Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Tomekst

Elita
  • Content Count

429
  • Last visited

Community Reputation

85 Przyjazny

About Tomekst

• Rank
    Thug Life
  • Birthday 12/21/1994

Contact Methods

Profile Information

• Gram w
    Głównie League Of Legends :D
  • Ulubiona gra
    Dużo tego ;33
  • Hobby
    Kultura Hip-hopowa z lat 90

Recent Profile Visitors

15,365 profile views
  1. Obecnie wracam do Polski na troszkę dłuższy czas . Więc po powrocie jakaś imprezka, oraz komp .
  2. O...a jakie ? San Andreas, IV, V...może starsze ? Sam osobiście uwielbiam San Andreas za ten klimat gangów z lat 90
  3. Siemanko Jak do nas trafileś, oraz czy lubisz grać jakieś gry komputerowe, jak tak..to jakie ?
  4. Możliwe że masz wadliwego cracka albo coś się popsuło przy instalacji. Przeinstaluj i zainstaluj nowego cracka, powinno pomóc.Miałem podobny problem
  5. Zapewne jest to wina stylu, podejrzewam że masz jeszcze stary.Jeśli tak, wymagane będzie jego zmienienie.
  6. E tam, po co wychodzić jak można grać ze znajomymi . Może ja też wrzucę moje zmagania z Rankedów które graliśmy z Erykiem .
  7. Fake . Na innym forum dostałeś za to bana i wbiłeś tutaj . Subek,nie wkręć się w to.
  8. Crips and westcoast for life,Cripping !

9. W innych okolicznościach sypnął bym ci Warnem za ref'y, jednak gdy strona działa, nie ma raczej takiego powodu. Strona działa.Polecam
  10. Posty i tematy mogę pisać...SB dalej nie działa :o

1. Dark_Side

Dark_Side

no jak nie jak pisałem z twojego konta kilkanaście minut temu, masz coś skopane z kompem

11. Cze młody, odśmieć swoją przeglądarkę najpierw
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines