Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

VaxiZ

ExModerator
  • Zawartość

201
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana VaxiZ w dniu 23 Maj

Użytkownicy przyznają VaxiZ punkty reputacji!

O VaxiZ

• Tytuł
    Ex Moderator
  • Urodziny 24 Wrzesień

Informacje

• Ulubiona gra
    League of Legends
  • Hobby
    Sztuki walki

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

2000 wyświetleń profilu
  1. VaxiZ

[Odrzucone] Podanie na Redaktora :]

Witaj mój imienniku powiem krótko od redaktora wymagamy przedewszystkim poprawności ortograficznej a takie błędy jak ,,szczelanie” są bardzo rażące i niedopuszczalne na tym stanowisku pomijając już że samo podanie jest napisane w code. Jest to zapewne wynikiem twojego młodego wieku. Coż jak dla mnie powinineś jeszcze z podaniem poczekać jestem na nie.
  2. VaxiZ

[Odrzucone] Powrót :D

Pamietaj o parowkach z żabki o 23 chyba to bylo xD
  3. VaxiZ

Oprogramowanie/Podzespoły

Cos takiego to nawet nie jest komputer tylko ewentualnie jego pierwo-wzor, teraz to zwyczajny smartphone bedzie jekies 15 razy wydajniejszy od tego chociaz by ze wzgledu na ram teraz przecietny telefon ma 4gb nie mowiaz juz o procesorze a z reszta na takiej ,,maszynie” to jedynie w sapera pograsz o ile razem z bomba nie wybuchnie ci karta graficzna. Lepiej to oddac do muzeum lub sprzedac dla jakiegos kolekcjonera (chyba ze sam nim jestes) niz trzymac w domu bo do niczego ci sie to nie przyda w dzisiejszych czasach.
  4. VaxiZ

[Zawieszone] Podanie na Moderatora [Flow]

Cóż twoje podanie średnio mnie przekonuje według mnie najpierw musisz się wykazać aktywnością w dziale do którego aplikujesz, widziałem temat, który zrobiłeś lecz takowe już są pisałem ci o tym a dokładnie dany dział HUMOR. Ja ze swoim zdaniem się jeszcze wstrzymam jak zobacze przyrost aktywności u ciebie wtedy za decyduje na razie jestem Neutralny.
  5. VaxiZ

[Pluginy] Przydatne Pluginy do Serwera Minecraft !

Bo ten temat był prowadzony 5 lat temu i pewnie już link nie istmieje.
  6. VaxiZ

[Przyjęte] Lizconeczek

No spoko nie mam więcej zastrzeżeń jestem na tak.
  7. VaxiZ

[Przyjęte] Lizconeczek

W twoich pracach niepodoba mi sie głównie jedna rzecz a mianowicie to że, twój podpis jest większy niż sam nick użytkownika jak w pracy drugiej ale jeśli nadasz mu jakieś mniejszy rozmiar to będzie ok .
  8. VaxiZ

Dlaczego nie mogę włączyć League of Legends?

Najprawdopodobniej plik ten uległ uszkodzeniu np poprzez ingerencje anty wirusa. Najłatwiej będzie jeśli odinstalujesz i zainstalujesz lola spowrotem ewentualnie sprawdzić spójność plików jeśli wiesz jak. Jeśli błąd nadal będzie występował po reinstalacji gry to napisz mi a postaram się pomóc.
  9. VaxiZ

Figurka Yasuo

Jezus chrustus ja bym to kupił tylko po to by podpalić ,rozjechać ,poćwiartować a potem to jeszcze do tego postrzelać a na końcu zakopać 20 metrów pod ziemią żeby nie wyszło.
  10. VaxiZ

Fortine

Zależy jak lecisz skoro giniesz odrazu to omijaj miasta i laduj w miejscach gdzie masz jakies 2 budynki i powinno byc ok .
  11. VaxiZ

Kosz: Podania na New Admina

Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  12. VaxiZ

Kosz: Podania na New Admina

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania na New Admina do forum: INNE > Kosz
  13. VaxiZ

[Odrzucone] Podanie na moderatora forum

Dodam swoje trzy słowa. Zatem dokonałeś plagiatu to po pierwsze po drugie praktycznie zerowa aktywność oraz po trzecie daliśmy ci jeszcze dłuższy czas niż miesiąc na poprawienie swojej sytuacji. Cóż jak dla mnie to zdecydowanie wystarczające argumenty dowodzące ,że nienadajesz się na to stanowisko moje zdanie już w tej sprawie znacie.
  14. VaxiZ

[Odrzucone] Chciałbym być w ekipie eventowej :D

Witam Odrazu mówie to nie ja zajmuję się rozpatrywaniem twojego podania chciałem tylko napisać ,że w twoim podaniu brakuje Unique ID jeśli nie wiesz co to jest to wpisz sobię w przeglądarke a napewno ci wyskoczy. Pozdrawiam
  15. VaxiZ

[Odrzucone] POCHWAŁA GOMESA

Na przyszłość radze skorzystać z WZORU pochwały. Za nie zastosowanie się do niego oraz 4 słowa i zbędne dopiski Odrzucam.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin