year In Rare

Recent Badges

35

1. Wykonuje zlecenia na prośbę, wystarczy wejść na moje portfolio i napisać do mnie wiadomość na GG. Na stronce znajduje się cennik oraz dane do kontaktu a przede wszystkim galeria prac, których jestem autorem. Macie więc pewność iż posiadam jakiekolwiek umiejętności graficzne. Miłego dnia
  2. Ikony dla gier dostępne pod tym linkiem. Plik XCF do Gimpa (jakby ktoś podjął się dalszej pracy z ikonami) Ja rezygnuję z pracy dla forum jaką pełniłem przez te kilka dni. Goodbye
  3. Na imgur.com wklejam już ponad rok i żadne zdjęcie nie zostało do tej pory usunięte. Serwis oferuje nie tylko hosting. Można przed wrzuceniem obrazka również go obrobić korzystając z standardowych opcji typu przycinanie, obracanie itp. Można też tworzyć internetowe galerie, katalogi itd. Umożliwia wrzucanie wielu plików jednocześnie a także ma możliwość wrzucenia obrazka z URL. Aby wrzucić obrazek lub wiele plików wystarczy być na głównej stronie i przeciągnąć obrazki do przeglądarki W operze czasem się buguje i trzeba dać wstecz, nie wiem jak w innych przeglądarkach. Jedyną wadą serwisu jest to że większe obrazki kompresuje do niższej jakości Polecam
  4. Vhin

Galeria by ANONY

Podoba mi się tylko ta z autem, jest super ale chyba przesadziłeś z kontrastem. Ewentualnie jeszcze ta Stix77 i w ostateczności z Messim choć napis średnio mi się podoba.
  5. No nie zupełnie. Quick Scope robisz celując przez ok 1-1,5 sekundy. Na killcamie wtedy widać to co napisałeś czyli nie zupełnie przybliżoną lunetę do oka. Reasumując musisz w dwie sekundy znaleźć ofiarę namierzyć cel strzelić oddalić scope'a Przy okazji łapcie mojego fragmova z mw3 gdzie grałem ze snajperką. Niektóre strzały to HS (Hard Scope) ale prawidłowy QS to choćby pierwsza akcja. ------ Odkop? Czyli na forum ma być ruch ale nie wolno nam pisać? Piszę tam gdzie mam coś do powiedzenia. To wasz obowiązek zamykać tematy nie mój. A Tobie życzę warna. Za spam. Bo od tego jest przycisk Zgłoś =*
  6. Tu się zgodzę. 2.8 powinien być jeszcze w Becie Nie jednokrotnie wracałem do starszych wersji ale teraz już przywykłem do 2.8.
  7. Łał mamy reklamy Durexa na stronie. To dobrze. Lubię być na bierząco z nowymi technologiami :P

1. Show previous comments  4 more
    2. Majkaa.

Majkaa.

Taaa, niewybaczalne c:

3. Dark_Side

Dark_Side

Za to nasz korektor forumowy wszystko niezawodnie wyłapuje ; p

4. Majkaa.

Majkaa.

Chyba były korektor ;)

8. Jak dla mnie nie ma sporej różnicy w detalach poza tym na multi polecałbym raczej wszystko na low i zdjąć blokadę 60 FPSów.
  9. Przecież Gimp jest po polsku :3 Nie chce skłamać ale przy instalacji chyba jest wybór języka. A tak w ogóle to jest już G 2.8.4
  10. Łapcie pro elo GryWamTu v.2 http://i.imgur.com/o8W461I.jpg

1. SateDoyate

SateDoyate

Proste i ładne. podoba mi się :) Jeśli wykonasz mi sygnę dam ci limit :P

2. Vhin

Vhin

Jak na razie pracuję nad stylem ze zdjęcia i została jeszcze masa roboty a w wolnych chwilach robię wam sygnatury tak więc jeśli napisałeś zamówienie to pewnie ja lub ktoś kto się tego podejmie wykona ją :)

11. Musisz jakby dać folder wstecz, nie być w folderze z plikami tylko zaznaczyć ten jeden wstecz. Z tego co dobrze pamiętam. Czyli jeżeli cod zainstalowany jest na przykład w C:\Program Files\Call of Duty to musisz być w program files i wybrać Call of Duty. Pamiętam że sam miałem problem z tym i chyba właśnie o to chodziło. A jeżeli to nie w tym problem to prawdopodobnie brakuje kluczy w rejestrze że mw2 jest zainstalowane i folder picker tego nie widzi.
  12. Nooo. To lecimy z pomarańczowymi ikonami dla Infinite Dark :)

1. Show previous comments  3 more
    2. Dark_Side

Dark_Side

Tak jest taka opcja.

3. Vhin

Vhin

Gitarka mandolina. W takim razie będę robił większe ikony w lepszej jakości. A postęp nad logiem jak na razie = 10% :) dopiero wybrałem czcionkę.

4. Dark_Side

Dark_Side

Kurde, że w statusach nie można kliknąć lubię to! ;s

13. Może jeszcze takie cuś Ta jest z takim cieniem na bokach.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines