Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Szukam] Admin/wspólnik Serwer na modach IC2/BC/TE

at777
 Share

Recommended Posts

Serwer na modach technicznych IC2/BC/TE ,Cauldron, 1.7.10 (paczka zbliżona do direwolf20, mody do ustalenia), bez PVP lub z PVP tylko w wyznaczonych miejscach.
Dedyk (3,5GHz 4c8t, 16GB RAM, tylko dla potrzeb tego serwera, w dobrej serwerowni)
Niekomercyjny, bez płatnych rang, robiony wyłącznie dla frajdy, przez osobę dorosłą.
Własny launcher (jeden z lepszych) i strona www może być zrobiona przeze mnie (mam częściowo zrobioną) lub ciebie.
Oszystwa niedozwolone (własny mod anty-XRAY pomocny w administracji i wyłapywaniu cheaterów, konto w grze połączone z kontem na stronie www (własne rozwiązanie).
Nie zależy mi na ilości graczy! Jeśli będzie grało kilka osób - w porządku, byle atmosfera będzie dobra.
Serwer nie zniknie po dwóch tygodniach, nawet jeśli będzie mało graczy (będzie przynajmniej jeden sezon)
Nie mam TS,  można uruchomić dla graczy, ale ja używać nie będę, chyba że okazjonalnie p4-smile.png
Pomoc niedoświadczonym graczom w modach technicznych, brak chamstwa i dziecinnych żartów typu wyrzucanie graczy bez powodu, zero rozdawania itemów
Serwer w zasadzie działa (brakuje konfiguracji pluginów, blokowania przedmiotów, można jeszcze pozmieniać mody/pluginy, strona i forum w budowie, launcher gotowy i przetestowany)
Start może w ciągu nawet kilku dni, wszystko zależy od konfiguracji.
Rangi do kupienia przez staż / wkład w serwer / wirtualną walutę.
Nie szukam "profesjonalnych" adminów/techników, sam taki nie jestem.

Stronka jest w zasadzie gotowa, serwer stoi i działa tylko brakuje trochę konfiguracji pluginów

Oczekuję:

Admin/współpracownik/wspólnik w zależności czego się podejmiesz i jak można na ciebie liczyć ) :
- nie jestem bardzo doświadczony, ty też nie musisz być. Wszystkiego można się nauczyć.
- wymagana znajomość modów na średnim poziomie, na tyle żeby prowadzić serwer, wykrywać griefy
- podstawowa znajomość typowych pluginów w celu konfiguracji, ulepszeń serwera i zarządzania. mv, pex, WE, WG.
- dużo chęci
- trochę wolnego czasu
- akceptacja moich zasad prowadzenia serwera (powyżej w opisie)
- uczciwość i kultura osobista!
- cierpliwość (przed startem jeszcze trochę pracy)

- duży wpływ na serwer, decydowanie o nim
- od wspólnika nie oczekuję współfinansowania, nie będę się za bardzo wtrącał w twoje decyzje, to może być nasz wspólny serwer!

- możliwość współtworzenia fajnego serwera, na którym może zagrać dużo ludzi
- duży wpływ na serwer (ja mam zbyt mało czasu żeby ogarniać wszystko, szczególnie wieczorami nie mam czasu)
- dla admina/pomocnika dostęp do konsoli (frontend) i FTP
- Wiesz z czym to się wiąże:) prestiż na serwerze, satysfakcja i niewiele więcej

O mnie: Jestem dużo starszy od was:) od dawna związany z Minecraftem na modach, To nie mój pierwszy serwer. Nie mam aż tyle czasu, żeby non-stop pilnować (rodzina, praca), ale mam dużo chęci, by taki serwer prowadzić i współtworzyć. Znam się na modach/pluginach ale nie
jestem na bieżąco, do potrzebnych funkcji napisałem własnego moda (wcześniej też plugin do Bukkita), programuję głównie w javie i c#.
Aktualnie mam dużo pracy zawodowo, a serwer stoi bezużytecznie bo nie mam czasu żeby skonfigurować go do końca, może więc ktoś pomoże? To może być nasz wspólny serwer

kontakt: gg 3-6-3-7-9-1

Edited by at777

Ja bym się zgłosił :

- nie jestem bardzo doświadczony, ty też nie musisz być. Wszystkiego można się nauczyć. -byłem tylko helperem ,ale chyba ujdzie

- wymagana znajomość modów na średnim poziomie, na tyle żeby prowadzić serwer, wykrywać griefy -Znam mody techniczne od podszewki :P

- podstawowa znajomość typowych pluginów w celu konfiguracji, ulepszeń serwera i zarządzania. mv, pex, WE, WG. - coś tam umiem

- dużo chęci -a co to za pytanie :P

- trochę wolnego czasu -mam go bardzo dużo

- akceptacja moich zasad prowadzenia serwera (powyżej w opisie) -akcept

- uczciwość i kultura osobista! -jest

- cierpliwość (przed startem jeszcze trochę pracy) -mówi się trudno ,ale dam rade :P

- duży wpływ na serwer, decydowanie o nim -zrobi się

- od wspólnika nie oczekuję współfinansowania, nie będę się za bardzo wtrącał w twoje decyzje, to może być nasz wspólny serwer! -dziękować

- możliwość współtworzenia fajnego serwera, na którym może zagrać dużo ludzi -mam nadzieje

- duży wpływ na serwer (ja mam zbyt mało czasu żeby ogarniać wszystko, szczególnie wieczorami nie mam czasu) -a ja wręcz przeciwnie wieczorem mam najwięcej czasu

- dla admina/pomocnika dostęp do konsoli (frontend) i FTP -Jeszcze nigdy nie miałem dostępu (z wyjątkiem ,a z resztą nieważne)

- Wiesz z czym to się wiąże:) prestiż na serwerze, satysfakcja i niewiele więcej -I to mi wystarczy :P