Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Terapeutra

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnia wizyta

O Terapeutra

• Tytuł
    Gram w grę

Informacje

• Gram w
    Gry

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Terapeutra

Dlaczego nie mogę włączyć League of Legends?

I to rozwiązanie i to jest prawidłowe, pierwsze rozwiązanie (Odinstalowanie i Zainstalowanie) jest lepszym rozwiązaniem natomiast, jeśli masz wolny internet wybrałbym rozwiązanie numer dwa ponieważ, jest lepsze. Wszystkie błędne pliki zostaną usunięte i zastąpione nowym lub naprawione. Tak jak @VaxiZ pisał pisz do niego jeśli nie wiesz jak to zrobić lub do mnie. Zawsze chętnie pomogę : ).
  2. Dokładnie posiadałem dokładnie problem tego samego typu rozwiązanie nr. 2 pomogło natychmiastowo ^^.
  3. Imię: Michał. Wiek: Aktualnie mam 17 lat. Nick z TS3: Terapeuta. Dyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora): Aktualnie biorąc pod uwagę stan rzeczy mogę powiedzieć, że bardzo dużo ponieważ trwają wakacje, jest dużo wolnego. Myślę więc, że około 8 godzin. Unique ID: v+1uayv32Xks6xavAVcjwGz1e7o= Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) Pozwolę sobie podzielić ten punkt na dwa: 1. Opiszę siebie: Na imię mam Michał aktualnie 17 lat. Na ogół osoba bardzo pozytywnie nastawiona do życia i do ludzi, bardzo uczuciowa i pomocna dla innych. Nielubiąca krzywdzić innych oraz nielubiąca nadużywania wulgaryzmów, przemocy itp. Jestem typem społecznika, który lubi nieść pomoc innym w sytuacjach, które są dla nich stresowe, często w szkole jestem uznawany za „Psychologa” ponieważ ja wyznaję taką zasadę, że jestem, żeby wam pomóc, doradzić czasami zdarzało mi się doradzać nauczycielom. Jestem dobrym słuchaczem, który widzi pozytywne strony i który stara się znaleźć rozwiązanie każdego problemu, który się pojawi. Uwielbiam czytać książki naukowe np. Modus Operandi Sprawców Zabójstw. 2. Dlaczego ja. Ponieważ jestem osobą ambitną, sumienną i dokładną w powierzonych mi obowiązkach, lecz nie lubię uczucia presji przez inne osoby, doświadczenia nabieram z czasem. Jestem na ogół bardzo spokojną osobą, miłą dla wszystkich bez względu na humor, sytuacje itp. Nie jestem przede wszystkim konfliktowy, myślę więc, że serwerowi przyda się taka osoba, ale i tak administracja serwera jest na bardzo wysokim poziomie, kulturze i mam nadzieję, że uda mi się dorównać wam przynajmniej w części.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin