Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
TheLanselot10

Tło na kanal dla forum

Recommended Posts

Witam długo zajmujesz się już grafiką??

Edited by M.I.G.L.A.N.C

to są prace kolegi ja tylko piszę i pokazuje i on zajmuje się grafiką nie cały rok

Witam długo zajmujesz się już grafiką??

No tło przecudowne kiedyś jak miałem kanał to też się tym bawiłem i robiłem tła dla youtuberów co mieli 500+ subów

Na obrazku wygląda fajnie, ale już na kanale tak sobie.

Czy to wina mojego monitora?

Mogli byście zrobić jeszcze jedno tło, ale z mniejszym napisem + jakieś postacie z gier, np CS, Minecraft, Battlefield3 itp?

ta powiem mu

Mogli byście zrobić jeszcze jedno tło, ale z mniejszym napisem + jakieś postacie z gier, np CS, Minecraft, Battlefield3 itp?

Można by dać jeden napis na górze , a postacie z gier z boku

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Drwal00
      1. Drwal00
      2. fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
      3. chillwagon
      4. około 10
      5. niestety nie posiadam
      6. Ponieważ jest nas już sporo i chcielibyśmy mieć swój  kącik w którym mogli byśmy  sobie robić wszystko  jak chcemy bez ciągłych nieproszonych gości grać oraz spędzać czas w spokoju i razem ze swoja ekipą
      7. gramy w gry które przypadną nam do gustu
      8. Od 17 do 30 

• By Arewar
      W niniejszym wątku, będą pojawiały się zmiany Regulaminie forum.
      Obowiązują one od momentu publikacji.
    • By LaLaNaBLaNaLaLa
      xxxx
    • By Xanoxo
      Imię: Marcin
      Coś o sobie: Tak jak już wyżej wspomniałem mam na imię Marcin i mam ukończone 16 lat. Interesuję się informatyką (ogólnie pojmowaną ) i sportem. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum informatycznego. Ponadto pragnę wspomnieć, że forum na którym składam podanie poznałem właśnie przez TeamSpeak'a na którym pełnie funkcję administratora. Jestem osobą konkretną, miłą co się wiąże z tym, że również spokojną. Zawsze dążę do wyznaczonego przeze mnie celu co oznacza iż jestem sumienny i pracowity. Gdy już podejmuję się jakieś pracy bądź stanowiska zawsze przykładam do tego duże skupienie i uwagę co pozwala mi na "oddanie" się pracy Moderatora Forum. Jak już wyżej wspomniałem interesuję się sportem, zaznaczyłbym tutaj głównie tenis stołowy, który trenuję już od najmłodszych lat, ale oczywiście o naszej piłce nożnej nie zapominając . Nigdy nie miałem przyjemności pełnienia funkcji moderatora jakiekolwiek forum, a więc będę mógł sięgnąć czegoś nowego, a co za tym idzie samorealizacji . Pragnąłbym również wspomnieć, że szybko się uczę i jeśli będą opcję, których dzisiaj nie rozumiem to na pewno sięgnę trochę nowej wiedzy. W wolnej chwili lubię sięgnąć po różnego rodzaju gry, aby odpocząć i zrelaksować się grą z znajomymi.
      Dlaczego staram się o posadę Moderatora?: Staram się głównie o to stanowisko, ponieważ chciałbym, aby forum ruszyło pełną parą i nadal się rozwijało. Dzięki temu stanowisku będę mógł zasięgnąć nowych rzeczy, co pomoże mi w dalszym rozwoju. Korzyści pójdą w dwie strony, a więc dlaczego nie spróbować? Tak jak już wcześniej wspomniałem pojawiłem się tutaj z TeamSpeak'a, gdzie pełnie rolę administratora, a więc posiadam takie ogólnie okrycie co do pomagania osobom .
      Moderacja IPBoard: Nie
      Proponowany dział: Działem, którym według mnie najlepiej bym się zajął jest właśnie dział z gry League of Legends, bo w nią najwięcej pogrywam ostatniego czasu i uważam, że mam dość szeroką wiedzę na temat tej właśnie gry.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania.
      Pozdrawiam Marcin
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines