Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Mgiełka

[Sugestia] Zespół Media Team - Games Relations

Recommended Posts

Zamiast zespół GWT dodałbym to ale Lidera będzie trzeba wybrać musi pokazać przed wszystkim swój sprzęt.(Teksty na Recenzenta powinny być inne wybrane, a nie z innych forum).

Korektor

Recenzent

Lektor

Nie mogłem się rozczytać po tej czcionce ... :|

Jednym słowem jestem na TAK.

Btw@

Wtrącę się zrobiłem screena dziś jak Malutka ładnie przeklinałaś na ShoutBoxie i teraz twoją kłótnie sądzę, że Lidera w teamie nie będziesz miała jak i Satlker bo nie umiecie się zachować jak dorośli .

Edited by Makaveli

Naucz się ty zachowania, jak narazie masz z tym trudności. Dobre wychowanie świadczy, że się nie wkrzania w rozmowe innych osób. Co media teamu nadal podtrzymuje swoje zdanie.

Nie Ty jesteś od decydowania. Na MP Cię nie wzieli to próbujesz sił tutaj. ha ha ha Administratorzy niech zadecydują

Edited by Malutka

Powiem nawet więcej, trzeba te forum jakoś odpowiednio ukierunkowac, bo tak zajmować się wszystkim to i w sumie niczym. Taki Media Team to bardzo ciekawy pomysł do tego dużo nowości ze świata gier. To coś co mi się coraz bardziej widzi na tym forum, albo może nawet ogólnie stronie? Mowie tutaj o takiej gazetce, czymś w stylu artykułów czy jakby błogu, a w tym właśnie pełno takich nowości. Co wy na to?

@up

na jakiej podstawie oskarżasz, że ktoś jest z innego forum? po nicku?

ktoś tutaj wspominal, że mam niby konto na jakimś innym forum, co to za wyssane z palca wiadomości?

Nie mogłem wytrzymać to coś tak prowokuję do kłótni, że nie mogę jak ma jakiś problem niech wejdzie na TS3.

Btw1@

Naucz się pisać bo masz chyba problemy.

Btw2@

Sama czy sam zaczynasz prowokować do kłótni.

btw3@

Tak Administratorzy powinni wybrać Lidera, a on musi się wykazać.

Nie Ty jesteś od decydowania. Na MP Cię nie wzieli to próbujesz sił tutaj. ha ha ha Administratorzy niech zadecydują

Hahahahahaha, jeb***

Ty też nie jesteś od decydowania a na MP nie mam konta .. mam tu taki nick to nie znaczy że na innym też mam taki..

Ogarnij się dziecko ;)

Co do tematu ciągle jestem na NIE. Już raz pomysł był i jakoś nikt nie dopilnował ..

Dobra zmieniam zdanie ...

Proponuję zrobić dopiero taki dział jak będzie osoba odpowiedzialna i będzie umiała ogarniać .

Bo jeżeli Malutka chce być Liderem(tak uważam) to powodzenia życzę Lidera Media tema?!, a kultury brak .. (hahah).

@up

Przecież ja tak już napisałem na początku tej dyskusji, gdyby nie wasze rozmowy nie na temat to może byście to zauważyli..

Jedyną różnica jaką bym proponował to dołączenie do Teamu dopiero po wykonaniu i opublikowaniu w internecie prawdziwej gotowej pracy.

Chce być Leaderem, a nabór jest otwarty. <-- Ale czy z tego wynika, że zostanie?

Powiem wprost jeszcze jeden atak na mnie i wymuszanie zdania jakiegoś dla tego forum skończy się źlę a administratorzy podziękują wam nie dojrzałym bahorom. Zeby nie bylo problemów wszystko zostanie zrobione zgodnie z prawem.

Co będzie potrzebne od strony technicznej do założenia takiego zespołu?

Powiem wprost jeszcze jeden atak na mnie i wymuszanie zdania jakiegoś dla tego forum skończy się źlę a administratorzy podziękują wam nie dojrzałym bahorom. Zeby nie bylo problemów wszystko zostanie zrobione zgodnie z prawem.
Bachorem jesteś tylko ty . Nawet tego napisać nie umiesz. Pozdro dla cb a twoje groźby mam głęboko gdzieś i mi nic nie zrobisz.
Co będzie potrzebne od strony technicznej do założenia takiego zespołu?

Ogarnięte dzieci ? :D

Ja pisałem że mam Popsuty komputer i nie mogę nagrać. Poza tym pisałem by ktoś doszedł na lektora jeszcze.

Stall ty żałosne dziecko tak jesteś śmieszny,że do cyrku się nadajesz. Powiedziałam Ci, dorośnij i zachowuj się jak człowiek a nie jak małpa w zoo jak do tej pory.

Sav ale rekrutacja jest zrobiona od nowa i należy się w niej wykazać a nie dostać za free jak mieliście obecnie.

// bezpodstawna obraza

Jakie free? Czyli że ja niby nic nie nagrywałem itp? Nie pogrążaj się. Poza tym nikt z was żadnego lidera nie powinien mieć. Dobro forum powinno być najważniejsze. Nie wasze.zostawcie te kłótnie na bok i zajmijcie się czymś pożytecznym.

Pragnął bym zauważyć, że Sav nie dostał MediaTamu za free tylko przeszedł normalną rekrutację, ale o tym nie każdy mógł wiedzieć.

@up

A Awesome sprawdzaliście ? :P

Dałem link do recenzji, mojego yt, mojego lektorstwa. Więc proszę jak czegoś nie wiecie to się nie wypowiadać.

Sav ale rekrutacja jest zrobiona od nowa i należy się w niej wykazać a nie dostać za free jak mieliście obecnie.

Co było za free ? Widziałaś podanie ? Słyszałaś nagranie ? Lepiej milcz bo jesteś śmieszna tu jak czytam twoje posty.

Do Tematu: Jestem na tak jeżeli ona nie bd w teamie ;)

Edited by Awesome

Przepraszam, że nie na temat, ale jeśli dajecie warna dla Stalk3ra to dajcie i dla Malutkiej oby dwoje tak samo zawinili.

@up

Zgadza się nie na temat, ale w tym temacie to już dużo nie zmieni, a 'upominkowe nagrody' zostały rozdane według tego kto na jakie zasłużył.

Do Tematu: Jestem na tak jeżeli ona nie bd w teamie

Nie ma takiej opcji. Jakieś argumenty?

Pozwolę sobie przytoczyć informację z działu 'Aplikacje na moderatorów działów', która tutaj też ma poniekąd zastosowanie.

Każdy może wyrażać na temat każdej kandydatury na wyższe stanowisko swoje opinie tudzież argumenty za i przeciw, zarazem nie zapominając o tym, że to administracja podejmuje ostateczną decyzję na swoją odpowiedzialność kierując się ogólnym dobrem forum, a nie czyimś 'widzi mi się'.

Z takimi dziećmi jak Stalk3r demokracji tutaj niestety nie będzie..

Co do sugestii Teamu..

Awesome byłeś w takiej samej sytuacji, teraz Ty tak robisz?

Sorry za spam.

Dark proszę cię zamknij bo to do niczego nie prowadzi 4/5 strony tego to spam i wyzwiska z strony Malutkiej ja bym im teraz dał +5% za każdy posty.

Proszę cię zamknij temat.

// ok, dałem za dalsze ciągnięcie spamu może nauczysz się od czego jest PW

Widzę, że tutaj Użytkownicy rządzą i stawiają warunki ha ha ha. Dark powodzenia skoro dajesz się tak ustawiać małolatą. Makiaveli dostałeś ban na mp ... że tutaj próbujesz swoje rządy wprowadzić ? Awesome nie stawiaj warunków bo nikt ci na nie nie pójdzie. Śmieszne dzieci myslą, że każdego sobie podporządkują ha ha ha. Jeszcze jeden atak na mnie i forum zniknie z sieci bez naruszenia żadnego prawa

Siedzicie z dupą kompletnie nic nie robicie a próbujecie ustawić ? ha ha ha. Dorosnijcie najpierw to pogadamy

MultiPost@

Warn 5%

+Nie wiesz jaki mam nick na MP...

+Naucz się pisać.

+Nie pisz, że małolaty bo jesteś ode mnie młodsza o 2 Lata ;)

Edited by Makaveli

Przepraszam za pozatematyczną wypowiedź ale... jak ty zamierzasz usunąć to forum z sieci Malutka?

Nie ja to usunę tylko support, właściciel domen w której jest wykupiona strona a dowody posiadam mocne. Żaden małolata nie będzie mi decydował co ja mam robić

Ehh. Co za mocne dowody?

szantaż? :)

Myślisz, że ściągnął ? ^^

Nie ty opłacasz forum :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines