Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Triphida

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana Triphida w dniu 25 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Triphida punkty reputacji!

O Triphida

• Tytuł
    Gracz

Informacje

• Gram w
    CS:GO / League of Legends
  • Ulubiona gra
    Gothic
  • Hobby
    Wyzywanie Się z TheAxter

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

611 wyświetleń profilu
  1. Triphida

[Przyjęte] Pochwała na HA

Nick(TS3): Triphida Nick administratora: Radek1228 Twoje Unique ID: YHUxopVocMd1pSelbmQaPxf4M+A= Opis (za co pochwała) : Bardzo pomocny , miły , życzliwy Admin normalnie mój ukochany zapłaciłbym za jego Awans w $ ale jestem biedny
  2. Imię: MateuszWiek: 21Nick z TS3: TriphidaDyspozycyjność: W tygodniu przesiaduje od 4 do 7 godzin , weekend od 4 do 5 godzin a co 2 weekend od 6 do 10 godzinUnique ID: YHUxopVocMd1pSelbmQaPxf4M+A=Coś o sobie: Witam jestem Mateusz mam 21 lat mieszkam blisko Wrocławia , pracuję zazwyczaj przez 2 tyg w miesiącu i wolny czas poświęcam na granie ze znajomymi w Lol-a , Cs-a itp . Jestem osobą spokojną lubiącą poznawać nowych ludzi a jeszcze bardziej z nimi rozmawiać . Przebywanie na TS3 stało się dla mnie codziennością dlatego dodatkowo chciałbym poświęcić czas na pomoc innym użytkownikom, " pracę " administratora uważam za bardzo ciekawą i potrzebną dlatego chęć zostania administratorem jest dla mnie jasna ( ciekawe zajęcie / poznawanie nowych ludzi ) .Korzystam z TS3 już około 4-5 lat , byłem adminem na 2 mniejszych serwerach TS3 jak i posiadałem swój własny serwer . Potrafię zakładać kanały/edytować jak i przydzielać/nadawać użytkownikom rangi etc. na własnym TS3 tworzyłem także rangi więc jestem mniej więcej rozeznany co i jak Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin