Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Venom

ExModerator
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Venom

 • Tytuł
  Venomek ;d
 • Urodziny 31.03.1999

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram w
  League of Legends oraz CS:GO
 • Ulubiona gra
  League of Legends
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Hobby
  Gry komputerowe, forum oraz grafika.

Ostatnie wizyty

8 274 wyświetleń profilu
 1. Venom

  [Odrzucone] Podanie na NA

  Zdecydowanie na TAK. Ładnie napisane podanie.
 2. Venom

  [Odrzucone] Cynus

  Jestem na TAK
 3. Venom

  [Odrzucone] Podanie SYLUM

  Zdecydowanie na TAK.
 4. Venom

  [Odrzucone] Pomocnik Natka.

  Fajne podanie, jestem na TAK
 5. KAYN ŻNIWIARZ CIENIA Opis bohatera: "Niemający sobie równych w praktykowaniu zabójczej magii cienia, Shieda Kayn toczy boje o swoje prawdziwe przeznaczenie — czyli o to, by pewnego dnia poprowadzić Zakon Cienia ku nowej erze ioniańskiej dominacji. Ze śmiałością posługuje się żywą bronią Darkinów zwaną Rhaastem, niezrażony tym, że powoli wypacza ona jego ciało i umysł. Ta sytuacja ma tylko dwa możliwe rozwiązania: albo Kayn zmusi broń do posłuszeństwa... albo złowieszcza kosa pochłonie go całkowicie, doprowadzając do zniszczenia Runeterry." Umiejętności: UMIEJĘTNOŚĆ BIERNA: KOSA DARKINÓW Kayn włada prastarą bronią i walczy o kontrolę z Rhaastem, zaklętym w niej Darkinem. Podczas każdej gry jeden pochłonie drugiego. Kayn doskonali swoje skrytobójcze umiejętności polując na przeciwników z dystansu, podczas gdy Rhaast gasi swoje łaknienie krwi ścierając się w bezpośrednim boju z wrogami walczącymi wręcz. Jeśli Kayn wygra te zmagania, stanie się cienistym skrytobójcą. A jeśli zwycięzcą zostanie Rhaast, Darkin pochłonie swojego nosiciela i zajmie jego miejsce. Cienisty skrytobójca: Zadaje dodatkowe obrażenia magiczne podczas kilku pierwszych sekund walki z bohaterami. Darkin: Leczy się za część obrażeń zadanych bohaterom swoimi zaklęciami. Q: KOSZĄCE CIĘCIE Kayn skacze naprzód, uderzając pobliskich wrogów pod koniec doskoku. Zarówno doskok jak i samo uderzenie zadają obrażenia fizyczne. Koszące Cięcie zadaje dodatkowe obrażenia potworom. Darkin: Umiejętność zadaje wszystkim wrogom za wyjątkiem stworów dodatkowe obrażenia procenta zdrowia. W: DOTYK OSTRZA Zadaje obrażenia w linii i znacząco spowalnia wszystkich trafionych wrogów. Cienisty skrytobójca: Pozostawia za sobą żywy cień, który wykonuje Dotyk Ostrza w zastępstwie Kayna. Ostrze żywego cienia ma zwiększony zasięg. Darkin: Dotyk Ostrza na krótką chwilę podrzuca trafionych wrogów. E: KROK W CIENIU Kayn gwałtownie zwiększa prędkość ruchu i zyskuje na kilka chwil umiejętność przechodzenia przez ściany. Gdy po raz pierwszy wejdzie w ścianę, odzyska niewielką część zdrowia, a czas trwania Kroku w Cieniu zostanie znacznie wydłużony. Kayn nie uzyska przedłużenia czasu trwania czaru, jeśli bierze udział w walce z wrogimi bohaterami. Cienisty skrytobójca: Aktywując Krok w Cieniu, zyskuje zwiększoną prędkość ruchu i niewrażliwość na spowolnienia. R: WTARGNIĘCIE UMBRY Kayn może opanować dowolnego pobliskiego wrogiego bohatera, któremu niedawno zadał obrażenia. Wtargnięcie w bohatera sprawia, że przez kilka sekund Kayna nie można obrać za cel. Ponowna aktywacja umiejętności w tym czasie przerwie efekt wcześniej. Następnie Kayn wyrywa się na wolność z ciała ofiary, zadając jej eksplozywne obrażenia. Cienisty skrytobójca: Wtargnięcie Umbry może być rzucone z większej odległości i resetuje dodatkowe obrażenia magiczne zadawane przez Kosę Darkinów, gdy Kayn opuści swój cel. Darkin: Wtargnięcie Umbry zadaje dodatkowe obrażenia jako procent maksymalnego zdrowia ofiary i jednocześnie leczy Darkina.
 6. Jakie postacie są najlepsze na SoloQ w patchu 7.13? Przekonajcie się sami! Lista została opracowana przez: Venom Najlepsze postacie w patchu 7.13: Top Lane: FIORA DARIUS RIVEN RUMBLE JARVAN IV YASUO Jungle: IVERN WARWICK KHA'ZIX LEE SIN ZAC SEJUANI ELISE Mid Lane: FIZZ KASSADIN SYNDRA MALZAHAR ZED KATARINA AHRI AD Carry: DRAVEN XAYAH CAITLYN LUCIAN TWITCH Support: LULU BARD RAKAN THRESH BLITZCRANK
 7. Venom

  [Odrzucone] Podanie na New Admina [Nick: Skrzypek]

  Ciekawe podanie, jestem na TAK.
 8. Venom

  podanie na administratora

  Jestem na TAK, ładnie napisane podanie
 9. Venom

  [Odrzucone] Hydraulik na pomocnika !

  Jestem jak najbardziej na TAK.
 10. Venom

  [Przyjęte] Podanie na pomocnika

  Jestem jak najbardziej na TAK. Podczas karaoke pokazałaś, że jesteś sympatyczna Myślę, że można dać Ci szansę
 11. Venom

  Podanie natka

  Podanie ładnie napisane, skoro uważasz, że spełniasz wymagania to nie widzę problemu, aby dać Ci szansę.
 12. Odrzuciliśmy Twoje podanie już 2 razy, poza tym bardzo krótkie te podanie :/
 13. Venom

  [Przyjęte] Podanie Chmurka

  Masz troszeczkę za krótkie doświadczenie na naszym TeamSpeaku. Masz dopiero 10 connectów. Posiedź troszeczkę więcej z nami, pogadaj, to wtedy się zobaczy.
 14. Venom

  [Odwolanie] Vizzardion / Vizzus

  Powiem Ci tak, nie wpierdalaj się w sprawy administracji.
 15. Venom

  [Odwolanie] Vizzardion / Vizzus

  Nie jesteś do cholery jasnej od wytykania błędów i chęci "niesienia pomocy" jakiemuś adminowi.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin