Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

VaxiZ

Global Moderator
  • Zawartość

192
  • Ostatnio

O VaxiZ

• Ranga
    Global Moderator
  • Urodziny 24 Wrzesień

Informacje

• Ulubiona gra
    League of Legends
  • Hobby
    Sztuki walki

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Pomocnik

Ostatnio na profilu byli

834 wyświetleń profilu
  1. Dodam swoje trzy słowa. Zatem dokonałeś plagiatu to po pierwsze po drugie praktycznie zerowa aktywność oraz po trzecie daliśmy ci jeszcze dłuższy czas niż miesiąc na poprawienie swojej sytuacji. Cóż jak dla mnie to zdecydowanie wystarczające argumenty dowodzące ,że nienadajesz się na to stanowisko moje zdanie już w tej sprawie znacie.
  2. Chciałbym być w ekipie eventowej :D

Witam Odrazu mówie to nie ja zajmuję się rozpatrywaniem twojego podania chciałem tylko napisać ,że w twoim podaniu brakuje Unique ID jeśli nie wiesz co to jest to wpisz sobię w przeglądarke a napewno ci wyskoczy. Pozdrawiam
  3. [Odrzucone] POCHWAŁA GOMESA

Na przyszłość radze skorzystać z WZORU pochwały. Za nie zastosowanie się do niego oraz 4 słowa i zbędne dopiski Odrzucam.
  4. Kosz: POCHWAŁA GOMESA

Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  5. Kosz: POCHWAŁA GOMESA

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Pochwały do forum: INNE > Kosz
  6. Kosz: Awatar

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: FanArt > Ogólne > Zlecenia do forum: INNE > Kosz
  7. Kosz: Awatar

Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  8. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Wiadomości z TS3 do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Propozycje
  9. Kosz: Rekru na New Admina

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania na New Admina do forum: INNE > Kosz
  10. Kosz: Rekru na New Admina

11. [Przyjęte] Podanie o kanał VIP

Prosimy o nie pisanie zbędnych komentarzy pod podaniem.
  12. Z podania nie wiele się o tobie dowiedziałem jest ono również krótkie i nie masz spełnionego wymagania 50 postów jednak nie raz rozmawiałem z tobą na ts3 i wydajesz się inteligętną osobą a czy odpowiednią na to stanowisko zobaczymy ale odemnie masz TAK.
  13. Kosz: Rekrutacja o new admina.

14. Kosz: Rekrutacja o new admina.

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania na New Admina do forum: INNE > Kosz
  15. Kosz: Rekrutacja o new admina.