Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

StaliQ

Użytkownik
  • Zawartość

36
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

9

Ostatnia wygrana StaliQ w dniu 2 Listopad

Użytkownicy przyznają StaliQ punkty reputacji!

9 obserwujących

O StaliQ

• Tytuł
    Coś wie o grach
  • Urodziny 24.05.1868

Informacje

• Gram w
    grę wstępną
  • Hobby
    szybka rączka

Ostatnie wizyty

559 wyświetleń profilu
  1. StaliQ

[Odrzucone] Odwołanie od bana perm

Dawać mu unbana k%$#a, tak nie może być, jak dostanie unbana to może wrócę na serwis.
  2. StaliQ

[Odrzucone] Odwołanie elo

Ja bym mu jednak zdiął tą banicje, wiem że narozrabiał ale myślę, że zrozumiał swój błąd i należy mu się druga szansa. Z poważaniem STALIQ
  3. StaliQ

[Odrzucone] Podanie na kanal Vip

XD. Odrzucam.
  4. StaliQ

Przywitaj się

Dołączam się.
  5. Nick(TS3): STALIQNick administratora: ßilardTwoje Unique ID: 2geuOhla8hb/GAix98+5VmgQVTs=Opis (za co pochwała): Bardzo miły admin, w porządku się z nim rozmawia; ani razu mi nie odmówił pomocy jak co niektórzy admini. Proszę abyście rozważyli tą pochwałe jak należy i odpowiednio nagrodzić tą mordeczke, bo to co on wyczynia - rzadko taki admin się trafia, poważnie prawie jak vilo czy też były CEBULA, a także GomeZ. Pozdrawiam cieplutko
  6. StaliQ

Przywitaj się

ok.
  7. StaliQ

ZABAWA FORUMOWA

Po rozmowie z Anatidefobią znaną jako Magdą B. śmiem stwierdzić, że to te same imiona; ja mam na imię Maks i to prawda co napisałeś, lecz faktycznie: mogłeś zostawić to dla siebie. Pozdrawiam MAKS
  8. Imię: Mateusz Wiek: 16 lat Nick z TS3: STALIQ Dyspozycyjność: Jestem bardzo aktywny, siedzę praktycznie codziennie, więc jestem w stanie się poświęcić na pomaganie użytkownikom bardzo często! Unique ID:2geuOhla8hb/GAix98+5VmgQVTs= Coś o sobie: A więc mam duże doświadczenie z ts3. Mam na imię Mateusz mam 16 lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim. Chodzę do 1LO. Jestem 'JUŻ' w miarę ogarnięty. Moje zainteresowania to piłka nożna, muzyka itp. Jestem bardzo przyjazną osobą oraz lubię sobie czasem pośmieszkować (już nie tak jak kiedyś). Jestem otwarty na nowe znajomości. Pomocna ze mnie osoba. Lubię z kolegami grać w różne gry. Moją wadą jest to że jestem trochę wulgarny ale w roli admina potrafiłbym się przystopować. Aktualnie należę do vip6 Myślę że bardzo się nadam w roli Administratora tego tsa ponieważ jestem bardzo aktywny.
  9. StaliQ

Odwołanie od bana VilOendomorfik

No myślę, że vilo nie miał na celu nikogo obrazić, wręcz przeciwnie. - myślę że banicja jest tutaj niepotrzebna, bo w sumie nie powiedział nic złego.. Vilo to dobry chłopak i proszę o unbana dla niego.
  10. Nick(TS3):STALIQ Unique ID:4EaavXW7VzGRUXg/Hnsxczvq73w= Powód blokdy: Obraża administratora Data otrzymania blokady:No już z 3 miechy będzie Odwołanie: Witam chciałbym prosić o unbana na tym serwerze ts3, dostałem go w sumie przez swoją głupotę. Wyzywałem i obrażałem panią Paule za co wyrażam skruchę, wiem że źle postąpiłem, chciałem się popisać przed kumplami. Na prawdę zrozumiałem swój błąd i obiecuję że nigdy go nie popełnię. Oczywiście przepraszam cię Pauliś za te wszystkie wyzwiska w twoją stronę i przysięgam, że już nigdy tego nie zrobię.
  11. StaliQ

[Odrzucone] Podanie do Ekipy Eventowej

Kocham naszą najlepszą administrację!
  12. Imię: Mateusz Wiek: 16lat Nick z TS3: STALIQ Dyspozycyjność: Jestem bardzo aktywny, siedzę praktycznie codziennie, przeważnie ponad 4/5 godzin. Unique ID:pIuc8ZdgDcv/F/bU6SxG5iQD2uk= Coś o sobie:A więc mam duże doświadczenie z ts3. Mam na imię Mateusz mam 16 lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim. Chodzę do 3 Gimnazjum. Jestem w miarę ogarnięty. Moje zainteresowania to piłka nożna, jeżdżenie na rowerze itp. Jestem bardzo przyjazną osobą oraz lubię sobie czasem pośmieszkować. Jestem otwarty na nowe znajomości. Pomocna ze mnie osoba. Lubię z kolegami grać w różne gry. Aktualnie należę do vip4 ale też siedzę często na vip2. Jak prowadziłbyś event?: Starannie aby o niczym nie zapomnieć Jakie masz pomysły na eventy?: Częstsze karaoke 4fun i więcej turniejów z Counter Strike Global Offensive.
  13. to w takim razie ja też bym chciał. Jestem lubiany tylko nie przez Xanoxo czemu? Sam sobie zadaje to pytanie. No cóż takie życie ale też chcę przyjaciela. Z poważaniem Kochany STALIQ
  14. StaliQ

Turniej 3v3

Biorę udział
  15. StaliQ

Kanał yt- MaciejK - muzyka i nie tylko

Fantastyczny live wczoraj kiedy następny ? W końcu jakaś normalna osoba a nie patostream'er Oczywiście czekamy na powrót na GW.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin