Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

StaliQ

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1

StaliQ wygrał w ostatnim dniu 4 Kwiecień

StaliQ ma najbardziej lubianą zawartość!

1 obserwujący

O StaliQ

• Ranga
    Gram w gry
  1. Turniej 3v3

Biorę udział
  2. Fantastyczny live wczoraj kiedy następny ? W końcu jakaś normalna osoba a nie patostream'er Oczywiście czekamy na powrót na GW.
  3. Nick(TS3): STALIQ Nick administratora: CEBULA Twoje Unique ID: pIuc8ZdgDcv/F/bU6SxG5iQD2uk= Opis (za co pochwała) : Cebula to bardzo przyjazny człowiek. Gdy czegoś potrzebuje na tym ts3 on zawsze służy mi pomocą i nigdy nie odmówił, ponieważ mu zależy. Często gramy w różne gierki, razem śmieszkujemy, rozmawiamy codziennie. Jest aktywny bardzo często, widzę w tym chłopaku potencjał i wiem, że ucieszyłby go awans na wyższe stanowisko. Cebula jest dla mnie jednym z najlepszych adminów tego ts3. Bardzo polecam wszystkim użytkownikom tsa tym którzy go jeszcze nie znają żeby się zapoznali bo warto.
  4. Imię: Mateusz Wiek: 16 lat Nick z TS3: STALIQ Dyspozycyjność: Jestem bardzo aktywny, siedzę praktycznie codziennie, przeważnie ponad 7/8 godzin, więc jestem w stanie się poświęcić na pomaganie użytkownikom bardzo często! Unique ID:pIuc8ZdgDcv/F/bU6SxG5iQD2uk= Coś o sobie: A więc mam duże doświadczenie z ts3. Mam na imię Mateusz mam 16 lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim. Chodzę do 3 Gimnazjum. Jestem w miarę ogarnięty. Moje zainteresowania to piłka nożna, jeżdżenie na rowerze itp. Jestem bardzo przyjazną osobą oraz lubię sobie czasem pośmieszkować. Jestem otwarty na nowe znajomości. Pomocna ze mnie osoba. Lubię z kolegami grać w różne gry. Moją wadą jest to że jestem trochę wulgarny ale w roli admina potrafiłbym się przystopować. Aktualnie należę do vip3 ale też siedzę często na vip1. Myślę że bardzo się nadam w roli Administratora tego tsa ponieważ jestem bardzo aktywny oraz nikt nie ma o mnie złego zdania wśród użytkowników.