Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Timek

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnia wizyta

O Timek

• Tytuł
    Gram w gry

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: Artur Wiek: 17 Nick z TS3: Timuś Dyspozycyjność: W tygodniu od 18-22 natomiast w weekendy jakoś od 15 do ok 1. w nocy Unique ID: gr0aog5cO68JiBaUKSMdtWIdWHc= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Artur. Chodzę do 1 klasy Szkoły ponad gimnazjalnej. Mieszkam na Pomorzu dokładniej w Gdańsku. Jestem Cierpliwą, Miłą, Sympatyczną i Kreatywną osobą jestem również otwarty na nowe propozycje. Potrafię komunikować się z ludźmi. Interesuję się Komputerami i siatkówką. Nie zdałem roku dlatego jestem w 1 klasie Byłem już u was w Administracji Twoje doświadczenie na TS3: Potrafię robić rangi, kanały i ogarniam też podstawowe permisje. Umiem nadawać rangi, banować, kickać itp.: Byłem Administratorem na róźnych serwerach, z których mnie wyrzucono z powodu choroby (nie miałem zbytnio czasu bo leżałem w szpitalu) ~Pozdrawiam Timuś
  2. Timek

[Odrzucone] podanie na administratora

Jestem na NIE, bo nie spełniasz wymagań wiekowych
  3. Timek

[Przyjęte] Podanie

Dzięki :D!
  4. Timek

[Przyjęte] Podanie

Jestem w 3 klasie ponieważ raz nie zaliczyłem roku szkolnego
  5. Imię: Artur Wiek: 16 Nick z TS3: Timuś Dyspozycyjność: W tygodniu od 18-22 natomiast w weekendy jakoś od 15 do ok 1. w nocy Unique ID: gr0aog5cO68JiBaUKSMdtWIdWHc= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Artur. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Mieszkam na Pomorzu dokładniej w Gdańsku. Jestem Cierpliwą, Miłą, Sympatyczną i Kreatywną osobą jestem również otwarty na nowe propozycje. Potrafię komunikować się z ludźmi. Interesuję się Komputerami i siatkówką. Twoje doświadczenie na TS3: Potrafię robić rangi, kanały i ogarniam też podstawowe permisje. Umiem nadawać rangi, banować, kickać itp.: Byłem Administratorem na róźnych teamspeakach. Niestety wyrzucili mnie z powodu tego że nie było mnie przez parę tygodni, ponieważ byłem w szpitalu, a teraz nie chcą ze mną rozmawiać, ale to nie będę się tutaj rozpisywał. ~Pozdrawiam Timuś

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin