Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

StaliQ

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

3

Ostatnia wygrana StaliQ w dniu 18 Sierpień

Użytkownicy przyznają StaliQ punkty reputacji!

1 obserwujący

O StaliQ

• Tytuł
    Gracz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. StaliQ

Odwołanie od bana VilOendomorfik

No myślę, że vilo nie miał na celu nikogo obrazić, wręcz przeciwnie. - myślę że banicja jest tutaj niepotrzebna, bo w sumie nie powiedział nic złego.. Vilo to dobry chłopak i proszę o unbana dla niego.
  2. Nick(TS3):STALIQ Unique ID:4EaavXW7VzGRUXg/Hnsxczvq73w= Powód blokdy: Obraża administratora Data otrzymania blokady:No już z 3 miechy będzie Odwołanie: Witam chciałbym prosić o unbana na tym serwerze ts3, dostałem go w sumie przez swoją głupotę. Wyzywałem i obrażałem panią Paule za co wyrażam skruchę, wiem że źle postąpiłem, chciałem się popisać przed kumplami. Na prawdę zrozumiałem swój błąd i obiecuję że nigdy go nie popełnię. Oczywiście przepraszam cię Pauliś za te wszystkie wyzwiska w twoją stronę i przysięgam, że już nigdy tego nie zrobię.
  3. StaliQ

Podanie do Ekipy Eventowej

Kocham naszą najlepszą administrację!
  4. StaliQ

Podanie do Ekipy Eventowej

Imię: Mateusz Wiek: 16lat Nick z TS3: STALIQ Dyspozycyjność: Jestem bardzo aktywny, siedzę praktycznie codziennie, przeważnie ponad 4/5 godzin. Unique ID:pIuc8ZdgDcv/F/bU6SxG5iQD2uk= Coś o sobie:A więc mam duże doświadczenie z ts3. Mam na imię Mateusz mam 16 lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim. Chodzę do 3 Gimnazjum. Jestem w miarę ogarnięty. Moje zainteresowania to piłka nożna, jeżdżenie na rowerze itp. Jestem bardzo przyjazną osobą oraz lubię sobie czasem pośmieszkować. Jestem otwarty na nowe znajomości. Pomocna ze mnie osoba. Lubię z kolegami grać w różne gry. Aktualnie należę do vip4 ale też siedzę często na vip2. Jak prowadziłbyś event?: Starannie aby o niczym nie zapomnieć Jakie masz pomysły na eventy?: Częstsze karaoke 4fun i więcej turniejów z Counter Strike Global Offensive.
  5. to w takim razie ja też bym chciał. Jestem lubiany tylko nie przez Xanoxo czemu? Sam sobie zadaje to pytanie. No cóż takie życie ale też chcę przyjaciela. Z poważaniem Kochany STALIQ
  6. StaliQ

Turniej 3v3

Biorę udział
  7. StaliQ

Kanał yt- MaciejK - muzyka i nie tylko

Fantastyczny live wczoraj kiedy następny ? W końcu jakaś normalna osoba a nie patostream'er Oczywiście czekamy na powrót na GW.
  8. Nick(TS3): STALIQ Nick administratora: CEBULA Twoje Unique ID: pIuc8ZdgDcv/F/bU6SxG5iQD2uk= Opis (za co pochwała) : Cebula to bardzo przyjazny człowiek. Gdy czegoś potrzebuje na tym ts3 on zawsze służy mi pomocą i nigdy nie odmówił, ponieważ mu zależy. Często gramy w różne gierki, razem śmieszkujemy, rozmawiamy codziennie. Jest aktywny bardzo często, widzę w tym chłopaku potencjał i wiem, że ucieszyłby go awans na wyższe stanowisko. Cebula jest dla mnie jednym z najlepszych adminów tego ts3. Bardzo polecam wszystkim użytkownikom tsa tym którzy go jeszcze nie znają żeby się zapoznali bo warto.
  9. Imię: Mateusz Wiek: 16 lat Nick z TS3: STALIQ Dyspozycyjność: Jestem bardzo aktywny, siedzę praktycznie codziennie, przeważnie ponad 7/8 godzin, więc jestem w stanie się poświęcić na pomaganie użytkownikom bardzo często! Unique ID:pIuc8ZdgDcv/F/bU6SxG5iQD2uk= Coś o sobie: A więc mam duże doświadczenie z ts3. Mam na imię Mateusz mam 16 lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim. Chodzę do 3 Gimnazjum. Jestem w miarę ogarnięty. Moje zainteresowania to piłka nożna, jeżdżenie na rowerze itp. Jestem bardzo przyjazną osobą oraz lubię sobie czasem pośmieszkować. Jestem otwarty na nowe znajomości. Pomocna ze mnie osoba. Lubię z kolegami grać w różne gry. Moją wadą jest to że jestem trochę wulgarny ale w roli admina potrafiłbym się przystopować. Aktualnie należę do vip3 ale też siedzę często na vip1. Myślę że bardzo się nadam w roli Administratora tego tsa ponieważ jestem bardzo aktywny oraz nikt nie ma o mnie złego zdania wśród użytkowników.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin