Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Szukam ekipy do gildii na MC4u.pl <więcej w temacie>

Guest Lord_Kicha
 Share

Recommended Posts

Guest Lord_Kicha

Witam, dziś rozpoczęła się nowa edycja servera MC4u.pl, chciałem sobie pograć na nim, ale nie mam z kim (mam ze 2-3 osoby, ale chcę mieć epicką gildię ok. 7-12 osóB). Gildia ma nazwę Eluveitie.

Trochę o servie:

Ma autorskie pluginy, nie można wejść z pirackiego minecrafta na konto z zakupionym premium. Drop ze stone:

-Iron 3%

-Złoto 1.5%

-Diament 0.5%

Oczywiście gracze z kontem VIP mają zwiększony drop. U mnie w gildii vip nie obowiązkowy, ale mile widziany.

A więc wymagania:

-Wiek 15 lat +

-Ogarnięta osoba, a nie nerwowa

-Team speak 3

-Umiejętność gry na pvp

-minimum półtorej godziny dziennie na serverze z tego minimum 30min. na kopaniu stone dla dropu surowców

-Surowce odkładamy do skarbca, który zbudujemy nie bawem

-Nie kradnie

Co oferujemy:

-Przede wszystkim zabawę

-Najważniejsze byście zawsze mięli chociaż Iron eq, ale jak sobie upolujecie diax to możecie je założyć

-Pomoc, wspólne najazdy na inne gildie :)

-WOJNY!!!

Dodatkowo chcę powiedzieć, że jak ktoś już ma diax eq to wkładamy je do skrzyni w magazynie lub skarbcu i ktoś bez diaxowego może je sobie wziąść. Nie chcę by ktoś kradł sobie drop do Enderchestu, więc jak przyłapię kogoś na zaistniałej sytuacji będzie natychmiastowe usunięcie z gildii. Kopanie minimum 30min nie obowiązuje za moją zgodą lub któregoś z Vice. W gildii będą tabliczki z datą i godziną, tam przed wyjściem piszecie o której weszliście i wyszliście.

Wszystko diaxowe (miecz/zbroje) jak chcecie enchantować, a nie macie książki to obowiązkowo tylko na 30 lv! Jak przyłapię, że ktoś enchantował sobie miecz diaxowy na np. 1lv to zastaje wydalony z gildii! Nie mówię o dropach z innych graczy :)

Pytania na pw. Podania w temacie:

Czas wolny:
Jak dobrze się biję (1-10):
Grasz na nodusie? (tak/nie):
Będziesz kradł?:
O sobie:

Guest Lord_Kicha

@Svs po prostu nie zauważyłem działu szukam/zostanę, sorka.

@Subek racja, kosz to odpowiedni dział hehe :)

Guest Lord_Kicha

Mam już ekipę. Gramy w 4 i jednak to nam starcza. Zamykam.

Ps. Subtelny nie radzę się z MC4u łączyć gdyż piterka ma bardzo złą opinię przez nowe edycje, które obiecuje np. w piątek, przeklada na sobotęrano, a server startuje w niedzielę wieczorem :) Ja lubię ten server bo to tylko WG a nie tak jak na np. majkrafci, rozwalili server robiąc z niego 5 serverów w 1 IP.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines