Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

tarzan35

User
  • Content Count

14
  • Last visited

• Days Won

4

tarzan35 last won the day on July 18

tarzan35 had the most liked content!

Community Reputation

11 Startujący

About tarzan35

• Rank
    Gracz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: Tarzan35 2.unikalne ID: Hx5271j/07auptTlZ3gS7QOj3ZI= kupiłem nowego kompa, stąd nowe id, ale masa osób potwierdzi że jestem stałym bywalcem od dłuższego czasu 3. Nazwa twojego kanału VIP: Biznesmeni 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: około 10 i ciągle rośnie. 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: nie mam 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: Jesteśmy biznesmenami więc potrzebne nam odpowiednie miejsce do obrad, oczywiście chodzi o to że stworzyliśmy niezłą małą społeczność i chcemy w dobrej atmosferze pogadać (czego nie można robić na publikach) chcemy też mieć własną grupę by wyróżniać się na tle innych ludzi na tsie+ mamy sekcje graczy Lola na poziomie D1, Cs:go na faceit na poziomie masterów, dodatkowo gramy też w metka i wowa więc potrzebne są nam dodatkowe kanały. 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: LOL, CS:GO, METIN2,Wow 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) 18 Pozdrawiam serdecznie całą administrację.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines