Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

TwoTheMonks | Gamingowy kanał na YouTube

Recommended Posts

Cześć, dodaję ten post głównie z prośbą o ocenę moich filmów z gier które wrzucam na youtuba. Swoją przygodę nagrywania na YouTube zacząłem w momencie kiedy kolega namówił mnie do wspólnego nagrywania gameplayów, niestety przyjaciel szybko zrezygnował kiedy uświadomiłem go że po dwóch odcinkach z gry A Way Out opublikowanych na naszym kanale nie podbijemy youtuba, po tym wydarzeniu stworzyłem swój własny kanał i zacząłem nagrywać gry. Pierwszą serią którą nagrywam jest Mordhau, z powodu tremy pierwsze odcinki są bez mojego komentarza lecz z kolejnym wrzuconym filmem na szczęście opór znikał czego owocem są filmy z gry Enlisted. Tworząc kanał główną decyzją było nagrywanie gier opartych na sieciowym PvP, przede wszystkim z powodu braku umiejętności mówienia do siebie i tremy podczas nagrywania ale ostatnio spróbowałem swoich sił z grą single player i owocem tego jest aktualnie kilka filmów z gry Darkest Dungeon i Gothic Playable Teaser. Tak więc, chciałbym was prosić o opinie między innymi co poprawić a co zostawić a jeśli moje gameplaye się wam spodobają i zostawicie suba to będzie mi bardzo miło.

Gameplay z Darkest Dungeon:

Gameplay z Gothic Playable Teaser:

Link do mojego kanału:

https://youtube.com/channel/UC0ECVqy_ej2M0Snd181B7-w

Posted (edited)

Zapomniałem dodać, że w planach mam zamiar nagrać serię między innymi z:

- Call of Juarez: bound in Blood

- Divinity: Original Sin

- Divinity: Original Sin 2

- Outward

- Warhammer: Vermintide 2

I jeszcze raz nagrać A Way Out, ponieważ nie jestem zadowolony z tych, które są na kanale, a gra bardzo mi się podoba, ale najpierw chcę poprawić jakość filmów pod względem technicznym, czyli kupić monitor o większej rozdzielczości, cichszą klawiaturę i lepszy mikrofon kierunkowy.

Edited by Celio19
Powtórzenie tego samego komentarza w jedynym

W tym odcinku możecie zobaczyć mój szturm na  twierdze w grze Enlisted.

Poszło naprawdę gładko, przeciwna drużyna nie stawiała na tyle zdecydowanego oporu, by zatrzymać natarcie mojej drużyny, przy okazji możecie zobaczyć i ocenić mój aim myślę, że jest dobry ;)

Zachęcam do oceny filmu łapką w górę albo w dół i zostawienia swojej opinii w komentarzach pod filmem.

Aktualnie gameplaye z Enlisted będą pojawiać się co drugi dzień.

• 2 weeks later...

Cześć, nagrałem dwa filmy z dobrze zapowiadającej się gry Camping Simulator w której możecie zagrać ze znajomymi

Zachęcam do zostawienia komentarza oraz zasubskrybowania kanału ;)

• 2 weeks later...

Jeśli ktoś z was grał albo nadal gra w Rainbow Six Siege to powinien rzucić okiem na Zero hour

Pierwszy odcinek z gry w moim wykonaniu:

A to drugi odcinek:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...