Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
BeneK

Ulubiony biom/y

Recommended Posts

Wiemy to nie od dziś iż gra Minecraft stał się popularną już grą w trybie nieograniczonych możliwości gdzie jedyną rzeczą ograniczoną jest kreatywność gracza. Grając na Single Player czy też Multiplayer zwiedzając świat dostępny w tej grze napotykamy się na przeróżne budowle, struktury, architekturę, wrogie jak i też przyjazne stworzenia, krajobraz itp.. Lecz w tym artykule jest mowa o tzw/ Biomach Co to Biomy zapytacie? A więc Biom to rozległy obszar o określonym klimacie w którym występują poszczególne struktury czy też stworzenia. Więc chciałbym się dowiedzieć drogi graczu który odwiedza te forum w poszukiwaniu informacji na temat tej gry lub też takowej udzielić "Jaki biom lubisz najbardziej" oraz "Dlaczego?". W tym pytaniu chodzi o to na jakim biomie uwielbiasz spędzać czas, budować się na nim, czy też rozwijać go. I ja nie zostawię tego pytania bez odpowiedzi i odpowiem na nie pierwszy zaczynając w ten sposób dyskusję na ten temat. W odpowiedzi można uwzględnić 1 lub także i więcej biomów dokładnie opisując Dlaczego ten, a nie inny.

Moim ulubionym/i biomem/ami jest/są tzw. Biom "Plains" znany też jako Łąki. Lubię ten biom pod względem tego, że występują na nim najczęściej przyjazne moby takie jak: świnie krowy, itp, a w szczególności często tu można spotkać konie które można oswoić oraz przebywać z nimi dalszą przygodę. Ten teraz ma też inne zalety np. Ma dużo płaskiego terenu co bardzo mi sprzyja pod względem budowania, lecz często jest problem z takim teren pod względem wyrównywania go, gdyż nie zawsze jest on taki obszerny jak bym chciał. Czasem można spotkać przy nich rzeczki czy też wlot do Oceanu, a wiadomo iż ładnie wygląda domek nad rzeczką czy też jeziorkiem bądź morzem. Głównym wariantem dlaczego ten biom lubię to już jak wspomniałem dość płaski teren oraz przyjazna okolica (nie zawsze, ale idzie się przyzwyczaić). Myślę iż ten biom jest dosyć powszechny i rozpoznawalny przez graczy na całym świecie. Teraz te same pytanie kieruje do was drodzy użytkownicy/gracze "Jaki jest wasz ulubiony/e biom/y". Zapraszam do dyskutowania. 

A tutaj parę fotek wcześniej wspomnianego biomu ^_^

f.png.c666895911f09aa2661a5cc631b7f126.png

d.jpg.dad7bd030e6e0033793a9fc377f96a96.jpgr.jpeg.7957c44899286632a0d073aab57110b5.jpegs.thumb.png.68ed7cb601cf00e8fb492665ff03a1ff.pnga.thumb.jpg.09df0582bc4f1b873c95741fdc82c67a.jpg

• Like 1
  • Haha 1

Po czym wnioskujesz, że byłem pod wpływem tego trunku? I zaznaczam też iż twoja odpowiedź jest błędna, ponieważ pisząc ten post byłem w jak najbardziej trzeźwym stanie.

Piszesz artykuł o grze minecraft, w której zdania są sformułowane źle lub odbiegają znaczeniowo od myśli autora.  Przeczytaj od nowa cały tekst. 😂

• Sad 1

Byłem trochę zasypany bazując  na godzinie o której pisałem ten post. Więc niektóre zdania mogą odbiegać od moich myśli lub też co prawda źle sformułowane, lecz wiadomo o co mi chodziło bo w głównej mierze chodzi o przedstawienie swojej opinii na temat Swojego ulubionego biomu czy też dyskutować na ten temat który aktualnie znajduje się na górze.

profesjonalny gracz minecrafta widać od razu 

• Haha 2

Mój ulubiony biom w Minecraft to Snowy Mountains (Zaśnieżone Góry)

• Dlaczego tak sądze ?
  1. Bardzo ładne wizualnie tereny. Wysoki łańcuch górski pokryty śniegiem. Czasami znajdziesz tam drzewo, a pod nim kwiatki. W tych górach można śmiało kopać. Na pewno znajdziesz tam jakieś jaskinie i zakopane minerały.
  2. Teren ten ma różne rodzaje drzew (Dęby, Świerki)
  3. Biom ten, jest idealnym miejscem na rozbudowe bazy (Np. Kopalnia, Baza Śnieżna)
  4. W połączeniu z shader'ami, lokacja ta wygląda wspaniale

Poniżej wstawiam kilka screenów tego oto biomu 😄

YRia5ZO.jpg

Snowy-Valley-2_4853118.jpg

aureliathsnow5-4009188434.jpg

Edited by VoreQ
  • Like 2

Moim ulubionym biomem jest Bagno lubię ten biom ponieważ są na nim grzybki z których robi sie zupki grzybowe które dają aż 4 punkty jedzenia a najbardziej go lubie za to że bardzo przypomina moje życie ponieważ moje życie to też bagno ;) poniżej pare zdjęć:

bagno.png

Bagno2.png

• Haha 2