Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Stalk3r

User
  • Content Count

38
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Stalk3r

• Rank
    Coś wie o grach

Profile Information

• Hobby
    Horrory, dziewczyny i street dance.
  1. Bachor bachorem ale chyba każdy się zgodzi że Malutka kłamie ze swoim wiekiem. :)

1. Mgiełka

Mgiełka

Pokazać ci ksero dowody bahorze niedorobiony ?

2. Mgiełka

Mgiełka

Ha ha ha nawet nr telefonu Ci podam. Ja to nie Ty dziecko :*

2. Powiem wprost jeszcze jeden atak na mnie i wymuszanie zdania jakiegoś dla tego forum skończy się źlę a administratorzy podziękują wam nie dojrzałym bahorom. Zeby nie bylo problemów wszystko zostanie zrobione zgodnie z prawem. Bachorem jesteś tylko ty . Nawet tego napisać nie umiesz. Pozdro dla cb a twoje groźby mam głęboko gdzieś i mi nic nie zrobisz. Co będzie potrzebne od strony technicznej do założenia takiego zespołu? Ogarnięte dzieci ?
  3. Hahahahahaha, jeb*** Ty też nie jesteś od decydowania a na MP nie mam konta .. mam tu taki nick to nie znaczy że na innym też mam taki.. Ogarnij się dziecko Co do tematu ciągle jestem na NIE. Już raz pomysł był i jakoś nikt nie dopilnował ..
  4. Oj z tym wiekiem w profilu przesadzilas .. Co do tematu jestem za jeśli bd uczciwie wybierani.
  5. @up Bla bla bla .. Jestem na forum krócej od cb ale moja aktywność chociaż sięga ileś tam przez tydzień lub, dwa a nie że od września 19h .. pozdro Skoro dajesz pomysł powinny być uczciwe sprawdzanie .. spam, a kto powiedział, że odbywać się będzie tutaj coś nie uczciwie? // Dark_Side
  6. @up Najpierw powiedz mi jaki miałem nick na MP.. .. Nie mam tam konta i nie miałem nigdy więc wara odemnie a po drugie Se bd się zniżał dokąd bd chciał a Tb nic do tego ..
  7. Masz problem bo ja na MP nie mam konta i nigdy nie miałem Dark miał ale forum nie // spam, nie na temat, obraza admina?
  8. Skoro chcesz leadera wykaż się każdym z tych których podałaś czyli: Prezentera i korektora.
  9. @up Bo ona chce być leaderem ale trzeba ją sprawdzić a nie od tak. Dark pronouje dać tekst do korekty i niech opublikuje go w internecie poprawiony.
  10. Ja tylko pilnuje by przestrzegano regulaminu bo forum tylko przez te regulaminy i bd się wypowiadał więc bd przeszkadzał.
  11. Bez urazy, ale patrząc na te sugestie uznaję jedno: Robicie te sugestie by nimi zarządzać a potem nic z tego nie wychodzi. Amen .. Regulamin obowiązuje i każdy członek powinien być uczciwie wybierany tzn. Admin daje tekst a osoba np. na leadera musi zrobić jego korekte i nagrać ..
  12. Skąd wiesz niby że nieodpowiednie są osoby ? Pewnie Leaderem chcesz być co nie ?
  13. Mamy już MT i na razie się powoli rozwija, jestem szczególnie na nie gdyż projekt nie ma sensu i jest dobrze jak jest.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines