Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Xanoxo

[TuT] myTeamSpeak - Co i jak?

Recommended Posts

Cześć,

W tym poradniku wyjaśnię na czym polega myTeamSpeak oraz jak go założyć.

Konto myTeamSpeak zakładamy w celu zapisania naszych wszystkich tożsamości i możliwości odtworzenia naszych danych w każdym miejscu oraz na każdym urządzeniu.

Krok 1

Klikamy "Narzędzia", a następnie kierujemy się do "Opcje".

1.png.edc9115521fda17862e834d2a90eafcd.png

Krok 2

Wybieramy zakładkę "myTeamSpeak" i klikamy "Utwórz konto".

2.thumb.png.a4a9b122eb78f3b9fe63be9745fadaf3.png

Krok 3

Uzupełniamy wymagane od nas dane:

* Adres e-mail

* Hasło

* Potwierdź hasło

* Nazwa użytkownika

3.png.217bc3d1defe1a02a83539d5f5ab2b1c.png

Krok 4

Wchodzimy na wcześniej podany przez nas e-mail i potwierdzamy go, a gdy już to zrobimy klikamy "Zaloguj".

4.png.5a425e83ad6b1a04a2da6cc6c1136bc4.png

Krok 5

Wyskakuje nam R-KEY, który polecam Wam zapisać. Zostanie wykorzystany jeśli Wasze konto przepadnie. Gdy już zapisaliśmy klikamy "Ukończono"

5.png.c090e899327fbd9dede97bf345280f9b.png

Krok 6

Gdy wszystko zrobiliśmy poprawnie powinno nam wyskoczyć takie ów okienko. Zaznaczamy "Synchronizacja" i wybieramy "Automatyczne".

6.thumb.png.7df8184f36a23786a1e9e66a5ca9e0a9.png

Polecam również zaznaczyć opcję "Na tym komputerze pozostań zalogowany". Klikamy "Zatwierdź" i wszystko gotowe.

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE DLA GRYWAMTU.PL©

Edited by Xanoxo
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Filip
      W tym poradniku, chciałbym podzielić się swoją wiedzą, którą nabyłem poprzez spędzenie ponad trzech tysięcy godzin w grze Counter Strike: Global Offensive. Mianowicie, chciałbym nieco naświetlić drogę, jaką powinno się podążać, chcąc wejść na wyższy poziom rozgrywki w tej jakże popularnej grze FPS. 
      Podstawą jest zaangażowanie oraz faktyczna chęć poprawienia swojej jakości gry. Bez tego będzie bardzo ciężko poprawić najmniejszy aspekt. 
      Ja osobiście, na ten moment gram w Counter Strike'a bardzo sporadycznie, ale mogę polecić mapę rozgrzewkową, która bardzo pomogła mi poprawić procent strzałów w głowę, a jest to mapa AimBotz: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=243702660 
      Mapę możemy dodać poprzez "Zasubskrybowanie" jej w Warsztacie Steam. 30 minut dziennie, przez załóżmy - miesiąc, jest w stanie naprawdę poprawić celność oraz refleks.
      Pomijając mapy rozgrzewkowe, warto również grać mecze turniejowe, z kolegami mającymi wyższe rangi. Wówczas, nieuniknionym jest, że z czasem po prostu zaczniemy dostosowywać się umiejętnościami do osób nam towarzyszących. Tym bardziej jeśli będziemy trenować codziennie, na różnego rodzaju aim_mapach, czy też innych mapach trenujących pozostałe aspekty. 
      Dlaczego codzienny trening jest tak ważny? 
      Przede wszystkim dlatego, że mając pewien rytm treningowy, nasz organizm zaczyna zapamiętywać pewne ruchy oraz naturalnie sprawia to, że nasz poziom zaawansowania w danej grze najzwyczajniej w świecie - wzrasta. Jednakże, taki trening ma sens tylko wtedy, gdy jest powtarzany codziennie. Robiąc go załóżmy - raz na tydzień, traci to najmniejszy sens, w takim tempie, nigdy nie dojdziemy do zadowalającego nas poziomu. 

W poradnikach tego typu, można wymieniać bardzo dużo rzeczy, mających nam "pomóc", ja natomiast uważam, że nie ma sensu dawać tu dwudziestu, czy trzydziestu kroków, z uwagi na to, że te, które wymieniłem, są w stanie faktycznie pomóc i to w nie tak długim czasie. 
      Mam nadzieję, że mój poradnik pomoże komukolwiek. 

• By Filip
      Hejka, z uwagi na to, iż poradnik napisany przez @Marcel jest już nieco przestarzały oraz przedstawia zawartość w języku angielskim, uznałem, że odświeżę owy poradnik korzystając z najnowszej wersji klienckiej TS3 (3.3.2). 
      A więc, aby zablokować osobę, należy najechać na jej nick, następnie kliknąć prawy przycisk myszy oraz wybrać opcję "Dodaj jako zablokowanego". Poniżej przedstawiam to w formie grafiki: 

Wykonując powyższe kroki, nie będziemy musieli martwić się o ewentualne wiadomości od osoby zablokowanej, nie będą one przychodziły. Poza tym, osoba ta będzie zawsze przez nas wyciszana, co sprawi, że nie będziemy jej słyszeć, reasumując - straci ona możliwość jakiegokolwiek kontaktu z nami poprzez TeamSpeak. 
    • By Xanoxo
      Witam,

W tym poradniku przedstawię jak zmienić język na regionach, które go nie posiadają (Uwaga: Nie działa na KR)
      Domyślnie będziemy zmieniać z rosyjskiego/angielskiego na język polski. 

Krok 1
      Odpadamy naszego klienta na regionie w którym chcemy uzyskać język polski (Na przykładzie serwera rosyjskiego):

Krok 2

Otwieramy nasz folder z League of Legends (Domyślny to: C:\Riot Games\League of Legends), gdzie przechodzimy do folderu Config i otwieramy plik LeagueClientSettings za pomocą notatnika.

Krok 3

Po otwarciu tego plika interesują nas dwie linijki (znajdujące się na 10 i 11 wersie - screen poniżej) 
      "locale" - to linijka która nas głównie interesuję, wartości zmieniamy w zależności od tego jaki chcemy mieć język w naszym kliencie:
      1. Język polski - locale: "pl_PL"
      2. Język angielski - locale: "en_GB"
      3. Język rosyjski - locale: "ru_RU"

"region" - linijka, która zawsze pozostaje niezmienna, ponieważ podczas odpalania klienta automatycznie zmienia się na wybrany przez nas region.

Zapisujemy i nasza linijka po zmianie (na język polski) powinna prezentować się w następujący sposób: 

Krok 4

Po zmianie następującej wartości zapisujemy plik oraz uruchamiamy naszego klienta ponownie. Po uruchomieniu możemy cieszyć się naszym językiem na wybranym regionie!  

Good Luck & Have Fun Przywoływaczu!

Poradnik by Xanoxo
    • By galuvader
      Poradnik wideo dotyczący DJBota na TS3.
      Liczę, że komuś się przyda .
    • By Lizcon
      No ogólnie, to zrobiłem go już dawno.
      Tutaj macie linka
      https://steemit.com/art/@lizcon/1-how-to-create-a-simple-avatar-or-jak-stworzyc-prosty-avatar-eng-pl
      Na dole jest w języku Polskim.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines