Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Stefano

Nowy
  • Zawartość

2
  • Ostatnia wizyta

O Stefano

• Tytuł
    Gram w grę

Ostatnie wizyty

94 wyświetleń profilu
  1. 1 z 10 Jeden z dziesięciu Wielki Finał Grywamtu.pl Zapowiedź MEGA HITU 1z10 WIELKIEGO FINAŁU NA GRYWAMTU.PL jeśli nie chcesz tego przegapić ZOSTAW BYLE JAKI KOMENTARZ POD FILMIKIEM !
  2. Stefano

Streaming gier

strmuje czasem
  3. Stefano

Hity muzyczne 2015 roku

Dicopolo Akcent Krolowa Nocy
  4. Stefano

Agar.io

grałem
  5. Stefano

Co sądzicie o Iphone x

slaby telefon ostatnia wpadl mi do muszli
  6. Imię: StefanWiek: 16 ukończoneNick z TS3: StefanDyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcić na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) : 7-8hUnique ID: Vp/Nt8k1mce43NaLRAYNnpngqk8=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) : Lubię grać w gry, zawsze podczas rozgrywek jestem aktywny na serwerze Grywamtu.pl i rozmawiam ze znajomymi, moje ulubione gry to League of Legends, zawsze jestem aktywny podczas karaoke min Gram na Flecie dostałem specjalne oznaczenie Mam Talent. Mam doświadczenie z prowadzeniem teamspeaka. Kiedyś prowadziłem sieć serwerową ts3 + serwer minecraft (nie podaje nazwy zebyy nie było). Moge płacić składki. Mam dużo cierpliwości do ludzi ponieważ wiadomo ile osób to tak zwane trolle lub osoby które robią sobie żarty. Doświadczenie nauczyło mnie że nie ma co się z nimi wykłócać lecz wręcz przeciwnie zwalczać to inteligencją. Jestem wstanie zmienić swoje zachowanie na pozytywne. Po za tym mieszkam w wojw Pomorskim. Miły i pomocny chłopak. Interesuje się skokami narciarskimi. Znam języki obce Angielski 7/10 Hiszpianski 10/10. Pozdrawiam Stefan

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin