Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam całej ekipy na serwer który niedawno ( 3 dni temu ) reaktywowałem, jest on dedykowany! Nie działa 24/7, nie potrzeba mi tego, jest to freebuild na bukkicie 1.7.2. Pisano mi że na 1.7 graczy nie znajdę, być może, jednak wolę by serwer działał poprawnie, na spiggot nie ma jednej wersji, jest  1.7x-1.8x co bardzo wkurza i niszczy rozgrywkę, ktoś zbuduje jakiś domek z bloków na 1.8 a gracze z 1.7 utykają w powietrzu, bardzo denerwujące, testowałem i nie działa też woda, nie rozpływa się, tłoki tak że nie działają...

Dlatego FreeBuild Survival Dzialki 1.7.2 Dedyk, działa stabilnie nie ma raczej lagów, mam słaby internet ale chodzi dobrze.

Ale konkrety, kogo szukam?

Ekipy, czyli:

- 2 Administratorów

- 2 Moderatorów 

- 2 KidModeratorów

- Kilku pomocników, nie chce 70% serwera jako administracja, dlatego zapewne będzie 1-2 pomocników

Nie szukam reklamodawców za hajs, wszystko jest u mnie darmowe, grasz 4Fun

Oczekuję:

- 13-14 lat, nie mniej

- Styl budowli lekko nowoczesny jak i średniowieczny

- Przynajmniej kontaktu, nie głosowy ale pisemny, discord albo PW

- Znajomości pluginów

- Znajomości FreeBuild

Oferuję a nawet Gwarantuję:

- Rangi 4Ever

- Zgranej ekipy, nie przerekrutuję byle kogo

- Miłej atmosfery

- Brak spin

- ChillOut

Od razu mówię że nie chcę 12 letnich jednostek, 13-14 lat oczywiście, wymagam tak że akceptacji serwera, nie obrażać go że ma (hóiove) pluginy, ma to być klasyczny FB, na takich się wychowałem, pierwszy mój tryb.

Discordziak:

https://discord.gg/5kMk7CW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem po co Ci tyle administratorów na start jak nie wiesz ile graczy bedzie, chyba ze masz to zapewnione to cofam. 13/14 latek raczej nie różni się od 12 latka, niektórzy może głosem więc nie wiem po co ta dyskryminacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam administracji, a nie jakiś dobrych rad ni pouczeń... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Quebec06
      MyValley to wyjątkowy serwer FreeBuild którego korzenie sięgają aż klasycznego MyCraft. Gracze mogą swobodnie budować i pozyskiwać surowce na głównej mapie! Nie uświadczysz tutaj bezkresnych pól identycznych działek tworzonych automatycznie, czy banalnego dropu z kamienia. Oferujemy również mapę Creative, na której możecie tworzyć nowe projekty!

IP: S.MyValley.PL
      Działamy na wersji 1.12.2, wymagana wersja premium gry.

Nasza społeczność wraz z wykwalifikowaną kadrą administracyjną zawsze chętnie niesie pomoc innym graczom, szczególnie tym nowym! Organizowane są liczne Eventy takie jak Parkour, MobArena, walki z Bossami i wiele więcej!

Cuboidy przyznawane są jedynie na gotowe budowle. Pierwszy jest darmowy, za następny trzeba zapłacić, ale nie martw się, nie jest to droga inwestycja! Dodatkowo posiadamy dwie rangi za lepsze budowle - "Budowniczy" oraz "Architekt" z ciekawymi korzyściami dla zasłużonych!

Rozwinięta ekonomia pozwala na szybki zarobek przy sprzedaży materiałów w skupie na Spawnie. Swe ciężko zarobione pieniądze możesz wydać w AdminShopie na rzadkie przedmioty, ciekawe mikstury, główki graczy i wiele więcej! Planujemy również dodanie pluginu Jobs.

Posiadamy wiele interesujących pluginów, od zwykłych ChestShopów aż po autorskie, dodające m.in wyjątkowy drop z bossów! Większość potrzebnych ci informacji znajdziesz w grze, pod komendą /pomoc.

Kontakt i Linki:
      Discord
      Facebook
    • Przez pauliś
      Rekrutacja do Ekipy Eventowej     Jak mogę złożyć podanie?
      Podanie możesz złożyć w tym dziale.
      Temat powinien zawierać wzór oraz ogólne zasady pojętej estetyki, ortografii oraz gramatyki.
      W tytule tematu wpisz swój nick.
      Pamiętaj o przedstawieniu nam swojej osoby.     Co dalej?
      Po pozytywnym rozpatrzeniu zostaniesz zaproszony na rozmowę. Czas na rozpatrzenie podania to 72h jeśli trwa rekrutacja (Informacja po wejściu na serwer) Poza rekrutacją podanie czeka na rozpatrzenie tak długo aż będziemy kogoś potrzebować.      Czego od Ciebie wymagamy? ➤ Wysokiej kultury osobistej ➤ Dyspozycyjności ➤ Chęć niesienia pomocy innym użytkownikom ➤ Komunikatywności ➤ Chęć niesienia pomocy w rozwoju serwera Grywamtu.pl ➤ Dobrze ustawionego mikrofonu ➤ Ukończenia 16-tego roku życia ➤ Poczucia humoru ➤ Umiejętności pracy w grupie ➤ Kilka pytań z regulaminu i opcji  TS-a (co jest zakazane, jak wyłączyć dźwięki itp?)   (PODANIA KRÓTKIE ORAZ W <CODE>  BĘDĄ OD RAZU ODRZUCANE. POSTARAJ SIĘ OPISAĆ SWOJĄ OSOBĘ TAK ABYŚMY TO WŁAŚNIE CIEBIE ZAPROSILI NA ROZMOWĘ) Czym więcej napiszesz, tym lepiej dla Ciebie, postaraj się pisać zgodnie z zasadami interpunkcji, składaj poprawnie zdania oraz stosuj poprawną gramatykę.     Co oferujemy?
      - Własny kanał w specjalnej strefie z większymi możliwościami
      - Unikalna ranga uprawniająca do chodzenia po kanałach z hasłem
      - Możliwość tworzenia własnych eventów
      - Unikalna ranga na forum

Wzór:

Imię: 
      Dyspozycyjność: 
      Unique ID:
      Coś o sobie:
      Jak prowadziłbyś event?: 
      Jakie masz pomysły na eventy?:
    • Przez Arewar
      Mamy przyjemność ogłosić, że rusza nabór do Ekipy Eventowej.
      Zachęcamy do składania podań, więcej szczegółów: 

• Przez TuuuNi3k
      Witam , wraz z ekipą poszukujemy administratora na serwer MEDIUM-HC , startuje za tydzień max 2, tutaj ankieta proszę o wypełnienie nie po łebkach  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctW8UnEC_cPWtPZ9kaVsO_XzmK163NxSJ7QfeFx356tozm0Q/viewform?usp=sf_link
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin