Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Vendrome

ExModerator
  • Zawartość

55
  • Ostatnio

• Wygrane dni

3

Vendrome wygrał w ostatnim dniu 10 Lipiec 2016

Vendrome ma najbardziej lubianą zawartość!

O Vendrome

• Ranga
    Pasjonat gier I
  • Urodziny 11.02.2001

Metody kontaktu

• Gadu-Gadu
    57093814

Informacje

• Gram w
    Minecraft, WoT, Car Mechanic Simulator, GTA SA
  • Ulubiona gra
    Minecraft
  • Hobby
    Komputery

Ostatnio na profilu byli

790 wyświetleń profilu
  1. Proponuję zamienić tradycyjne @refy zaśmiecające forum na coś bardziej nowoczesnego: https://invisioncommunity.com/files/file/7841-tb-bump-up-topics/
  2. [Przyjęte] Zgłoszenie na New Admina

Myślę, że można Ci dać szansę, ten rok to nie jest tak dużo. Tak.
  3. [Odrzucone] marcelox47

Podanie słabe, jest kilka błędów, tak jak poprzednik wspomniał, tak ciężko pisać pełnymi wyrazami? Jestem na nie.
  4. [Przyjęte] KondzioJR

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Skargi do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Odwołania
  5. Opinia na temat gry

Osobiście uważam, że autorzy mogli się bardziej wykazać, bo w miastach jest wysyp pokestopów i pokemonów, a na wsi? Przeszedłem całą swoją wieś (włącznie z lasami) i co znalazłem? 12 pokemonów i 2 pokestopy...
  6. Aplikacja na moderatora działu Pogaduszki O mnie: Witam! Mam na imię Dominik, w lutym skończyłem 15 lat. Gracz Minecraft, World of Tanks i od czasu do czasu Farminga (11, 13, 15). Moje hobby to informatyka i od niedawna także grafika. Plusy: + Nigdy nie byłem karany na tym forum + Jestem człowiekiem uczynnym, kreatywnym + Można mi zaufać + Umiem pracować w grupie + Mam duże doświadczenie z silnikiem IPB (wersja 3 i 4) + Mimo paru obowiązków mam dużo czasu + Mam dobrą interpunkcję i ortografię Liczę na pozytywne rozpatrzenie, pozdrawiam.
  7. Wszystko fajnie, szkoda tylko że nie ma żadnych screenów Serwer będzie P2W? ( ... i już mi tutaj nie chodzi o tą rangę vip czy svip bo jakoś musicie na siebie zarobić, ale o uprawnienia tych rang :*)