Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

TheLanselot10

User
  • Content Count

83
  • Last visited

Community Reputation

5 Startujący

About TheLanselot10

• Rank
    Pasjonat gier II

Profile Information

• Gram w
    Minecrafta
  1. Siemka chcialbym was poinformowac ze powraca serwer codmod 15k lvl. Ty razem 13 slotow nowe klasy. Nazwa serwera:Head-Games,pl [CodMod] [15k lvl] Typ:Call Of Duty Mod Lokalizacja:Gdynia Ip:213.192.104.195:27060 Sloty:13 Opiekun:Lanselot10 Typ:Call Of Duty Mod
  2. EJ to jest nie fer jak xmagister dostał pomocnik jak mial odrzucone i mniej odemnie napisał więc jak on dostał pomocnika to ja tez chce pomocnik albo mentora na forum bo to jest nie fer
  3. EJ to jest nie fer jak xmagister dostał pomocnik jak mial odrzucone i mniej odemnie napisał więc jak on dostał pomocnika to ja tez chce pomocnik albo mentora na forum bo to jest nie fer

1. Show previous comments  2 more
    2. Dark_Side

Dark_Side

Siedzi często i długo na TS, tego brakowało, gdy składał podanie.

3. TheLanselot10

TheLanselot10

A moge byc DJ bo mam juz all ustawione

?

4. Sathian

Sathian

Hahaha, jebłem.

4. Proszę zamknąć temat Lelka wykonała dla mnie prace
  5. Witam czy ktoś by się podjął narysować mojego skina z mc np.tak jak ma rezi. tu macie skina
  6. Witam wczoraj zakupiłem grę dead island.Po zainstalowaniu gry włączam grę.Po wszystkich filmikach wybieram opcje graj i nowa gra nagle gra się wyłącza i wyskakuje błąd ze program przestał działać.Proszę o pomoc
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines