Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Vhin

User
  • Content Count

45
  • Last visited

Community Reputation

35 Startujący

About Vhin

• Rank
    Pasjonat gier I
  • Birthday 04/25/1995

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    (w profilu)

Profile Information

• Gram w
    Call of Duty, Terraria
  1. Ikony dla gier dostępne pod tym linkiem. Plik XCF do Gimpa (jakby ktoś podjął się dalszej pracy z ikonami) Ja rezygnuję z pracy dla forum jaką pełniłem przez te kilka dni. Goodbye
  2. Na imgur.com wklejam już ponad rok i żadne zdjęcie nie zostało do tej pory usunięte. Serwis oferuje nie tylko hosting. Można przed wrzuceniem obrazka również go obrobić korzystając z standardowych opcji typu przycinanie, obracanie itp. Można też tworzyć internetowe galerie, katalogi itd. Umożliwia wrzucanie wielu plików jednocześnie a także ma możliwość wrzucenia obrazka z URL. Aby wrzucić obrazek lub wiele plików wystarczy być na głównej stronie i przeciągnąć obrazki do przeglądarki W operze czasem się buguje i trzeba dać wstecz, nie wiem jak w innych przeglądarkach. Jedyną wadą serwisu jest to że większe obrazki kompresuje do niższej jakości Polecam
  3. Vhin

Galeria by ANONY

Podoba mi się tylko ta z autem, jest super ale chyba przesadziłeś z kontrastem. Ewentualnie jeszcze ta Stix77 i w ostateczności z Messim choć napis średnio mi się podoba.
  4. No nie zupełnie. Quick Scope robisz celując przez ok 1-1,5 sekundy. Na killcamie wtedy widać to co napisałeś czyli nie zupełnie przybliżoną lunetę do oka. Reasumując musisz w dwie sekundy znaleźć ofiarę namierzyć cel strzelić oddalić scope'a Przy okazji łapcie mojego fragmova z mw3 gdzie grałem ze snajperką. Niektóre strzały to HS (Hard Scope) ale prawidłowy QS to choćby pierwsza akcja. ------ Odkop? Czyli na forum ma być ruch ale nie wolno nam pisać? Piszę tam gdzie mam coś do powiedzenia. To wasz obowiązek zamykać tematy nie mój. A Tobie życzę warna. Za spam. Bo od tego jest przycisk Zgłoś =*
  5. Tu się zgodzę. 2.8 powinien być jeszcze w Becie Nie jednokrotnie wracałem do starszych wersji ale teraz już przywykłem do 2.8.
  6. Łał mamy reklamy Durexa na stronie. To dobrze. Lubię być na bierząco z nowymi technologiami :P

1. Show previous comments  4 more
    2. Majkaa.

Majkaa.

Taaa, niewybaczalne c:

3. Dark_Side

Dark_Side

Za to nasz korektor forumowy wszystko niezawodnie wyłapuje ; p

4. Majkaa.

Majkaa.

Chyba były korektor ;)

7. Jak dla mnie nie ma sporej różnicy w detalach poza tym na multi polecałbym raczej wszystko na low i zdjąć blokadę 60 FPSów.
  8. Przecież Gimp jest po polsku :3 Nie chce skłamać ale przy instalacji chyba jest wybór języka. A tak w ogóle to jest już G 2.8.4
  9. Łapcie pro elo GryWamTu v.2 http://i.imgur.com/o8W461I.jpg

1. SateDoyate

SateDoyate

Proste i ładne. podoba mi się :) Jeśli wykonasz mi sygnę dam ci limit :P

2. Vhin

Vhin

Jak na razie pracuję nad stylem ze zdjęcia i została jeszcze masa roboty a w wolnych chwilach robię wam sygnatury tak więc jeśli napisałeś zamówienie to pewnie ja lub ktoś kto się tego podejmie wykona ją :)

10. Musisz jakby dać folder wstecz, nie być w folderze z plikami tylko zaznaczyć ten jeden wstecz. Z tego co dobrze pamiętam. Czyli jeżeli cod zainstalowany jest na przykład w C:\Program Files\Call of Duty to musisz być w program files i wybrać Call of Duty. Pamiętam że sam miałem problem z tym i chyba właśnie o to chodziło. A jeżeli to nie w tym problem to prawdopodobnie brakuje kluczy w rejestrze że mw2 jest zainstalowane i folder picker tego nie widzi.
  11. Nooo. To lecimy z pomarańczowymi ikonami dla Infinite Dark :)

1. Show previous comments  3 more
    2. Dark_Side

Dark_Side

Tak jest taka opcja.

3. Vhin

Vhin

Gitarka mandolina. W takim razie będę robił większe ikony w lepszej jakości. A postęp nad logiem jak na razie = 10% :) dopiero wybrałem czcionkę.

4. Dark_Side

Dark_Side

Kurde, że w statusach nie można kliknąć lubię to! ;s

12. Może jeszcze takie cuś Ta jest z takim cieniem na bokach.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines