Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Tyrion

User
  • Content Count

13
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Tyrion

• Rank
    Gracz
  • Birthday 11/26/1990

Profile Information

• Gram w
    różne gry
  • Ulubiona gra
    nie mam konkretów
  • Hobby
    gry komputerowe
  1. Racja, trzeba mieć dość konkretną wiedzę z zakresu programowania i tego jak działają poszczególne programy, systemy operacyjne czy sieci. Nawet ogólna wiedza raczej tu nie pomoże.
  2. Siema Na wstępnie zaznaczę, że szukałem podobnego tematu, ale wyszukiwarka niczego nie zwróciła. Co sądzicie o wymienianiu się grami przez internet? Ostatnio powstało sporo takich platform, które dają taką możliwość. Jak dla mnie to świetne rozwiązanie problemów finansowych. Nie ma sensu wydawać za każdym razem pieniędzy i kolekcjonować gier. Szczególnie te, które nie zachęcają do ponownego wracania. Znalazłem stronę sklepu internetowego, który pozwala właśnie na wymienianie się grami przez ich platformę. Zastanawiam się tylko na jakiej zasadzie się to odbywa. Tutaj podaję adres do tego serwisu. Niestety nie mogę znaleźć w internecie żadnych sensowych komentarzy lub opinii więc dlatego też zakładam ten temat. Jeżeli macie jakieś spostrzeżenia lub doświadczenia w wymienianiu się grami w ten sposób to piszcie śmiało.
  3. A macie może jakieś portfolio z przykładowymi pracami. Fajnie byłoby mieć możliwość podglądu.
  4. Orientuje się ktoś gdzie mogę dostać oryginalne Diablo I w wersji pudełkowej? Nigdzie, nawet na internecie nie mogę znaleźć.
  5. Chyba będzie trzeba wypróbować i zawitać u Was.
  6. Wygląda całkiem ciekawie. Chyba będę musiał wypróbować, bo trudno jest ostatni znaleźć jakiś dobry i rzetelnie prowadzony serwer minecrafta.
  7. Tyrion

Kupowanie gier

Głównie używam do tego Steama, czasem Origin.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines