Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Suv77

User
  • Content Count

24
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Suv77

• Rank
    Gracz
  1. Nazwa Serwera: Cs-Rawicz IP Serwera: 194.28.50.14:27084 Ilość Slotów: 17 Hasło: Brak Typ Serwera: Steam&NonSteam Forum: Cs-Rawicz.xaa.pl Działa: 24/7 Fast Download: Tak Head Admin: Marco Oferujemy: - Niskie pingi - Stałą mape DD2 - Miłą atmosferę - Ciekawe konkursy - Doświadczoną administrację - Plugin umożliwiający rozmowę Steam i NonSteam
  2. Suv77

Galeria by SuvDesing

Jak obiecałem Kolejny Szablon tym razem nie dla mnie lecz naszego Kochanego Castio :3 ( całość wykonana przeze mnie ) | | \/
  3. Sygnaturki Loga/Avatary Szablon Web (jak narazie tylko 1 ) Jeżeli moja grafika ci się spodobała , nie zapominj dać +'sika Zachęcam również do komentowania !
  4. Suv77

inny styl

Może i tak Sub ale dla tych co się nie uczą języka Html oraz CSS to męczarnia uwierz mi :>
  5. Potrzebuje kodera do CSS i HTML :>

1. Subtelny

Subtelny

czo dostane? :)

2. Suv77

Suv77

Hah no nwm pomyślmy :> piniędzy nie mam (dziury w budżecie j***ć Tuska) tak więc Satysfakcję xD

6. Suv77

inny styl

Tengo a czy mógłbyś pomóc ? (Jeżeli tak to PW )
  7. Suv77

inny styl

Dziękuję za poinformowanie
  8. Co myślicie o takim projekcie trudno zakodować ?
  9. Dziękuję wam za opinie to wielka satysfakcja dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z grafiką :>
  10. 1. 2. Tak jak @up Co sądzicie ? (Przepraszam za jakość , to prze hosting obrazków )
  11. Rozumiem dzięki za opinie
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines