Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sanito

TheCrime.pl - nowa gra przeglądarkowa

Rekomendowane odpowiedzi

5a9c5607e62bf_Beznazwy-1.png.86c3da50a6e9400ab2aeecf623f073ad.png

Po gangsterski tron!
    TheCrime. Złe państwo. Państwo zakazane dla zwykłych obywateli. Państwo, które pochłonęło nie jedną dobrą duszyczkę. Trafiasz tu, do jednego z wielu miast. Do jednej z wielu dzielnic. Jak to się stało? Skąd się tu wziąłeś? Przypadek, powiadasz... W życiu nie ma przypadków. Dobrych ludzi od tych złych różnią tylko wybory - trafne,udane. I te mniej. Jednak mimo tego szamba, w którym się znalazłeś podnosisz się. Wstajesz z kolan. Przecież żyć trzeba, co nie? Jasne, można w łatwy sposób skończyć ze sobą. Ale czujesz, że gdzieś daleko stąd jest ktoś, kto czeka. Kto Cię kocha. Jedynym wyjściem jest walczyć. Walczyć z całych sił, bo tylko to gwarantuje przepustkę do normalnego świata.
Hm. Co robić? Oprócz stu dolców nie masz nic. Odziany w jakieś łachmany, z kartonem w ręku, który ochrania od deszczu idziesz przed siebie. Krzykliwe:

"!!! PRACA !!!"

przykuwa Twój wzrok. Warto od czegoś zacząć przygodę. Zawsze to jakiś start. Armia to słaba perspektywa. Wyboru jednak nie masz. I co oni proponują!? Nauczyciel? Kucharz? Żołnierz? Szpieg!? "KU*WA MAĆ! Przecież ja nic nie potrafię!". Myślisz - no tak, rozbita głowa - i już wiesz dlaczego nic nie pamiętasz...
Kupujesz nóż, zawsze to coś do obrony. I akurat Ci się przyda. Dresiarz z łomem. I teraz już jesteś przekonany - to nie będą łatwe lata...
Walcz, nie poddawaj się! Dąż do celu! Zostań Królem THECRIME
!

http://thecrime.pl

Edytowane przez Sanito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Fajne. ale czy strona jest bezpieczna pod względem wycieku danych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gram w takie gry ale spróbuję z chęcią. Ale czy ta strona jest bezpieczna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jamatik
      Gry w darmowe Maszyny do gier
      Tylko najlepsze automaty na naszej stronie internetowej, za darmo i bez rejestracji. Wykorzystaj niepowtarzalną szansę sprawdzić swoje szczęście i uzyskać dużą porcję hazardu już teraz!
      Nasz serwis  oferuje najlepsze i sprawdzone maszyny do gier na computer od najlepszych producentów hazardowych gry online. Gwarantujemy naszym graczom ekscytującą rozrywkę, bez żadnego ryzyka, bez nachalnych reklam, opłat lub rejestracji. Bezpieczeństwo, komfort i pozytywne emocje graczy – główna idea naszego serwisu. Z nami możesz poczuć, co to jest prawdziwy hazard!
      Dla ciebie dajemy dostęp do najbardziej popularnych produktów firmy, tylko producentów maszyn do gry wysokiej jakości.:
      Novomatic
      Net Ent
      Microgaming
      Betsoft
      Nexgen
      Igrosoft
      P.S. Dodaj skrypt forum skracania linków, byłoby lepiej dla forum

• Przez Flantive
      Cześć,
      mam na imię Mateusz i od dłuższego czasu pracuję nad grą online na przeglądarkę. Na chwilę obecną pracuję sam, a jak zapewne część z Was wie lub potrafi sobie wyobrazić - robiąc wszystko, na wszystko brakuje czasu. Właśnie dlatego postanowiłem poszukać wspólników, dla których tworzenie gier jest pasją. Ludzi podobnych do mnie, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą gier.
      Najważniejsze informacje dot. gry:
      - gra działa i jest obecnie w wersji beta.
      - aktualnie aktywne są 2 serwery (światy) gry. Pierwszy uruchomiony w listopadzie 2014 roku i drugi uruchomiony w sierpniu 2015 roku. Planowane jest uruchomienie trzeciego serwera w listopadzie br.
      - gra istnieje tak na prawdę od 2008 roku, jednak najnowsza jej wersja (całkowity rework) została opublikowana w listopadzie 2014 roku (pierwszy serwer nowej odsłony). Do lipca 2015 roku gra była projektem bardziej hobbystycznym, jednak od tego czasu stała się projektem, który w niedalekiej przyszłości ma szansę ewoluować w biznes umożliwiający tworzenie i zarządzanie większą ilością gier tego typu.
      - typ gry: strategiczno-ekonomiczna gra czasu rzeczywistego na przeglądarkę.
      - do listopada 2014 roku gra była prywatnym serwerem gry Ogame, jednak została przerobiona na nowo i obecnie istnieje niewiele elementów, które łączą obie gry.
      - krótki opis: rozgrywka odbywa się w przyszłości, gracz startuje mając do dyspozycji planetę, na której buduje infrastrukturę, odkrywa nowe technologie oraz konstruuje flotę. W trakcie rozgrywki gracz zatrudnia dowódców, których zadaniem jest dowodzenie flotą w walkach i innych dostępnych misjach. Gracz walczy z piratami i innymi graczami, szkoli dowódców, zdobywa cenne obiekty w galaktyce, itp.
      Adres gry: Gorwen.pl
      Informacje techniczne:
      - gra po stronie serwera napisana jest w całości w PHP (framework Yii 1.1), jednak w niedalekiej przyszłości niektóre systemy zostaną przeniesione na node.js (np. chat).
      - baza danych: PostgreSQL
      - po stronie klienta HTML5, CSS3 + JS z frameworkiem jQuery.
      - system kontroli wersji: GIT
      Obecnie wszystkimi rzeczami związanymi z grą zajmuję się osobiście, jednak jest wiele zajęć, które ktoś mógłby zrobić szybciej i lepiej.
      Kogo szukam?
      - osoby, która pomoże mi tworzyć nową i ulepszać istniejącą grafikę w grze.
      - osoby, która pomoże mi w wymyślaniu, projektowaniu i tworzeniu nowych systemów.
      - osoby, która pomoże mi w reklamie gry.
      - osoby, która pomoże mi w opiece nad grą (pisanie opisów, artykułów, poradników, tworzenie fabuły, organizowanie konkursów, interakcja z użytkownikami, itp.).
      Najbardziej na chwilę obecną brakuje osoby od grafiki i frontend’u.
      Czego oczekuję?
      - posiadasz wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w jednej (a najlepiej wielu) rzeczy z powyższej listy.
      - można na Tobie polegać i jesteś w stanie poświęcić na współpracę minimum 80 godzin miesięcznie (ja pracuję po 100-200 godzin miesięcznie).
      - nie liczysz na łatwy zysk - wiesz, że bez ciężkiej pracy nie ma szans na powodzenie w tej branży.
      - jesteś otwarty na krytykę, ale nie boisz się krytykować (oczywiście z uzasadnieniem).
      Co oferuję?
      Nie jest to oferta o pracę, a o współpracę, dlatego oferuję procent z zysków. Mówiąc zysków mam na myśli zarobków pomniejszonych o koszty działania (utrzymanie serwera, księgowość, ewentualne płatne reklamy, itp.). Ustalanie procentów z zysków polegać będzie na porównaniu ilości przepracowanych godzin. Osobiście na rozwój gry poświęciłem ok. 1500 godzin pracy (codziennie piszę ile pracowałem i co robiłem).
      Prosty przykład takiego rozliczenia:
      - dołączasz w listopadzie i przepracowujesz 100 godzin.
      - ja mam 1500 godzin i w listopadzie przepracowałem również 100 godzin.
      - pod koniec listopada mamy: 1600 godzin (ja) i 100 godzin (Ty), co odpowiednio wynosi 94% i 6% całości przepracowanych godzin.
      - zyskiem z listopada dzielimy się więc w proporcjach 94% - 6%
      - w grudniu pracujemy po 150 godzin i mamy: 1750h (87,5%) i 250h (12,5%)
      - zyskiem z grudnia dzielimy się w proporcjach: 87,5% - 12,5%
      Taki podział zysków wydaje się najbardziej sprawiedliwy oraz nagradza za zaangażowanie (im więcej pracujesz tym większą cześć zysków otrzymasz).
      Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz więcej pytań, to zapraszam do kontaktu pod adresem email: mateusz.kmiecik@gorwen.pl

• Przez venzer
      Might & Magic: Heroes Online: Bezpłatna propozycja nie wymagająca pobierania żadnych plików (gra w przeglądarce). W tej części ponownie przyjdzie toczyć nam walkę w kranie Ashan. Graczowi przyjdzie wybrać i opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu Przystań lub Nekropolis).  Typ rozgrywki opiera się na założeniach strategicznych. W walce nad objęciem władzy nad światem biorą udział potężne frakcje. Fabuła jest jednym z walorów gry i dostarcza wielu zadań.

Wyróżnić można dwie główne aspekty rozgrywki:

1.Strategiczna - rozgrywa się w czasie rzeczywistym na głównej mapie świata i w miastach podlegających graczowi. Eksplorujemy, rekrutujemy wojsko, zdobywany niezbędne surowce do rozbudowy naszego państwa.

2. Taktyczna - seria starć na zasadzie turowej, wszystko dziej się na polu siatek przypominających płasty miodu. Każda taka mini mapka charakteryzuje się unikalnym wyglądem, drzewa skały woda, utrudniają lub ułatwiają dostęp do przeciwnika, zależnie od konkretnej sytuacji.

Grafika jest naprawdę niezła, zaskakuje jak na produkcję w przeglądarce. Pekinie tereny, realistycznie wyglądające postacie i krajobrazy. Widok w systemie izometrycznym co nawiązuje
      do poprzednich części tej serii.
      W mieście mamy dostęp do podstawowej twierdzy, która umożliwia budowanie innych budowli. Jednak aby tego dokonać niezbędne są surowce które są rozsiane po całej mapie i tylko poprzez eksploracje świata możemy je pozyskać.

Zabawa z innymi graczami ogranicza się do wykonywanie wspólnie zadań czy walk przeciwko boss-om. Nie ma możliwość bezpośredniej walki z innym graczem (przynajmniej w obecnej wersji gry).
      Might & Magic: Heroes Online jest ciekawą propozycją i na prwno zapewni wiele  godzin dobrej zabawy w klimacie średniowiecznego państwa, gdzie prawo ustalane jest za pomocą miecza, siły oraz męstwa jego posiadacza.

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=_IevHoN7f8
    • Przez venzer
      Darkensang początkowa była grą wyłącznie na przeglądarkę, z powodu dużej ilości graczy oraz problemami z połączeniem i jakością gry autorzy postanowili przejść na klienta (plik do pobrania i instalacji)
      Na dzień dzisiejszy mamy 5 serwerów PvE oraz jeden PvP. Instalka zajmuje niecałe 600Mb (po ściągnięciu 50 mb można już zacząć grać a dalsze pobieranie odbywa się w tle).
      Słów kilka na temat samej gry. Jest to gatunek MMORPG free to play (darmowa). Rozgrywa toczy się w starym dobry stylu "hack and slash" z widokiem izometrycznym.
      Eksplorując świat napotkamy niesamowite bestie potwory oraz boss-y z których lecą rozmaite przedmioty które są podstawą do ulepszania i modyfikowania ekwipunku nasze bohatera.
      do wyboru są 4 klasy (początkowo było ich tylko 3):
      Rycerz zakonu smoka Czarodziej Kręgu Strażnik lasu Parowy mechanikus Rycerz to typowy tank  który jest w stanie przetrwać prawie każdy atak przeciwnika, korzysta zarówno z broni jednoręcznej oraz tarczy i wolniejszych ale mocniejszych broni dwuręcznych.
      Czarodziej to typowy mag który włada magią żywiołów (zależenie od tego jak poprowadzimy jego drzewko umiejętności)
      Strażnik lasu to nikt inny jak wysokiej klasy łucznik i zabójca w jednym. Główną bronią jaką się posługuje jest łuk lecz korzysta również ze sztyletów.
      Parowy mechanikus to ciekawe połączenie baśniowych krasnoludów z nową technologią którą się posługują. Ich główną bronią są strzelby,  lecz mają w zanadrzu wiele trików takich jak rzucanie bomb czy wolnostojące działka przeciwpancerne;)

Rozwój umiejętności odbywa się na trzech polach Doświadczenie, Wiedza, Poważanie.
      Każde z nich ma osobne drzewko w które inwestujemy punkty. Za każde 5 punktów możemy wybrać jeden z dwóch skili.

Ciekawostką jest możliwość rozdanie ponownego punktów i wybrania innych skili dzięki czemu można przetestować skile i wybrać te które najbardziej nam odpowiadają.

Jeżeli znudzi się nam zabijanie potworów zawsze można udać się na areny PvP. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów:
      1 na 1 3 na 3 5na 5 6na 6 (walka o twierdzę) Za każdą walkę otrzymujemy punkty nauki które można wykorzystać i wykupić nowy skill. Czyli im więcej walczymy tym jesteśmy mocniejsi.
      Ciekawostką są liczne wierzchowce i pety które zachwycają wyglądem są po prostu świetnie wykonane.
      Sądzę że ten post nieco nieco przyblizy wam grę Darkensang i pozwoli wam wyrobić sobie opinię na temat tej produkcji.

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=BSkg4-PZP3
    • Przez venzer
      Legion Śmierci to darmowa gra MMO która doczekała się niedawno polskiego serwera. Została całkowicie spolszczona i można w nią zagrać z poziomu przeglądarki internetowej.

Nasza rzygodę rozpoczynamy wybierając jedna z 3 podstawowych klas (mag, wojownik z mieczem dwuręcznym lub łucznik)
      Na uwagę zasługuje bardzo ciekawie rozwiązany system postaci oraz tworzenia i ulepszania przedmiotów, który moim zdaniem jest najciekawszym elementem całej gry.
      Walka toczy się w systemie turowym (cios za cios) co jest częstym widokiem w grach browserowych. Oprócz naszego głównego bohatera możemy rekrutować do drużyny innych towarzyszy którzy pomagają znacząco w walce. Taktyczne ustawienie pozycji oraz ekwipunek każdej z postaci to klucz do wygranej każdej bitwy.
      Legion śmierci oferuje również walki na arenie z innymi graczami czy wspólne walki z tzw. Raidbossami (smoki, wielkie bestie)

W grę gram już prawie dwa tygodnie i musze przyznać, że dopiero teraz zaczyna robić się ciekawie. Stać mnie na wykupienie nowych towarzyszy, wspólnie z klanem zabijamy boss-y z których lecą bardzo dobre przedmioty. Wieczorem zawsze spotykamy się na arenach gdzie walczymy drużynowo lub w pojedynkę. Naprawdę ciekawa gra.

Filmik:

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin