Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Szukam] Budowniczy.

Tomekst
 Share

Recommended Posts

Tak jak w temacie <--- .

Dzięki pomocy Subtelnego jesteśmy w stanie założyć server Minecraft na prawdopodobnie wersję 1.6.4 .

Zamówienie zostalo złożone...poszukujemy tylko budowniczych którzy pomogą przy spawnie,parkourach itp wzamian za Rangę na serverze ! .

Subtelnego natomiast prosiłbym o pomoc w pluginach i konfiguracji gdyż nie znam sie na tym dobrze  ;) .

Wiek budowniczego nie ma znaczenia,ważne żeby coś potrafił.

Pozdrawiam  :lol:

Edited by Tomekst

Tak jak w temacie <--- .

Dzięki pomocy Subtelnego jesteśmy w stanie założyć server Minecraft na prawdopodobnie wersję 1.6.4 .

Zamówienie zostalo złożone...poszukujemy tylko budowniczych którzy pomogą przy spawnie,parkourach itp wzamian za Rangę na serverze ! .

Subtelnego natomiast prosiłbym o pomoc w pluginach i konfiguracji gdyż nie znam sie na tym dobrze  ;) .

Wiek budowniczego nie ma znaczenia,ważne żeby coś potrafił.

Pozdrawiam  :lol:

Zapłaciłem za serwer to i pluginy zrobie ;)

Zapłaciłem za serwer to i pluginy zrobie ;)

A co do serva da sie załatwić - Survival,RPG(Dzialki itp),free build,parkour i mini games . ?  ;)

Halo halo halo. Stopniowo bo w 2gb tego nie pomieścisz :P

Cóż...bardzo możliwe  :lol:  .

To co polecasz na początek  ;)

Co moglibysmy tam umieścić . ? + Znalazlo by sie miejsce na Parkour ?  :lol:

Ogólnie to mam fajne pomysły.

Będzie drop ze stone (nie z rud bo xrayowcy beda mieli zabawe)

Zakładanie własnych gildii.

Może też jakaś znikoma szansa na spotkanie zombiaka giganta z którego dropi coś extra.

Możemy także zrobić crafting magicznego przedmiotu, który teleportuje Cie na spawn bo komenda /spawn będzie wyłączona (tak dla utrudnienia) a jak ktoś by chciał dojść na spawn to po koordynatach.

Może jakieś urozmaite generatory świata?

Parkoury można dać.

Ogólnie jest to robota na kilka dni jeżeli by tak spiąć dupsko i napisać jakiś plugin.

Jeżeli serwer wypali mogę zainwestować w niego troche hajsu i dołączyć go do DG.

Ogólnie to mam fajne pomysły.

Będzie drop ze stone (nie z rud bo xrayowcy beda mieli zabawe)

Zakładanie własnych gildii.

Może też jakaś znikoma szansa na spotkanie zombiaka giganta z którego dropi coś extra.

Możemy także zrobić crafting magicznego przedmiotu, który teleportuje Cie na spawn bo komenda /spawn będzie wyłączona (tak dla utrudnienia) a jak ktoś by chciał dojść na spawn to po koordynatach.

Może jakieś urozmaite generatory świata?

Parkoury można dać.

Ogólnie jest to robota na kilka dni jeżeli by tak spiąć dupsko i napisać jakiś plugin.

Jeżeli serwer wypali mogę zainwestować w niego troche hajsu i dołączyć go do DG.

Byłoby miło  ;)  .

Spróbujemy to jakoś rozkręcić,i możliwe że zaczniemy współpracę na servy  :lol:

• Like 1

• 6 months later...

Zgłaszam się. Pare rzeczy o mnie

Prędkość budowania: 8/10

"Ładność" budowli: 9,5/10

Ogar:

psychiczny 10/10

ortograficzny 9,5/10

Rozdaje itemy czy rangi, tylko jeśli dostanę taki nakaz od Właściciela lub osób które do wydawania nakazów zostaną upoważnione.

Czas przy minecraft/dzień: Jak mam czas to nawet od 8:00 do 21:00, ale gdy nie mam czasu jakieś 3 godzinki minimalnie powinienem być, chyba że mnie nie ma w domu.

Doświadczenie:

Byłem w administracji na wielu serwerach, często także budowniczym przez długie okresy czasu, niestety serwy upadały.

Kontakt:

Najlepiej GG: 48149417

Ale może być też skype: dawidpolsk lub Dawid Domalewski, na awatarze miencraftowa świnka w zachodzie słońca.

Lub e-mail: dawiddomalewskiwp.pl@gmial.com tak to poprawny email, wiem trochę długi i dziwny. To na tyle!

Pozdro!

Dawidpolsk

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines