Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

TaSzczesliwa94

User
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

1

TaSzczesliwa94 last won the day on September 12

TaSzczesliwa94 had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralny

About TaSzczesliwa94

• Rank
    Gracz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Czyli mam rozumieć że mogę od kopywać stare tematy, lub pisać odpowiedź tam gdzie została już udzielona? Bo jak na razie są same tematy z odpowiedziami, a żadne nowe nie powstają.
  2. Głównie, robić nowe poradniki, dodawać różne newsy ze świata Minecrafta, udzielać się w różnych wątkach gdzie ktoś potrzebuje pomocy.
  3. Cześć! Na wstępie chcę podkreślić, że nie posiadam wymaganych 50 postów, ponieważ głupotą było by je nabić. Co do reszty wymagań? Resztę wymagań spełniam: *Minimum 1 tydzień na forum. + *Minimum 2 poradniki w dziale do którego aplikujesz. (1) -/+ *Podstawy bbcode i moderacji forum IPB. + Moją aktywność będzie wzrastać z czasem. A więc, przejdźmy do dalszej części podania, opisu siebie. Mam na imię Julka. Mam 16 lat, chodzę do klasy 1 liceum. Mieszkam w województwie mazowieckim. Moim hobby jest fotografia, oraz grafika. Umiem doskonale pracować w zespole. Jestem otwartą osobą, która łatwo nawiązuje kontakty. Pozdrawiam ^^
  4. @Dark_Side miałam taki sam problem, po zainstalowaniu Java7 wszystko mi działało. Tak proszę, wstaw filmik.
  5. Jeśli masz Java8 zainstaluj Java7. NIE SZUKAJ JAVA7 NA STRONIE JAVY, BO NIE ZNAJDZIESZ! JEŚLI MASZ 8 I CHCESZ 7 POSZPERAJ NA YT ZNAJDZIESZ COŚ.
  6. Masz MC Premium czy darmowy Launcher? Na premce powinnio Ci pójść...
  7. Cześć. Postanowiłam napisać poradnik o kolorowym pisaniu w książce, ponieważ sporo osób mnie o to prosiło Potrzebne będzie: Książka z piórem Aby pisać na kolorowo w książce nie używamy &1, &2 etc... Tu będzie potrzebny inny znak: § Więc tak kopiujemy ten znak Ctrl+C a następnie wklejamy do książki Ctrl+V. Będą się pojawiać liczby 0 i 7 na zmianę, nie przejmujcie się tym piszcie dalej. Gdy już go mamy dopisujemy ID kolorku, np. 9. Powinno wyglądać to tak: §9Test. A w książce będzie to wyglądać tak: KOLORY: &0 - Czarny &1 - Ciemny Niebieski &2 - Ciemny Zielony &3 - Ciemny Błękit &4 - Ciemny Czerwień &5 - Fiolet &6 - Złoty &7 - Szary &8 - Ciemny Szary &9 - Niebieski &a - Jasny zielony &b - Błękit &c - Czerwieniutki &d - Róż &e - Żółty &f - Biel EFEKTY: &k - Efekt Matrix &n - Podkreślenie &m- Przekresleślenie &o - pochylenie &l - Pogrubienie I to było by na tyle. Pozdrawiam
  8. AZRank nie jest potrzebny. Pexem również można ustawić rangi czasowe. Moim zdaniem zaśmiecasz tylko serwer AZRank'iem.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines