Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Mgiełka

[Sugestia] Zespół Media Team - Games Relations

Recommended Posts

Po długiej swojej nie obecności wróciłam do Was kochani. W przeszłych dniach swojego pobytu na forum, zaproponowałam stworzenie popularnego zespołu na forach o grach tzw. Media Team ale w mym projekcie a w sumie sugestii całkiem na innych zasadach wraz z inną nazwą, która jeszcze podlega negocjacją i waszym najnowszym propozycją.

Osoba odpowiedzialna za pracę zespołu w ogólnym całokształcie. Zajmuje się naborem nowych członków, nadzoruje pracę zespołu a także współpracuje razem z członkami nad nowymi projektami.

Osoba odpowiedzialna wyłącznie za zaprezentowaną recenzję np. w radiu, na nagraniu. Zadaniem takiej osoby jest przeczytanie gotowej, poprawionej recenzji w sposób interesujący wraz zachęcający w celu poszerzenia horyzontów zainteresowań naszych Użytkowników

Osoba odpowiedzialna wyłącznie za poprawę recenzji w sposób bezbłędny ale także logiczny i przejrzysty. Jej celem jest skorygowanie błędów pod każdym względem ale także w celu poprawy wszelkich niejasności i fałszywych informacji a przede wszystkim na sprawdzeniu realności czy dana recenzja przedstawiona do poprawy nie została tzw. opublikowana przez całkiem inną osobę.

Rekrutacja:

Proponuję nie narzucać wymagań tj. ilość postów, poradników czy ostrzeżeń , gdyż uważam, że mija się to całkowicie z celem. Uważam, że liczba postów tak naprawdę nie przedstawia zdolności człowieka jakie posiada i jakim naprawdę jest osobą. Posty można nabić tak naprawdę w 30 minut i uzyskać wymaganą ilość, lecz większość z nich będzie zwyczajnie nazwane spamem. Liczy się treść danej wypowiedzi a nie ich ilość. Jednak aby właściwie skorygować osobę aplikującą na wybrane stanowisko proponuje aby musiała wykonać jedną recenzję gry a także skorygować jedną recenzję narzuconą przez Redaktora bądź Administratora. Dzięki takiej postawie będziemy mieli jasno przedstawione czy dana osoba potrafi odnaleźć się zarówno w roli pisarza ale i zarówno w roli osoby korygującej, czyli tak naprawdę wyjdzie nam szydło z worka czy potrafi pisać i czy nie kopiuje.

Mamy już MT i na razie się powoli rozwija, jestem szczególnie na nie gdyż projekt nie ma sensu i jest dobrze jak jest.

Po pierwsze pomysł takiego zespołu był mój, po drugie nie rozwija się dobrze, gdyż są nieodpowiednie osoby na odpowiedzialnych stanowiskach. Taki zespół uważam, że jak się dobrze do tego zabierzemy to forum się rozwinie bardziej. :)

Skąd wiesz niby że nieodpowiednie są osoby ?

Pewnie Leaderem chcesz być co nie ? ;)

@Stalk3r

Aktualnie nie ma Leadera Media Temu, powiem więcej nawet nie ma Media Teamu.

@up

Teraz powiedz czyja to wina :D

@up

Co złego to nie ja?! ;>

Niczyja wina, po prostu team się nie ogarnął i na dobre nawet nie powstał. Ich strata. Jakieś jeszcze pytania?

Stall nie atakuj mnie bo nie masz racji. Zaproponowałam pomysł a nie moja wina w tym że osoby zlekceważyły posady, które otrzymały. Ja chcę spróbować swoich sił i to rozwinąć i mam wiele pomysłów aby ulepszyć

Bez urazy, ale patrząc na te sugestie uznaję jedno: Robicie te sugestie by nimi zarządzać a potem nic z tego nie wychodzi. Amen ..

Regulamin obowiązuje i każdy członek powinien być uczciwie wybierany tzn. Admin daje tekst a osoba np. na leadera musi zrobić jego korekte

i nagrać ..

Nie ty ustalasz zasady. Sugestie są po to aby forum ulepszyć, skoro nie masz pomysłów to nie przeszkadzaj innym.

Ja tylko pilnuje by przestrzegano regulaminu bo forum tylko przez te regulaminy i bd się wypowiadał więc bd przeszkadzał.

Bez urazy, ale patrząc na te sugestie uznaję jedno: Robicie te sugestie by nimi zarządzać a potem nic z tego nie wychodzi. Amen ..

Regulamin obowiązuje i każdy członek powinien być uczciwie wybierany tzn. Admin daje tekst a osoba np. na leadera musi zrobić jego korekte

i nagrać ..

Ale o czym Ty mówisz? Przecież tak rekrutacja wyglądała i do tej pory? Jedyną różnica jaką bym proponował to dołączenie do Teamu dopiero po wykonaniu i opublikowaniu w internecie prawdziwej gotowej pracy.

@up

Bo ona chce być leaderem ale trzeba ją sprawdzić a nie od tak.

Dark pronouje dać tekst do korekty i niech opublikuje go w internecie poprawiony.

Podpinam się.

Stanowisko recenzenta bądź korektora jest stanowiskiem odpowiedzialnym a nie błahym jak większość uważa np. odklepać recenzję i resztę mieć gdzieś. Nie w tym rzecz. Cały czas próbuje przekonać aby powstał taki zespół ale nie dla gier, które już istnieją i są przereklamowane na każdym forum tego typu. Chodzi mi o to, żeby zespół wyróżniał się nowościami, czyli premiery przyszłych gier, newsy dotyczące gier. Odbywałoby się to na zasadzie gazetki multimedialnej. Mamy się charakteryzować nowością, tym czego nie ma jeszcze na innym forum.

Skoro chcesz leadera wykaż się każdym z tych których podałaś czyli:

Prezentera i korektora. :)

@up

Tzn to, że ma ambicje i chce coś robić dla forum to źle? Czy bardziej zazdrościsz takiej rangi?; >

BTW kto powiedział, że nie będziemy sprawdzać czy osoba nadaje się na dane stanowisko?

@up

A Awesome sprawdzaliście ? :P

@up

Bo ona chce być leaderem ale trzeba ją sprawdzić a nie od tak.

Dark pronouje dać tekst do korekty i niech opublikuje go w internecie poprawiony.

Liderem musi być osoba odpowiedzialna, która potrafi powstrzymać emocję. Przypomnę Ci, że na MP.. recenzję kopiowałeś, posiadałeś własne forum i miałeś je daleko w poważaniu. Nie zniżaj innych osób do swojego poziomu bo mijasz się z włąsnym celem i przekonaniami ale równo znaczenie przedstawiasz siebie jaki jesteś tak naprawdę. Utrudniasz komuś życie, wykonanie projektu bo co zazdrość przemawia. ie jestem tobą abym cię zniżyła do 0 i nie jestem osobą dla której liczy się tylko ranga w porównaniu z tobą.

Decyzję podejmą Administratorzy a co do recenzji Dark miał okazję już przeczytać jedną poprawioną przeze Mnie.

Stanowisko recenzenta bądź korektora jest stanowiskiem odpowiedzialnym a nie błahym jak większość uważa np. odklepać recenzję i resztę mieć gdzieś. Nie w tym rzecz. Cały czas próbuje przekonać aby powstał taki zespół ale nie dla gier, które już istnieją i są przereklamowane na każdym forum tego typu. Chodzi mi o to, żeby zespół wyróżniał się nowościami, czyli premiery przyszłych gier, newsy dotyczące gier. Odbywałoby się to na zasadzie gazetki multimedialnej. Mamy się charakteryzować nowością, tym czego nie ma jeszcze na innym forum.

Edited by Malutka

Przypomnę Ci, że na MP.. recenzję kopiowałeś, posiadałeś własne forum i miałeś je daleko w poważaniu.

Masz problem bo ja na MP nie mam konta i nigdy nie miałem ;)

Dark miał ale forum nie ;)

// spam, nie na temat, obraza admina?

Jeszcze kłamiesz w żywe oczy każdemu. Powiem Ci krótko nie zniżaj się gorzej niż do parteru sam sobie szkodzisz.

@up

Najpierw powiedz mi jaki miałem nick na MP.. .. Nie mam tam konta i nie miałem nigdy więc wara odemnie a po drugie

Se bd się zniżał dokąd bd chciał a Tb nic do tego ..

Ja ci powiem krótko, przemawia przez Ciebie czysta zazdrość, że inna osoba chcę coś zrobić dla tego forum a Ty nie potrafisz. Skoro przestrzegasz Regulaminu to po co piszesz spam nie na temat ? Prowokujesz do sprzecznych zdań, kłótni a dobrze Ci to nie wróży.

Media Team ma się charakteryzować nowością a nie tym co jest dziesiątki tysięcy na innych forach jedno i to samo.

@up

Bla bla bla ..

Jestem na forum krócej od cb ale moja aktywność chociaż sięga ileś tam przez tydzień lub, dwa a nie że od września 19h .. pozdro

Skoro dajesz pomysł powinny być uczciwe sprawdzanie .. ;)

spam, a kto powiedział, że odbywać się będzie tutaj coś nie uczciwie? // Dark_Side

Szkoda słów na Ciebie. Zazdrość u Ciebie jest górą nic po za tym. Nie rozmawiam więcej z tak nie konsekwentnymi osobami jak Ty.

Oj z tym wiekiem w profilu przesadzilas .. ;)

Co do tematu jestem za jeśli bd uczciwie wybierani.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines