Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Invellios

[Tworzenie OTS] Moja stara wizja świata 2d

Recommended Posts

Witajto bracio! Chce wam przedstawić mój stary projekt OTS'a który dawno,dawno temu miałęm wcielić w życie,a jednak się nie udało,bo zabrakło mi funduszy.

Mianowicie,teraz otsy HARD mają słabą wizje,mało osób gra itp. bo niema sensu się męczyć,ale jeszcze z 5 lat temu wszystko było możliwe! 

Kiedyś siedząc sobie na dwarfach w kazordroon na harmoni, pomyslałem sobie, a gdyby tak stworzyć OTS'a? Ale nie byle jakie Evo / Rl Map z expem 999.. A coś mojego,coś naprawdę cool i coś wyjątkowego. I tak narodził się pomysł powstania mojego ots'a pod wersje ( Własną ) 

Czym się miał wyróżniać mój ots od innych ? 
Stać na odbugowanym (przeze mnie) silniku TFS (pod wersje podajrze 8.x ale nie wiem jaką dokładnie) . Pewnie myślisz... i co związku z tym? tego jest tysiace w sieci... A no właśnie, kiedys TFS był nieosiągalny odbugowany,a ja taki posiadałem. Ale na tym nie koniec, Moja wizja była inna. Usunąłem z silnika WSZYSTKO! Całą mapę, Spawny,NPC,Bronie,Zbroje,Czary,Moby,Questy Itp... Po prostu był to tylko plik exe, z bibliotekami dll. 

Fabuła:

A więc pytanie wasze ( jak ja to kurde chciałem uruchomić ) No i właśnie tu się rodzi to co kochałem. MOJA TIBIA! tzn Wersja tibi... 0.1 Serwer był dostosowany do mojego clienta, w którym była wpisna wersja 0.1 ( taki bajer dla picu ) a cały ots nie nazywał się 
NAZWAots.com a. TheNewWorld.com , ots miał w 70% skończoną mapę ( 1 kontynent z 2 miastami) i kilka wysp ( na kontynencie było miasto Króla, oraz było to najbardziej strzeżone miasto w całym świcie (Nie pamietam jak ten swiat sie nazywał ) oraz było najbogatszym miastem, drugie było miasto a raczej wielka osada buntowników, którzy uważali że król jest podły itp. Król miał piekne czyste,miasto, zbroje rycerzy lśniły,a ludzie żyli w szczęściu, a buntownicy... osada przy lesie nieopodal bagien,cały czas narażeni na ataki zwierząt i zwiadowców króla, jedyną ich obroną były bronie zdobyte podczas napadów na karawany oraz to co zdołali ukraść, no i oczywiście ich niezbyt stabilna palisada.

Misje było ich chyba tylko kilka, u buntownikow jak i u króla, były dosyć przyjazne misje.I miłe dla gry. 

Ekwipunek: Kilka zbroi zrobionych w pixel art, oraz kilka mieczy,byla to wersja testowa do ktorej mialem tylko ja dostęp wiec wszystko testowalem od a-z według swoich upodobań . 

Moby i npc: Postawiłem na realizm, nie bylo zadnych demonów, itp. Odrobina fantasty,tak ,jak najbardziej byly legendy o smokach które istniały w zapomnianych częsciach dolin,byly tez trolle, a jednak gra miala opierac sie na realizmie ,expie poprzez walki z zwierzętami żyjącymi do tej pory, oraz kilku mitycznych stworzeń i legendarnych :) A co do npc, skupiłem się na " Obrońcach " i npc z którymi nie idzie porozmawiać, dla tła ;) 

Czary : Tego nie zacząłem nawet.

Inne ciekawostki: Chciałem by gra miałą własne tekstury,do czego powoli dążyłem, nie była to typowa tibia. . . 

Co myślicie o takiej tibi? Jakie byłyby wasze wrażenia, spróbowalibyście zagrać? czy raczej nie? :) 

siemka robie serv w tibia ale też nie byle jaki tylko RPG prawdziwy chce zrobić tibie taką jaka powinna być taką jaką graczę chcieli a nie jaką Cipsoft sobie wymarzył żeby więcej sianka wpadało szukam osób do pomocy jak jeszcze sie w tym bawisz to pisz pw albo gg :) pozdrawiam Daniel 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By patryk0493
      Witam,

nazywam się Patryk Eliasz, chciałbym Wam zaoferować usługi webmasterskie oraz graficzne. W branży działam od trzech lat, chciałbym zaoferować własne umiejętności oraz doświadczenie.

Swoje pracy wykonuję wyłącznie odpłatnie, celem uprzedzenia forumowiczów.
      Zapraszam do odwiedzenia mojej witryny, tam znajdują się wszystkie informacje: patrykeliasz.pl

Określę zakres prac jakie wykonuję:
      - tworzenie graficznych szablonów stron WWW
      - kodowanie projektów graficznych dla statycznych stron WWW, CMS oraz szablonów Allegro
      - tworzenie kompletnych stron WWW
      - tworzenie skryptów PHP, JS+jQuery
      - systemy i panele oparte na autorskim CMS
      - kompletna obsługa sklepów internetowych, forów, blogów
      - grafika - w szczególności użytkowa - od logotypów przez wizytówki po pełny branding firm
      - pełna pomoc z zakresu informatyki, poprawki na WWW, dostosowywanie stylów etc.

email: patryk0493@gmail.com
      gg: 8186874
      www: patrykeliasz.pl
    • By patryk0493
      Witam,

nazywam się Patryk Eliasz, chciałbym Wam zaoferować usługi webmasterskie oraz graficzne.

W branży działam tylko od trzech lat, chciałbym zaoferować własne umiejętności oraz doświadczenie.

Swoje pracy wykonuję wyłącznie odpłatnie, lecz nie mam zamiaru pobierać wysokich kwot. Moim celem obecnie
      jest odświeżenie portfolio oraz wdrożenie nowej semantyki z zakresu HTML5, CSS3, jQuery oraz zagadnień związanych z RWD.
      Stąd też szukam zleceń, które mają sens - nie chcę tworzyć "pustych" layoutów czy szablonów.

Zapraszam do odwiedzenia mojej witryny, tam znajdują się wszystktie informacje: patrykeliasz.pl

Określę zakres prac jakie wykonuję:
      - tworzenie graficznych szablonów stron WWW
      - kodowanie projektów graficznych
      - tworzenie komptletnych stron WWW
      - tworzenie skryptów PHP, JS, jQuery
      - tworzenie sklepów internetowych, for społecznościowych
      - grafika - w szczególności użytkowa - od logotypów przez drobne ikony po plakaty
      - pełna pomoc z zakresu informatyki

email: patryk0493@gmail.com
      gg: 8186874
      www: patrykeliasz.pl
    • By dawid007
      Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądało rolnictwo 50 lat temu?
      Teraz masz okazję zobaczyć to na własne oczy. Symulator Starej Farmy przeniesie Cię w lata 60-te ubiegłego wieku, gdzie zasiądziesz za kierownicą traktorów i kombajnów z tamtych czasów. Weźmiesz też udział w szeregu zawodów, mających na celu wyłonienie mistrza każdej z nietypowych konkurencji, takich jak oranie i obsiewanie pola, koszenie zboża i zielonki, prasowanie słomy, odbieranie zboża od kombajnu, czy wreszcie farmerskie wyścigi.
      Aby zostać mistrzem musisz pamiętać, że stare sprzęty rolnicze wymagają od operatorów nie tylko szybkości, ale i precyzji.

• By Turon
      Witajcie, mam dla Was propozycję urozmaicenia działu Metin2 - Tworzenie serwerów . Brakuje, questów, plików, problemów, takie podstawowe rzeczy związane z serwerem
    • By Matthewek
      Witam, chcialbym przedstawic moja pierwsza gre na platforme android.   Construction City jest gra, w której wcielasz sie w operatora maszyn budowlanych, takich jak: potezne dzwigi, koparki, ciezarówki i tiry, wózek widlowy, helikopter transportowy oraz wiecej! Wykorzystaj te zaawansowane pojazdy aby wykonac wszystkie misje! W grze znajdziesz:   - 5 tematycznych swiatów - 105 poziomów - 12 w pelni sterowalnych pojazdów budowlanych - edytor poziomów, stwórz wlasny poziom i podziel sie nim z innymi graczami z calego swiata!  - realistyczna fizyka   Pobierz za darmo: POBIERZ       12 w pelni sterowalnych pojazdów budowlanych:             Stworz wlasne poziomy, pobieraj i oceniaj poziomy innych graczy!     Pobierz za darmo: POBIERZ   Facebook - Click   ______________________________________________________________   Zespól sklada sie z dwóch osób, programisty (ja) oraz designer (mój znajomy)   Zapraszam do pobierania oraz oceniania, bede wdzieczny za opinie oraz pomysly!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines