Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

triobix

Nowy
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

O triobix

• Tytuł
    Gram w grę

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. triobix

Kierownica do PC/PS4

Cześć wszystkim, miał ktoś może styczność z wieloma kierownicami do grania i może mi coś ciekawego polecić? Widzę, że na rynku pierwszą lokatę ma Logitech G29/G920. Thrustmaster też nie wygląda źle, ale niektóre egzemplarze maja taką cenę, że nawet nie chcę patrzeć dalej Wiadomo, można poczytać opinie, zobaczyć testy na YT, ale w moim przypadku to nie wystarczyło. Na YT zazwyczaj opinie dobre, jednak na stronach sklepów/ceneo już można znaleźć trochę złych opinii. Zazwyczaj gram w Gran Turismo Sport, Forze Horizon, F1. Ale wiecie jak to jest grac na padzie bądź klawiaturze, niby jest frajda ale nie do końca Czekam na wasze opinie i doświadczenia, z góry dzięki !
  2. Imię: Patryk Wiek: 24 lata Nick z TS3: triobix Dyspozycyjność: Jestem dostępny w tygodniu 17-22 oraz w weekendy praktycznie całe dwa dni. Unique ID: NFVMxyO1Y1JzUdQIhKIJZejjxCQ= Coś o sobie: Pracuję w sektorze logistyki. Jestem żonaty. Mieszkam za granicą (DE). Z TS3 mam doświadczenie tylko w sferze codziennego użytkowania, jednak sądzę, że poznanie i nauka nowych funkcji nie będzie dla mnie problemem. Mam nadzieję, że razem z aktualnymi adminami stworzę zgrany zespół, który dobrze zadba o naszego ts'a. Dlaczego ja? Sądzę, że mam trochę inne podejście do bycia adminem na tsie niż inni aplikujący i to może w moim przypadku zrobić różnicę przy ostatecznym wyborze.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin