Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

tarzan35

User
  • Content Count

20
  • Last visited

• Days Won

6

tarzan35 last won the day on January 2

tarzan35 had the most liked content!

Community Reputation

21 Startujący

About tarzan35

• Rank
    Gracz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mój nick to prezes35, pewnie wiele osób mnie zna i ceni za miło spędzony ze mną czas, wiele wspólnych wartościowych debat. Uważam, że ludzie się zmieniają, np kiedyś właściciel tego ts'a groził mi policją... Dziś jestem inny, zmieniłem się, jestem kulturalny i każdy potwierdzi moją zmianę. Tak samo użytkownik, a zarazem mój przyjaciel nyga, miewał różne okresy, ale nie możemy go oceniać przez pryzmat przeszłości tylko doceniajmy jego wartość w teraźniejszości. Jest wartościowym, mądry i grzecznym chłopakiem, wiecznie uśmiechnięty i zarażającym tym uśmiechem innych ludzi! Uważam że zasługje na ten kanał. Pozdrawiam i do usłyszenia!
  2. Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: Tarzan35 2.unikalne ID: Hx5271j/07auptTlZ3gS7QOj3ZI= kupiłem nowego kompa, stąd nowe id, ale masa osób potwierdzi że jestem stałym bywalcem od dłuższego czasu 3. Nazwa twojego kanału VIP: Biznesmeni 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: około 10 i ciągle rośnie. 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: nie mam 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: Jesteśmy biznesmenami więc potrzebne nam odpowiednie miejsce do obrad, oczywiście chodzi o to że stworzyliśmy niezłą małą społeczność i chcemy w dobrej atmosferze pogadać (czego nie można robić na publikach) chcemy też mieć własną grupę by wyróżniać się na tle innych ludzi na tsie+ mamy sekcje graczy Lola na poziomie D1, Cs:go na faceit na poziomie masterów, dodatkowo gramy też w metka i wowa więc potrzebne są nam dodatkowe kanały. 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: LOL, CS:GO, METIN2,Wow 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) 18 Pozdrawiam serdecznie całą administrację.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines