Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

stresS

User
  • Content Count

11
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About stresS

• Rank
    Gracz
  • Birthday 05/02/1991

Contact Methods

Profile Information

• Gram w
    gre
  • Hobby
    jest
  1. Świetny przykład mylnego tworzenia popularności tak zwana pseudo reklama. Głupio robić poradniki o czymś, o czym nie ma się bladego pojęcia. Słowa jakich używasz: dobra, dobra, dobra, ogarnięta nic nie mówią i są pojęciem względnym. Poza tym do czego odnosi się ten dziwny schemat? Do serwera, strony, sklepu z cukierkami?
  2. Na darmowych hostingach w stylu: yoyo.pl itp. się nie da z wiadomych powodów.
  3. Zgadzam się, a wiem co mówię bo to moja pozycja w grze od 2lat. Jeśli mówimy o fun bocie, to lepiej sprawdzają się: Nidalee czy chociażby Lux. Jednak już wiele rzeczy w tej grze widziałem, np. Morgane na midzie z runami pod AD, która autoatakami robiła mi więcej, niż ja jej moimi spellami xD.
  4. Najczęściej dobre kodowanie/programowanie nie idzie w parze z grafiką . Możemy się zgadać i coś razem zmonotwać, ja Ci zrobie grafikę, a Ty ją zakodujesz. Twoja strona wygląda dość podstawowo, ale każdy od czegoś zaczynał. Kto wie może kiedyś napiszesz własnego CMS'a, który później będzie popularny niczym wordpress lub php-fushion .
  5. Racja jeśli trafisz na w miarę kumatego Kassadina to jesteś bez szans, kotrować go idzie tylko jakimś assassinem typu: Pantheon lub Talon. Jeśli chodzi o postacie AP jedny który bez pomocy da sobie radę, to Fizz oczywiście wszystko zależy od poziomu graczy. Kassadin bez ulti jest łatwym celem, jeśli do tego czasu nie będzie chociaż 1 udanego ganka, to mogą być problemy . Orianna grająca jako support też jest op, ale nie osiągniesz w pełni jej potencjału, bo bez farmy nie będzie kasy na dobre itemy. Ja osobiście nie potrafie nią grać, ale swojego czasu mój kumpel wygrywał nam nią gry i dopiero jak stworzyli Zyre, to zaczynały się problemy na midzie. Jeśli mówimy o postaci AP na mida, to ja polecam jeszcze Diane, osobiście jestem noobem, ale tą postacją zawsze mi dobrze idzie. Typowa postać pod wpi***ol . Co prawda kosztuje 6300, ale uważam że się opłaca. Kupujesz na początku buty, później negatron cloak -> sceptera i w tym momencie rywal na midzie robi Ci dużo mniej, można się bez problemu wbić w niego z tarczą. Następnie szybko zrobić Rabadona, a reszte to w zależności od poziomu rozgrywki. Polecam.
  6. Witam, chciałbym otworzyć temat gdzie będę mógł prezentować swoje ostatnie prace. Na sam początek wrzucam kilka ostatnich prac wraz z opisami. Zapraszam do oglądania i wyrażania swojej opinii. Projekt dla firmy sprzedającej klucze do gier(2012): Projekt logo dla mojego portfolio, wersja poprawiona(2013) Kilka coverów: Sygnatury: Bannery: Kilka plakatów: Inne:
  7. Zgadza się, Orianna jest kapitalna na mida, a jej dmg może totalnie przechylić szale zwycięstwa w każdym teamfighcie. Posiada wzmocniony autoatak, ma świetny zasięg, stosunkowo niskie cooldowny. Niestety ma też swoje minusy po pierwsze jest jedną z trudniejszych postaci w grze, mało kto potrafi dobrze nią grać. Po drugie ludzie błędnie twierdzą, że nie ma na nią dobrej kontry, guzik prawda - Khartus, Zyra, Diana lub chociażby Veigar mogą załatwić sprawę.
  8. stresS

Heja

Base 02 - klik.
  9. Mam nadzieje, że to była ironia. Nie obraź się, ale te pracę są naprawdę bardzo słabe. Raz, że nawalone jedno na drugim, font totalnie szpetny, a na koniec gotowy background rozciągniety bez zachowania proporcji, przez co wszystko jest nienaturalnie rociągniete i mocno traci na jakości. Animacje są źle zrobione, nie ma płynności. Tekst za szybko się pojawia i znika. Efekt wygląda tak jakbyś podzielił animacje na 20 klatek i z tego 12 wyrzucił. Poza tym wkleiłeś kilka obrazków na gotowy stock z Internetu, dodałeś tekst i to tyle.
  10. Nie widzę tu stóp, a kopyta. Stopy, stopami, ale gdzie on ma nos ;o.
  11. Kilka jakiś screenów, które mam pod ręką:
  12. Nie wiem czy temat aktualny oraz nie wiem jakie posiadasz postacie, ale jeśli lubisz grać w jungli, to ja polecam: - Lee Sin Postać dość specyficzna i nie łatwa, ale jak już nauczysz się operować atakami, to gwarantuje że będziesz zadowolony. Jak dla mnie jedna z lepszych postaci na topa, jungle. Chociaż sam nie umiem nim zbyt dobrze grać, to postać jest na prawdę warta swojej ceny. - Nocturne Postać pozornie papierowa, ale jeśli grasz z głową, to będzie bardzo przydatny. Ma ulti z dobrym zasięgiem, można robić ekstra gangi, ulti + fir sprawiają, że gank będzie w 99% udany. Minusem jest jednak fakt, że napoczątku dość ciężko się nim jungluje i potrzebny jest dobry pull na wilki przed blue. - Skarner Postać wielce niedoceniana, wiele ludzi gra nim w dość nieudolny sposób, a później twierdzą że jest słaby. Jak dla mnie nic bardziej mylnego. Skarnerem bardzo przyjemnie się jungluje. Ma dobre i bardzo przydatne w teamfightach ataki. - Maokai Jeden z moich ulubionych junglerów, co prawda jest dość wolny, ale spelle to nadrabiają, bo można przysunąć się do przeciwnika, bombardować go "szyszkami" oraz całkiem nieźle uderzać. W łatwy sposób można gankować. Z Maokaia według mnie nie opłaca robić się hybrydy - AP/Tank, tylko zrobić jedno lub drugie, wtedy dużo lepiej wykonuje swoją role w zależności czy potrzebny jest tank czy dmg.
  13. stresS

Heja

Mimo, że pora późna to ja buszuje po forum i nadrabiam stare tematy. Generalnie trafiłem tutaj dość przypadkowo, przez szukanie jakiś pierdół w google. Jestem estetą/pedantem, a że to forum wygląda schludnie, to postanowiłem zostać tu chwile dłużej. Pewnie nikt mnie tu nie zna, więc dla formalności mam na imię Wojtek znany głównie jako stresS. Jeśli chodzi o gry przez sieć, to przez wiele lat grałem w Counter-Strike 1.6, były też epizody z Tibią, WoW'em, Minecraftem i jakimiś innymi pierdołami. Obecnie jeśli w coś gram, to będzie to: World of Tanks, BF3, Fifa 13. Poza grami uwielbiam muzykę(głównie pozakomerycjną - dnb, progressive trance, house oraz od czasu do czasu jakiś hip-hop). Oprócz muzyki moją wielką pasją jest sport głównie piłka nożna, bieganie, pływanie i kilka razy w sezonie tenis ziemny(kiedyś grałem regularnie przez 7lat). Poza tym jestem zagorzałym fanem Arsenalu Londyn. Przez co często w grach ukrywam się pod nickiem - Arsenalista. Kolejnym zamiłowaniem i kierunkiem studiów jest grafika komputerowa, a także sprawy związane z reklamą i promocją. Jestem komunikatywny lubię poznawać nowych ludzi, bywam dość wybuchowy, czasem leniwy i łatwo się denerwuje - po części stąd mój nick, ale generalnie myślę, że jestem pozytywną osobą. Uważam, że znajdziemy wspólny język, którym będą najprawdopodobniej gry, bo po to tu jesteśmy. Nie obiecuję, że będę tu codziennie, bo z czasem u mnie różnie oraz mam wiele nieregularnych obowiązków. Witam wszystkich serdecznie!
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines